In het geval van BN'ers geloof ik daar niks van: grote behoefte aan aandacht, geen gebrek aan aanbod.quote:Op vrijdag 17 juni 2022 16:27 schreef Duderinnetje het volgende:
Als af en toe buiten de deur neuken niet zo'n probleem zou zijn, dan was er een stuk minder ellende (en waarschijnlijk ook minder vreemdgaan, want dan is het een stuk minder spannend). Echt, wat een gedoe.
Verbaast mij ook niet. Altijd al een twijfelachtige man/vader gevonden.quote:Op vrijdag 17 juni 2022 18:13 schreef Seven. het volgende:
Waylon gaat vreemd. What. A. Surprise.
Ik ben vooral verbaasd dat het nu pas naar buiten komt.
De enige die mij oprecht zou verbazen met een scheve schaats, is Frans Bauer.
Ja, eens. Voor BN’ers is het aanbod er nu eenmaal constant en het aanbod dringt zich ook nog actief op. Ik geef het iedereen te doen hoor.quote:Op zaterdag 18 juni 2022 09:49 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
In het geval van BN'ers geloof ik daar niks van: grote behoefte aan aandacht, geen gebrek aan aanbod.
Voor mannen ja. De meesten dan.quote:
Het zal me ook niets verbazen als die 2 alleen nog maar samen zijn vanwege "het merk". Dat ze allang geen liefdeskoppel meer zijn. Meer zoals bassie en adriaan ofzo.quote:Op vrijdag 17 juni 2022 19:55 schreef DKUp het volgende:
Nicolette van Dam en Bas Smit
Onoprechtheid straalt dat koppel uit.
Ze zien zichzelf als een merk.
quote:Op zaterdag 18 juni 2022 12:07 schreef ZarB het volgende:
[..]
Het zal me ook niets verbazen als die 2 alleen nog maar samen zijn vanwege "het merk". Dat ze allang geen liefdeskoppel meer zijn. Meer zoals bassie en adriaan ofzo.
Ik kijk niet, al krijg ik er geld voor. Vreselijk. Onderbroekenlol.quote:Op zaterdag 18 juni 2022 08:52 schreef Mrmime het volgende:
[..]
Klopt, tis wel heul veul allemaal, maar ze doen ook wel veel voor goede doelen (prinses Máxima centrum enzo). En eerlijk is eerlijk, ik moet wel om Bas lachen op Instagram
quote:Op zaterdag 18 juni 2022 12:07 schreef ZarB het volgende:
[..]
Het zal me ook niets verbazen als die 2 alleen nog maar samen zijn vanwege "het merk". Dat ze allang geen liefdeskoppel meer zijn. Meer zoals bassie en adriaan ofzo.
Die gozer, da's gewoon een grote kleuter ofzo, wat een raar figuur is datquote:Op zaterdag 18 juni 2022 13:18 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik kijk niet, al krijg ik er geld voor. Vreselijk. Onderbroekenlol.
Ik ook, totdat ik hem weer zat ben, dan flikker ik hem er weer een tijdje af om hem na een paar weken weer te gaan volgen en om hem te lachen, een beetje een vicieuze cirkel, zeg maarquote:Op zaterdag 18 juni 2022 08:52 schreef Mrmime het volgende:
[..]
Klopt, tis wel heul veul allemaal, maar ze doen ook wel veel voor goede doelen (prinses Máxima centrum enzo). En eerlijk is eerlijk, ik moet wel om Bas lachen op Instagram
Zo kan ik het toch niet laten om af en toe op de FB te kijken van een kennis die totaal in complottheorien gelooft.quote:Op zaterdag 18 juni 2022 19:56 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik ook, totdat ik hem weer zat ben, dan flikker ik hem er weer een tijdje af om hem na een paar weken weer te gaan volgen en om hem te lachen, een beetje een vicieuze cirkel, zeg maar
Irritainment, noem ik dat.quote:Op zaterdag 18 juni 2022 20:15 schreef Ole het volgende:
[..]
Zo kan ik het toch niet laten om af en toe op de FB te kijken van een kennis die totaal in complottheorien gelooft.
Soort van kijken naar een ongeluk.
OK dit terzijde
oeh! Die hou ik erin!!!quote:
Wat een mooie! Die neem ik graag mee.quote:
Dat durf ik niet zo te stellen. Ik ben zelf nooit vergeten dat ze regelmatig zeer heftige ruzies hadden. Lijkt mij niet fijn, zo'n explosieve relatie. Zelf heb ik gewoon een liefdevolle relatie met weinig ruzie. Misschien minder spannend, maar daarom nog niet minder waardevol. Ik zou zo'n explosieve relatie niet moeten. En nu blijkt die relatie dus ook daadwerkelijk alles behalve volmaakt te zijn.quote:Op zaterdag 18 juni 2022 11:57 schreef Medusa666 het volgende:
Ik vond dat zowel bibi en waylon teveel met hun relatie en ook hun kind (hoe leuk dat kind ook is) te koop liepen. Het is toch een vorm van bevestiging vragen voor hun relatie, omdat ze er onzeker over zijn.
Oprecht gelukkige stellen in mijn omgeving en van wat ik zie hebben er helemaal geen behoefte aan om ermee te koop mee te lopen. Die weten gewoon dat het goed en stabiel is.
Daarom had ik al het idee dat het daar juist niet lekker liep.
Herkenbaarquote:Op zaterdag 18 juni 2022 20:15 schreef Ole het volgende:
[..]
Zo kan ik het toch niet laten om af en toe op de FB te kijken van een kennis die totaal in complottheorien gelooft.
Soort van kijken naar een ongeluk.
OK dit terzijde
Lol. 1-0 voor de demonen.quote:Luske sluit zich bij de woorden van zijn vrouw aan. ,,Het ideale gedrag. Wat is dat? Het is niet wat de maatschappij bepaalt, maar wat twee partners met elkaar afspreken. Er is niet één manier om samen te leven, er zijn meerdere vormen. Wij zijn aan het kijken wat het beste bij ons past.”
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |