Doe mee met de maandelijkse FOK! Fotowedstrijd. Hieronder lees je over het proces, de regels, de prijzen en andere handige informatie.
![shutterstock_1200-537385870-830x465.jpg]()
Voor januari had ik aanvankelijk 'Winter' als thema bedacht maar de weersvooruitzichten gaven al snel aan dat dat misschien wat ambitieus was.
Zo ongeveer de hele maand januari gingen mijn fotoplannen in duisternis en regen op en om het noodlot te tarten heb ik voor februari dan ook een best wel lastig onderwerp bedacht.
Aan de andere kant, als je er liedjes over kunt maken moet het met foto's ook wel lukken

Het thema van de maand februari is dus :
Klotenweer en dat mag je zo uitleggen, opvatten en uitbeelden als je dat zelf wilt, zolang je je inzending maar stuurt naar fotowedstrijd@fok.nl (onder vermelding van de gebruikersnaam waarop je op dit forum actief bent).
Hoe gaat het in zijn werk?SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat zijn de regels?SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De prijzenHet streven is om elke maand een prijs voor de nummer 1 te kunnen uitreiken. We doen ons best om iedere maand iets origineels aan te bieden maar het kan gebeuren dat sommige prijzen af en toe terugkeren of dat we even een maandje zonder zitten
Veel fotografeer en stemplezier!
Het discussietopic voor de fotowedstrijd:
FOT / FOK! Fotowedstrijd: doe mee!De slowchat:
Topicreeks: Fotografie slowchatGo
Foto #2 (10 punten)
Foto #6 (6 punten)
Foto #1 (2 punten)
Foto #2> (10 punten)
Foto #3> (6 punten)
Foto #5> (2 punten)
Hotapnyc
Foto #2> (10 punten)
Foto #3> (6 punten)
Foto #5> (2 punten)
Emigreer...als je van een rijk gevuld leven houdt...in vrijheid.
Best goed weertje vandaag