Je bent ouderwets&uit de tijd.quote:
Ah ja, als de cijfers je niet aanstaan dan komen dit soort ongefundeerde aantijgingen om de hoek kijken.quote:
Ik denk niet dat ik het juiste onderzoek voor ogen heb.quote:Op maandag 3 februari 2020 22:20 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ah ja, als de cijfers je niet aanstaan dan komen dit soort ongefundeerde aantijgingen om de hoek kijken.
Prima hoor, als je liever in een circlejerk vol zelfmedelijden participeert, maar je claims stroken gewoon niet zo met de realiteit.
Jij begon zo tegen mij te praten: "Wat probeer je nou te zeggen met dit genderneutrale zwetsverhaal? Overigens kun je je met een minder knappe vriendin ook prima voortplanten, dus hoezo natuurlijke selectie at its finest? (Even aangenomen dat dat kletsverhaal enig hout snijdt (dat doet het niet.))"quote:Op maandag 3 februari 2020 22:18 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Fijn voor je, ook dat onterecht hautaine toontje er bij terwijl je gewoon kletspraat aan het verkondigen bent. Dat praten goed is en dat de oertijd voorbij is zal niemand tegen spreken. Het gaat met name om de rest van je onnozele post.
NWS / 'Alles wat jongens en mannen leuk vinden wordt verboden' #3quote:Op maandag 3 februari 2020 22:21 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ik het juiste onderzoek voor ogen heb.
Heb je een linkje?
Ah, ging ff snel en had daar overheen gelezen.quote:Op maandag 3 februari 2020 22:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
NWS / 'Alles wat jongens en mannen leuk vinden wordt verboden' #3
quote:. Mogelijke verklaringen voor veranderingen in welzijn bij leeftijdsgroepen
Er kunnen verschillende ontwikkelingen hebben meegespeeld bij de veranderingen in
welzijn bij leeftijdsgroepen. Zo is het hoogst behaalde onderwijsniveau de laatste jaren
gestegen in alle leeftijdsgroepen (CBS Statline, 2019a), maar het aandeel hoogopgeleiden
is vooral gestegen onder 25- tot 45-jarigen. Opvallend is het kleinere aandeel gelukkigen
in de groep 18- tot 25-jarigen. Dit is de enige leeftijdsgroep waar een daling van het
aandeel gelukkigen is opgetreden de afgelopen twintig jaar. Er zijn indicaties dat
toegenomen werk- en prestatiedruk onder jongeren in de afgelopen jaren een rol kunnen
spelen (Dopmeijer et al., 2018; Stevens et al., 2017).
Hoe kom je hier nu weer bijquote:Op maandag 3 februari 2020 22:29 schreef Intint het volgende:
[..]
Zegt de persoon die zich in zijn fragiele ego voelde aangetast omdat ik meanie meanie deed tegen dumb dumb. Ahw!
Mijn toon stond je niet aan. Jouw woorden.quote:Op maandag 3 februari 2020 22:33 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Hoe kom je hier nu weer bij
Ik zei dat je in die desbetreffende reactie uit je nek kletste. De rest verzin je er zelf bij.
Als ik me door iedereen die uit zijn nek kletst "aangetast in mijn fragiele ego" zou voelen zou ik inmiddels uit ellende mijn polsen door hebben gesneden.
Over de hele linie zijn mannen echter niet ongelukkiger geworden.quote:Op maandag 3 februari 2020 22:33 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ah, ging ff snel en had daar overheen gelezen.
Het gaat gemiddeld goed qua welzijn in NL. Mag ook wel met de geweldige economische welvaart de laatste jaren.
Maar ook hier een ietwat verontrustende jongeren groep(m/v).
Hier is geen schifting gemaakt.
[..]
Dat heb ik niet gelezen.quote:Op maandag 3 februari 2020 22:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
Over de hele linie zijn mannen echter niet ongelukkiger geworden.
Daarbij is een groep die significant afwijkt qua geluksgevoel de groep niet westerse allochtonen. Ik vermoed dat die ook een groter percentage uitmaken van jongere generaties dan oudere generaties. Dat heeft dan weer effect op de gemiddelde waardes voor leeftijdsgroepen.
Hetgeen jij schrijft de post hierboven.quote:
Lees het onderzoek dan nog eens goed, want het staat er echt letterlijk in. Je ziet het ook terug in tabel 2.quote:Op maandag 3 februari 2020 22:55 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Hetgeen jij schrijft de post hierboven.
Verder denk ik dat de groep niet westerse allochtonen zich juist veel beter voelt dan hun mannelijke leeftijdsgenoten.
quote:. Meer dan 1000 jaar groeide en floreerde het Romeinse rijk. Om toen gruwelijk overgenomen te worden door ‘barbaren’.
De mannen werden vermoord. De vrouwen verkracht. En het rijk stortte in elkaar.
De oorzaak?
Welvaart.
Hoe meer welvaart, des te lager de testosteron spiegels bij mannen. We zitten nu nog maar op 70% van het gemiddelde van 30 jaar geleden. En geloof me, de wereld zit nog vol met barbaren.
Goede tijden creëren zwakke mannen.
Zwakke mannen creëren harde vrouwen.
Zwakke mannen en harde vrouwen hebben relaties zonder flow.
Zonder stroom geen spanning.
Zonder spanning geen bruikbare energie.
Zonder bruikbare energie krijg je steeds minder voor elkaar.
Zwakke mannen creëren dan ook zware tijden.
Dus juist in tijden van welvaart, is het essentieel dat mannen extra weerstand opzoeken. Zelf zware tijden creëren (bijv. tijdens een workout, vechtsport of een grote zakelijke uitdaging).
Want zware tijden creëren sterke mannen. En naast sterke mannen, kunnen vrouwen open, vrouwelijk en k/p-rachtig zijn.
Tussen sterke mannen en open vrouwen ontstaat flow. Polariteit. Spanning. Levensenergie.
Zo vormen de krachtigste verbindingen.
En krachtige verbindingen, leiden tot de mooiste zaken.
Hoe meer welvaart, des te belangrijker het wordt om zelf dat pad van de meeste weerstand op te zoeken.
Want als we dat niet doen, leert de val van het machtigste rijk ooit ons dat dan onze omgeving voor zware weerstand zal zorgen.
Dus mannen van Nederland: regel je fakkin shit. Werk aan je fysieke kracht. Ontwikkel betrouwbare richting. Een stabiele mindset. Bouw vermogen op. Besteed tijd en aandacht aan je sociale leven en leiderschap. En stop nooit met het werken aan je vaardigheden. Zoek op die weerstand. Zoek op die andere mannen die ook voor de weg van de meeste weerstand kiezen. Ontwikkel die kracht en die volwassen masculiene energie.
Zodat onze vrouwen zich weer vrouw kunnen voelen.
En we samen kunnen stromen richting zingeving, groei, liefde en blijdschap.
Jij bent vooral goed in het politikeren van alles.quote:Op donderdag 6 februari 2020 19:17 schreef LXIV het volgende:
Ik vind roken en -veel- alcohol drinken zwak. Ook vind ik het onvolwassen (en dus zwak) om vuurpijltjes af te steken. Ook dik zijn vind ik een teken van zwakte. Wat ik kracht vind is zelfdiscipline, hard werken, respect voor anderen, jezelf dingen ontzeggen, niet-materialistisch zijn.
Het is niet zozeer links als wel neoliberaal dat achter de zwakke mannen steekt.
Die Juliper-reclames voor 'echte mannen', waarin semi body-builders samen met elkaar op afgelegen veldjes pseudo-barbecueen met ontblote bovenlijven vind ik verkapte homo-porno.
Dit dus... Die Jupiler reclame was echt een van de ergste reclames die ik ooit heb gezien. Heel erg proberen om mannelijk te zijn vind ik juist zo... niet mannelijk.quote:Op donderdag 6 februari 2020 19:17 schreef LXIV het volgende:
Ik vind roken en -veel- alcohol drinken zwak. Ook vind ik het onvolwassen (en dus zwak) om vuurpijltjes af te steken. Ook dik zijn vind ik een teken van zwakte. Wat ik kracht vind is zelfdiscipline, hard werken, respect voor anderen, jezelf dingen ontzeggen, niet-materialistisch zijn.
Het is niet zozeer links als wel neoliberaal dat achter de zwakke mannen steekt.
Die Juliper-reclames voor 'echte mannen', waarin semi body-builders samen met elkaar op afgelegen veldjes pseudo-barbecueen met ontblote bovenlijven vind ik verkapte homo-porno.
Ligt eraan. Kun je uitleggen waarom je dat vind?quote:Op donderdag 6 februari 2020 19:24 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Jij bent vooral goed in het politikeren van alles.
De punten die je aanhaald ben ik helemaal mee eens.
Ik denk wel dat ieder intelligent mens moet concluderen dat de westerse beschaving steeds zwakker wordt.
De gilette 'anti man' reclame was nog veel erger.quote:Op donderdag 6 februari 2020 19:25 schreef Intint het volgende:
[..]
Dit dus... Die Jupiler reclame was echt een van de ergste reclames die ik ooit heb gezien. Heel erg proberen om mannelijk te zijn vind ik juist zo... niet mannelijk.
Wat 'mannelijk' is is natuurlijk ook nogal subjectief.
Haha ja die was echt next level.quote:Op donderdag 6 februari 2020 19:27 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De gilette 'anti man' reclame was nog veel erger.
En die heeft miljarden gekost aan Gilette ook.
Nooit je eigen doelgroep aanvallen.
Kijk dan, het toppunt van feminisme in een mannenproduct.quote:
Is dat zo? Lichtjes in de lucht vind ik wel mooi, maar niet die knallen.quote:Op dinsdag 11 februari 2020 23:05 schreef Rudolf_Radwanski het volgende:
60 jaar traditie weg waar het meerdendeel van de bevolking met plezier naar uitkijkt.
Omdat het geen kleine mini-minderheid is... Onderwijl is het een meerderheid die strengere wetgeving wil.quote:Hoe is het in godsnaam mogelijk dat weer zo een kleine mini minderheid dit voor elkaar krijgt?
Jij vindt elke jaar meer dan duizend gewonden bullshit? Ben benieuwd wat dat over jou zegt.quote:
Mij wel.quote:Zij vertegenwoordigen het volk niet.
Meer dan 50%, krullebol.quote:Hoe is het in godsnaam mogelijk dat weer zo een kleine mini minderheid dit voor elkaar krijgt?
Heb je dan liever dat ze gewoon hun broekje uitdoen?quote:Op donderdag 6 februari 2020 19:17 schreef LXIV het volgende:
Die Juliper-reclames voor 'echte mannen', waarin semi body-builders samen met elkaar op afgelegen veldjes pseudo-barbecueen met ontblote bovenlijven vind ik verkapte homo-porno.
Sorry maar kan me dat niet voorstellenquote:Op dinsdag 11 februari 2020 23:27 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Jij vindt elke jaar meer dan duizend gewonden bullshit? Ben benieuwd wat dat over jou zegt.
[..]
Mij wel.
[..]
Meer dan 50%, krullebol.
Misschien zou je eens wat onderzoek kunnen doen dan.quote:
Dat van die 50%? Reality check, gast.quote:
Complot???quote:Op dinsdag 11 februari 2020 23:41 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Misschien zou je eens wat onderzoek kunnen doen dan.
Protip: Niet meteen nepnieuws krijsen: Niet alles is een complot
Dat moet wel toch. De slinkse media die de hardwerkende burger op het verkeerde pad wilt zettenquote:
Volgens mij ontbreekt er wel meerquote:Op dinsdag 11 februari 2020 23:49 schreef Rudolf_Radwanski het volgende:
Je bedoelt de publiciteit tegen vuurwerk dan.
Msschien komt het dat ik geen TV heb.
quote:Op donderdag 6 februari 2020 19:27 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De gilette 'anti man' reclame was nog veel erger.
En die heeft miljarden gekost aan Gilette ook.
Nooit je eigen doelgroep aanvallen.
Macho-gedrag en mannelijkheid zijn natuurlijk niet synoniem.quote:Op donderdag 6 februari 2020 19:25 schreef Intint het volgende:
[..]
Dit dus... Die Jupiler reclame was echt een van de ergste reclames die ik ooit heb gezien. Heel erg proberen om mannelijk te zijn vind ik juist zo... niet mannelijk.
En dat terwijl mannen steeds minder scheren.quote:Op woensdag 12 februari 2020 12:16 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ja, die hebben echt een groot probleem daar. Net een nieuw record aan beurswaarde neergezet.
We scheren onze benen tegenwoordig meer omdat we door de media/roverheid/linksen steeds meer feminien worden gemaakt.quote:Op woensdag 12 februari 2020 13:43 schreef speknek het volgende:
[..]
En dat terwijl mannen steeds minder scheren.
Ik scheer me sowieso niet. Als jij je benen scheert , dan is dat jouw eigen verantwoordelijkheid.quote:Op woensdag 12 februari 2020 13:44 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
We scheren onze benen tegenwoordig meer omdat we door de media/roverheid/linksen steeds meer feminien worden gemaakt.
EN NUMMER 13 MET WITTE LIJST IS OOK AL NIET HILARISCH MEER.quote:Op woensdag 12 februari 2020 15:09 schreef Nielsch het volgende:
JA HOOR EN NU MAG JE OOK GEEN HANKY PANKY SHANGHAI MEER ZINGEN TEGEN CHINESE KINDEREN![]()
![]()
![]()
![]()
DIT LAND IS GEK GEWORDEN!!!!!!![]()
![]()
![]()
SCHANDALIG!!! IK WIL GEWOON SPLEETOGEN MAKEN EN DAN EEN LEKKER GEK LIEDJE ZINGEN EN SAMBALBIJ ZEGGEN!!!!! ALS DIE CHINEZEN DAAR NIET TEGEN KUNNEN GAAN ZE MAAR TERUG NAAR JAPAN!!!!quote:Op woensdag 12 februari 2020 15:12 schreef Monolith het volgende:
[..]
EN NUMMER 13 MET WITTE LIJST IS OOK AL NIET HILARISCH MEER.![]()
![]()
Auw. Het is precies omgekeerdquote:Zonder stroom geen spanning.
De zakken vullen is zoooooooo ouderwets. En dat gebeurt bijna niet meer.quote:Op woensdag 12 februari 2020 15:16 schreef Nielsch het volgende:
Sorry voor de Caps maar ik ben gewoon zo boos... dit land gaat helemaal naar de kloten en de hoge heren in Den Haag zitten erbij en VULLEN HUN ZAKKEN!!!!
Je geknipt en geschoren voelen is een keuze.quote:Op woensdag 12 februari 2020 15:16 schreef Nielsch het volgende:
Sorry voor de Caps maar ik ben gewoon zo boos... dit land gaat helemaal naar de kloten en de hoge heren in Den Haag zitten erbij en VULLEN HUN ZAKKEN!!!!
quote:Op woensdag 12 februari 2020 16:32 schreef Hallojo het volgende:
Stevenen we niet evolutionair af op een genderneutrale soort?
Ja dat is alweer even geleden en een enorm budget aan nieuwe reclamekosten.quote:Op woensdag 12 februari 2020 12:16 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ja, die hebben echt een groot probleem daar. Net een nieuw record aan beurswaarde neergezet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |