Ervaringsdeskundige tipquote:Op zondag 16 februari 2020 18:33 schreef jUsTmE13o2 het volgende:
Thanks!
Ik heb sinds vandaag een aambei 😜 dacht dat ik er onderuit kwam maar helaas. Doet nog flink zeer ook. Had nog curanol liggen van na de bevalling van dochter, ben daar maar vast mee begonnen. Morgen komen de tabletjes en een frisse tube binnen. Komt vast van al dat vreselijke hoesten, dat geeft natuurlijk flink wat druk downunder 🤭
Ik vind het idee van 2 uur (!!) in een wachtkamer ook niet zo jofel. Hebben ze daar geen aparte ruimte voor? Volgens mij hoef je inmiddels niet meer zo heel lang, maar succes nog even...quote:Op maandag 17 februari 2020 08:45 schreef Sunshine1982 het volgende:
Zojuist een suikertest gedaan. Ze hebben tegenwoordig verschillende smaakjes, heb maar sinaasappel gekozen. Ik vind het drankje zelf wel meevallen, het is niet heel lekker maar om nou te zeggen dat ik ervan over mijn nek ga... nee. Nu 2 uur in de wachtkamer wachten... Dat spul op je nuchtere maag, dat voelt trouwens wel niet echt jofel
Ik zit naast nog een zwangere. We hebben even gekletst. Maar alleen daar zitten lijkt me inderdaad bittere armoe.quote:Op maandag 17 februari 2020 10:14 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Ik vind het idee van 2 uur (!!) in een wachtkamer ook niet zo jofel. Hebben ze daar geen aparte ruimte voor? Volgens mij hoef je inmiddels niet meer zo heel lang, maar succes nog even...
Nou; nu ik dit zo hoor ben ik blij dat ik die test heb geweigerd...quote:Op maandag 17 februari 2020 10:16 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik zit naast nog een zwangere. We hebben even gekletst. Maar alleen daar zitten lijkt me inderdaad bittere armoe.
Ik had vorige zwangerschap diabetes, dus onder een test kom ik nu bij de tweede niet uit denk ik.quote:Op maandag 17 februari 2020 10:18 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Nou; nu ik dit zo hoor ben ik blij dat ik die test heb geweigerd...
Nb: ik zou die alleen moeten doen vanwege mijn gewichtstoename. Ik heb verder gemiddeld vruchtwater en een gemiddelde baby en niks wat verder richting zwangerschapsdiabetes kan wijzen. Als dat wel zo was had ik het wel gedaan uiteraard.
Krijg je meteen de uitslag?
Haha thanks! Bad kan ik wel proberen, al heb ik er een gruwelijke hekel aan 😂 Zalven ed ben ik inderdaad bekend mee (nooit zelf gebruikt maar ik geef ze regelmatig af in de apotheek), heb inderdaad maar een afspraak bij de huisarts gemaakt. Nooit geweten dat die krengen zó’n zeer kunnen doen. Ik moet nog best veel kuchen en bij elke kuch doet nu ook mijn gat zeer ipv alleen m’n keel.. kon er ook nog wel bij 😅quote:Op maandag 17 februari 2020 10:13 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Ervaringsdeskundige tip: als je een bad hebt, daar lekker in gaan! Dat helpt bij mij vaak wel bij aambeien, minder pijn en soms verhuizen ze erna ook weer naar binnen. En als het echt pijn doet even langs de huisarts. Je hebt er verdovende zalf voor. Dat is al meermaals echt mijn redding geweest, die zalf.
Da's niet abnormaal hoor, was bij ons ook altijd zo. Ik nam altijd iets van een haakwerkje mee, of een boekquote:Op maandag 17 februari 2020 10:14 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Ik vind het idee van 2 uur (!!) in een wachtkamer ook niet zo jofel. Hebben ze daar geen aparte ruimte voor? Volgens mij hoef je inmiddels niet meer zo heel lang, maar succes nog even...
Jeeeh! Hoi Majo!! Dat je hier maar 9 maanden lang in alle gezondheid mag rondhangen!quote:Op maandag 17 februari 2020 17:33 schreef MaJo het volgende:
Wanneer doen ze eigenlijk een suikertest?
Tevens hoi![]()
Oeh, spannend! Ik ben nog nooit bevallen dus ik heb geen idee maar wel gruwelijk nieuwsgierig wat je VK ervan zegt.quote:Op maandag 17 februari 2020 17:37 schreef Zo-is-dat het volgende:
Hmmmzzz, er lijkt hier wat te rommelenvannacht heel lang wakker gelegen omdat ik dr maar niet voelde, vanochtend gebeld, even aankijken. Toen gedoucht en op bed gaan liggen en toen begon ze lekker te rommelen
Ik had ook wat last rechts in m’n buik maar met het rusten en slapen was dat helemaal weg.
Tussendoor was alles rustig. Wat wassen gedaan enzo, ging prima. Na de lunch weer gaan rusten, lang geslapen, nergens last van maar sinds ik wakker ben best wel pijn kan de rechterkant van m’n buik. Constant en best fel. Trekt weg als ik ga liggen. Nu ondertussen zittend en rustig wat rommelend is het ook weer weg. Weet niet zo goed wat ik hier nou van moet denkenenigszins herkenbaar voor iemand?
We hebben gelukkig over een uur toch al een controle staan dus ben benieuwd. Neefje is vandaag jarig dus ze mag in ieder geval niet voor 12 uur komen
quote:Op maandag 17 februari 2020 17:33 schreef MaJo het volgende:
Wanneer doen ze eigenlijk een suikertest?
Tevens hoi![]()
Ja hoi! Jij moet hier blijven hangen nu hoor! Ik duim nog even door voor je.quote:Op maandag 17 februari 2020 17:33 schreef MaJo het volgende:
Wanneer doen ze eigenlijk een suikertest?
Tevens hoi![]()
Ik hoop eigenlijk op nog 8 maandenquote:Op maandag 17 februari 2020 17:39 schreef Zo-is-dat het volgende:
[..]
Jeeeh! Hoi Majo!! Dat je hier maar 9 maanden lang in alle gezondheid mag rondhangen!
Het woord bouten laat me altijd giebelenquote:Op maandag 17 februari 2020 17:57 schreef Seven. het volgende:
Ik liep vandaag op kantoor langs de wc en daar had iemand even flink zitten bouten dus ik kwam kokhalzend het kantoor binnen. Hilariteit alom natuurlijk, maar het wordt wel lastiger om zwangerschapssymptomen te verbergen zo.
Ik ga mijn best doenquote:Op maandag 17 februari 2020 18:29 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Ja hoi! Jij moet hier blijven hangen nu hoor! Ik duim nog even door voor je.
Op je vraag; als ze vermoeden dat je mogelijk zwangerschapsdiabetes hebt. Je hebt een aantal symptomen die daar op kunnen wijzen (uit
mijn hoofd oa: grote buikbaby, snelle gewichtstoename, veel vruchtwater...). Die test is niet standaard dus...
Nou, ok daar doe ik t ook voorquote:Op maandag 17 februari 2020 18:40 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik hoop eigenlijk op nog 8 maanden
[..]
Ik ken wel bandenpijn en pijn alsof je menstruatie eraan komt in de eerste weken, dus dat kan het wel zijn, maar dat zou niet zo heftig moeten zijn dat je dubbel klapt, denk ik? Bij zorgen erover zou ik denk ik een verloskundige/gynaecoloog bellen...quote:Op maandag 17 februari 2020 18:42 schreef MaJo het volgende:
Ik heb naast misselijkheid en HONGER mijn eerste kwaaltje: als ik gezeten heb en opsta dan klap ik bijna dubbel van de pijn in mijn buik. Dit trekt heel snel weg. Het voelt zoals mijn bbz destijds, qua intensiteit en locatie maar dat is onmogelijk omdat mijn eileider toen is verwijderd. Ik vermoed dus dat het "gewoon" bij het zwanger zijn hoort. Herkent iemand dit?
En ik heb mijn eerste craving: gebakken spekjes. En dan niet een paar maar een hele verpakkingNiet gedaan want lijkt me niet erg gezond
En in de winkel zag ik chorizo liggen en kreeg ik daar opeens zin in. Dit is erg vreemd want ik eet de laatste maanden vrijwel geheel vegetarisch omdat vlees me steeds meer tegen gaat staan. Toch raar dat ik er dan nu zo'n zin in heb
Ik heb ook vaak zoute cravings, dan moet ik ineens een boerenmetworst of zoietsquote:Op maandag 17 februari 2020 18:42 schreef MaJo het volgende:
Ik heb naast misselijkheid en HONGER mijn eerste kwaaltje: als ik gezeten heb en opsta dan klap ik bijna dubbel van de pijn in mijn buik. Dit trekt heel snel weg. Het voelt zoals mijn bbz destijds, qua intensiteit en locatie maar dat is onmogelijk omdat mijn eileider toen is verwijderd. Ik vermoed dus dat het "gewoon" bij het zwanger zijn hoort. Herkent iemand dit?
En ik heb mijn eerste craving: gebakken spekjes. En dan niet een paar maar een hele verpakkingNiet gedaan want lijkt me niet erg gezond
En in de winkel zag ik chorizo liggen en kreeg ik daar opeens zin in. Dit is erg vreemd want ik eet de laatste maanden vrijwel geheel vegetarisch omdat vlees me steeds meer tegen gaat staan. Toch raar dat ik er dan nu zo'n zin in heb
Groeit de baby zo opzij dan? Dat lijkt me wel vervelend als het echt tegen je ingewanden aandruktquote:Op maandag 17 februari 2020 18:46 schreef Zo-is-dat het volgende:
[..]
Nou, ok daar doe ik t ook voor![]()
Goedgekeurd bij de verloskundige. Vlak ervoor bedacht ik me ineens dat de pijn erg lijkt op “zijpijn” na een stuk rennen ofzo. Mogelijk heb ik dus wat nierstuwing omdat ze zoveel plek in neemtals ze nou nog eens even een uitbouw naar voren zou maken, dat zou nogal schelen
Ik kijk het nog even aan, omdat het ook zo snel verdwijnt maak ik me er niet al te druk om. Bandenpijn heb ik geen idee van (dat begint toch later pas?) maar het zit te hoog voor menstruatiepijn (het zit eerder net naast/boven mijn baarmoeder).quote:Op maandag 17 februari 2020 18:56 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Ik ken wel bandenpijn en pijn alsof je menstruatie eraan komt in de eerste weken, dus dat kan het wel zijn, maar dat zou niet zo heftig moeten zijn dat je dubbel klapt, denk ik? Bij zorgen erover zou ik denk ik een verloskundige/gynaecoloog bellen...
Ik geloof er verder heilig in dat je lichaam vraagt wat het nodig heeft. Ik eet zwanger ook dingen die ik anders nooit eet of lekker vind. Ik eet het nu maar wel, mn lijf zal er zn redenen wel voor hebben...
Ik probeer nu ook de hele dag door wat te eten. Maar ik heb zo'n zin in snacksquote:Op maandag 17 februari 2020 19:03 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik heb ook vaak zoute cravings, dan moet ik ineens een boerenmetworst of zoiets. En salami
.
Honger: niks geks, denk ik. Als ik niet op tijd eet, dan gaat het heel snel bergafwaarts (misselijk, slap).
Chorizo ook nietquote:Op maandag 17 februari 2020 19:10 schreef MaJo het volgende:
Salami mag toch niet tijdens de zwangerschap?
Als ik andere moet geloven is mijn buik best bescheiden naar voren toe, consequentie is dat ze hoog zit en d’r billen naar rechts uit stekenquote:Op maandag 17 februari 2020 19:10 schreef MaJo het volgende:
[..]
Groeit de baby zo opzij dan? Dat lijkt me wel vervelend als het echt tegen je ingewanden aandrukt
Salami (en andere gerookte vleessoorten) zijn de meningen over verdeeld. Van 24baby en viva en ouders van nu mag het niet. De universiteit in Leuven zegt dat het geen probleem is. Evengoed, er zijn gezondere snacksquote:Op maandag 17 februari 2020 19:10 schreef MaJo het volgende:
[..]
Groeit de baby zo opzij dan? Dat lijkt me wel vervelend als het echt tegen je ingewanden aandrukt
[..]
Ik kijk het nog even aan, omdat het ook zo snel verdwijnt maak ik me er niet al te druk om. Bandenpijn heb ik geen idee van (dat begint toch later pas?) maar het zit te hoog voor menstruatiepijn (het zit eerder net naast/boven mijn baarmoeder).
Dat laatste ben ik wel met je eens maar spek is vooral vet en chorizo mag niet dus dat lijkt me niet zo slimMaar ik denk ook dat je lichaam inderdaad vraagt wat het nodig heeft
[..]
Ik probeer nu ook de hele dag door wat te eten. Maar ik heb zo'n zin in snacksHeb nu maar wat gezonde varianten in huis gehaald: tomaatjes, cashewnoten, blokjes kaas en soepstengels voor als ik wakker word
Salami mag toch niet tijdens de zwangerschap?
Thanks!quote:Op maandag 17 februari 2020 19:11 schreef OliviaIsTaken het volgende:
Gefeliciteerd nog Majo![]()
Wat een geweldig nieuws!
Het kan best om zo vroeg bandenpijn te hebben, ik had dat ook vrijwel direct na een positieve test. Pijn zat altijd vrij laag aan de zijkant, en inderdaad altijd bij het opstaan
I knowquote:Op maandag 17 februari 2020 19:20 schreef SQ het volgende:
[..]
Chorizo ook niet
Maar als je alles van te voren ingevroren hebt gehad óf goed verhit dan is het geen issue
Bijzonder ook wel dat een baby een eigen houding kiestquote:Op maandag 17 februari 2020 19:22 schreef Zo-is-dat het volgende:
[..]
Als ik andere moet geloven is mijn buik best bescheiden naar voren toe, consequentie is dat ze hoog zit en d’r billen naar rechts uit steken![]()
Lig nu even op m’n zij en dan is de pijn helemaal weg![]()
Dus dat is dikke winst!
En fijn dat er herkenbaarheid is voor je pijn Majo, stukken minder dat je t hebt![]()
Hoop dat het snel over is! En succes met je cravings
Aha! De vorige keer dat ik zwanger was wist ik dat niet eens van salami, las dat later pas dat dat niet mocht. En had toen ook al zoiets van "ach zal wel loslopen".quote:Op maandag 17 februari 2020 20:01 schreef Seven. het volgende:
[..]
Salami (en andere gerookte vleessoorten) zijn de meningen over verdeeld. Van 24baby en viva en ouders van nu mag het niet. De universiteit in Leuven zegt dat het geen probleem is. Evengoed, er zijn gezondere snacks. Ik wou dat ik groente en fruit cravings had.
En soep. Ik heb nog nooit in m'n leven zo van soep genoten.
Gefeliciteerd! Hoe ver ben je dan nu?quote:Op maandag 17 februari 2020 20:18 schreef Miezziej het volgende:
MajoWelkom! Hoop ook dat je nog 8 maanden hier blijft
![]()
Eerste echo gehad vandaag. Toch best spannend. Maar de baby doet het! Termijn klopte ook precies. Ik heb best wel last van mijn darmen en dat was ook wel te zien op de echo
Ach ja toch fijn om bevestigd te zien dat ik niet gek ben
![]()
Toen ik zwanger was van M. werkte ik nog in het weekend op de vleeswaren afdeling van een winkel. At toen regelmatig chorizo. Ik kwam er pas later achter dat dat niet mocht
Top!quote:Op maandag 17 februari 2020 20:31 schreef NicolasJoy het volgende:
Even geen tijd voor het bijlezen, maar wilde even delen dat we een goede NIPT hebben teruggekregen.![]()
Oh heerlijk van je echoquote:Op maandag 17 februari 2020 20:18 schreef Miezziej het volgende:
MajoWelkom! Hoop ook dat je nog 8 maanden hier blijft
![]()
Eerste echo gehad vandaag. Toch best spannend. Maar de baby doet het! Termijn klopte ook precies. Ik heb best wel last van mijn darmen en dat was ook wel te zien op de echo
Ach ja toch fijn om bevestigd te zien dat ik niet gek ben
![]()
Toen ik zwanger was van M. werkte ik nog in het weekend op de vleeswaren afdeling van een winkel. At toen regelmatig chorizo. Ik kwam er pas later achter dat dat niet mocht
Die bandenpijn komt ook door verweking door de hormonen, en dat kan wel snel opspelen ja. Wat ik ook nog bedacht; onder invloed van hormonen gaan je darmen ook verhuizen (om plek te maken voor baby straks), dat gaf bij mij ook ongemak (krampen, winderigheid, etc). Dat gaat minder snel “weg” denk ik, maar dat kan je dus ook nog voelen. Eigenlijk voel je continue van alles als je zwanger bentquote:Op maandag 17 februari 2020 19:10 schreef MaJo het volgende:
[..]
Groeit de baby zo opzij dan? Dat lijkt me wel vervelend als het echt tegen je ingewanden aandrukt
[..]
Ik kijk het nog even aan, omdat het ook zo snel verdwijnt maak ik me er niet al te druk om. Bandenpijn heb ik geen idee van (dat begint toch later pas?) maar het zit te hoog voor menstruatiepijn (het zit eerder net naast/boven mijn baarmoeder).
Dat laatste ben ik wel met je eens maar spek is vooral vet en chorizo mag niet dus dat lijkt me niet zo slimMaar ik denk ook dat je lichaam inderdaad vraagt wat het nodig heeft
[..]
Ik probeer nu ook de hele dag door wat te eten. Maar ik heb zo'n zin in snacksHeb nu maar wat gezonde varianten in huis gehaald: tomaatjes, cashewnoten, blokjes kaas en soepstengels voor als ik wakker word
Salami mag toch niet tijdens de zwangerschap?
quote:Op maandag 17 februari 2020 20:56 schreef Seven. het volgende:
@:SQ, mag ik in de OP? UD is 21 september.
Dank je! En wat goed zeg een eerste goede echo!quote:Op maandag 17 februari 2020 20:18 schreef Miezziej het volgende:
MajoWelkom! Hoop ook dat je nog 8 maanden hier blijft
![]()
Eerste echo gehad vandaag. Toch best spannend. Maar de baby doet het! Termijn klopte ook precies. Ik heb best wel last van mijn darmen en dat was ook wel te zien op de echo
Ach ja toch fijn om bevestigd te zien dat ik niet gek ben
![]()
Toen ik zwanger was van M. werkte ik nog in het weekend op de vleeswaren afdeling van een winkel. At toen regelmatig chorizo. Ik kwam er pas later achter dat dat niet mocht
Oh dat is minderquote:Op maandag 17 februari 2020 20:12 schreef SQ het volgende:
Mijn schoonzusje heeft jaren en jaren als dierverzorger gewerkt waarbij je elke dag kruiwagens vol stront verwerkt, maar die bleek na testen ook nog geen toxoplasmose te hebben gehad, dus daar zegt denk ik niet alles
Dat is fantastisch nieuwsquote:Op maandag 17 februari 2020 20:31 schreef NicolasJoy het volgende:
Even geen tijd voor het bijlezen, maar wilde even delen dat we een goede NIPT hebben teruggekregen.![]()
Oh nee, dan zal ze niet zomaar meer een hele draai makenquote:Op maandag 17 februari 2020 20:34 schreef Zo-is-dat het volgende:
Wat een goed nieuws hier!
Hoezee voor de mooie echo Miezziej! En de goede Nipt Nicolas!![]()
Morgen 38 weken Majo, heel veel plek heeft ze dus niet meer
Ik werd er net op gewezen door GewoonMezelf dat het ook niet mijn eerste zwangerschap is waardoor mijn lichaam een zwangerschap ook al sneller herkend. Had daar niet zo bij stil gestaanquote:Op maandag 17 februari 2020 20:55 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Die bandenpijn komt ook door verweking door de hormonen, en dat kan wel snel opspelen ja. Wat ik ook nog bedacht; onder invloed van hormonen gaan je darmen ook verhuizen (om plek te maken voor baby straks), dat gaf bij mij ook ongemak (krampen, winderigheid, etc). Dat gaat minder snel “weg” denk ik, maar dat kan je dus ook nog voelen. Eigenlijk voel je continue van alles als je zwanger bent![]()
En het klinkt alsof je lijf behoefte heeft aan zout! Spek, chorizo.. naast vet ook zout! Ik heb zwanger een enorm lage bloeddruk en (ik denk daardoor) veel zin in zout. Kan dus ook nog zoiets zijn.
Salami en chorizo zijn inderdaad de meningen verdeeld over. Ik eet het zelf wel heel af en toe, op een tosti ofzo. Maar eerlijkheidsgehalve moet ik zeggen dat ik het wat minder nauw neem met de “twijfelgevallen” qua voeding bij deze baby3 dan bij baby1![]()
GEFELICITEERD!!!quote:Op maandag 17 februari 2020 18:42 schreef MaJo het volgende:
En ik heb mijn eerste craving: gebakken spekjes. En dan niet een paar maar een hele verpakkingNiet gedaan want lijkt me niet erg gezond
En in de winkel zag ik chorizo liggen en kreeg ik daar opeens zin in. Dit is erg vreemd want ik eet de laatste maanden vrijwel geheel vegetarisch omdat vlees me steeds meer tegen gaat staan. Toch raar dat ik er dan nu zo'n zin in heb
Heel fijn!!!quote:Op maandag 17 februari 2020 20:31 schreef NicolasJoy het volgende:
Even geen tijd voor het bijlezen, maar wilde even delen dat we een goede NIPT hebben teruggekregen.![]()
Jeej, een baby gespot!! Inderdaad best spannend maar gelukkig nergens voor nodigquote:Op maandag 17 februari 2020 20:18 schreef Miezziej het volgende:
MajoWelkom! Hoop ook dat je nog 8 maanden hier blijft
![]()
Eerste echo gehad vandaag. Toch best spannend. Maar de baby doet het! Termijn klopte ook precies. Ik heb best wel last van mijn darmen en dat was ook wel te zien op de echo
Ach ja toch fijn om bevestigd te zien dat ik niet gek ben
![]()
Succesquote:Op dinsdag 18 februari 2020 06:48 schreef Toekito het volgende:
Vandaag intake bij de Gynaecoloog, ben benieuwd hoe of wat. We moeten daar nu al heen ivm mijn aangeboren hartafwijking.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |