Ja, of je verschuift de hele zaak een halve dag.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 01:27 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Alleen als je het baseert op die basis, die natuurlijk maar een gok was.
Pas je wel op!? Straks verzuip je nog in je bubbelbad.quote:
Lijkt me inderdaad een simpele exponentiele functie, met aantal gevallen ongeveer gelijk aan e0.388727x, waar x het aantal dagen sinds 6 januari is..quote:Op vrijdag 31 januari 2020 01:26 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat lijkt me gewoon simpele extrapolatie
Wat is de bron van die cijfers?
twitter:LiveSquawk twitterde op vrijdag 31-01-2020 om 01:44:34Chinese Shandong Province Asks Companies Not To Resume Working Before Feb 10 - Xinhua reageer retweet
twitter:lookner twitterde op vrijdag 31-01-2020 om 01:45:42On Tuesday the head of the Communist Party in Wuhan said that since mid-January, Wuhan can only test "about 300" people a day for the virus. Number of new Wuhan cases reported today: 378.(from CNN) https://t.co/oNdxzRYQ8E reageer retweet
Dat zegt die gast in dat filmpje ook.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 01:47 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:lookner twitterde op vrijdag 31-01-2020 om 01:45:42On Tuesday the head of the Communist Party in Wuhan said that since mid-January, Wuhan can only test "about 300" people a day for the virus. Number of new Wuhan cases reported today: 378.(from CNN) https://t.co/oNdxzRYQ8E reageer retweet
Dat is natuurlijk ook een manier om het aantal besmettingen binnen de perken te houdenquote:Op vrijdag 31 januari 2020 01:47 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:lookner twitterde op vrijdag 31-01-2020 om 01:45:42On Tuesday the head of the Communist Party in Wuhan said that since mid-January, Wuhan can only test "about 300" people a day for the virus. Number of new Wuhan cases reported today: 378.(from CNN) https://t.co/oNdxzRYQ8E reageer retweet
Niet noodzakelijk, men vermoedt dat het reeds besmettelijk is voordat symptomen optreden. Als die incubatieperiode lang genoeg is kan het virus zich verspreiden voordat de patient ziek wordt en sterft.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 01:23 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Dus Europeanen moeten hopen dat dit virus wat meer dodelijker gaat worden. Dat is best creepy.
Wij gisteren! Was heel drukquote:Op vrijdag 31 januari 2020 02:30 schreef MakkieR het volgende:
Vraag me af hoeveel Nederlanders er nu nog naar de Chinees afhaalrestaurant gaan
Zo te zien zegt her huidige sterftecijfer van 2% helemaal niets.quote:
Viri?quote:Op vrijdag 31 januari 2020 00:45 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Ja. Net zoals het ook dodelijker kan worden. Permanente mutatie is de crux bij viri.
Its only 3.5 Roentgen.. not great, not terriblequote:Op vrijdag 31 januari 2020 02:12 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk ook een manier om het aantal besmettingen binnen de perken te houden
Ik zou niet hoesten in dat land daar hebben ze hele andere ideen over quarantainequote:
Om half drie in de nacht?quote:Op vrijdag 31 januari 2020 02:30 schreef MakkieR het volgende:
Vraag me af hoeveel Nederlanders er nu nog naar de Chinees afhaalrestaurant gaan
Daar komt het natuurlijk wel op neerquote:Op vrijdag 31 januari 2020 06:50 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Its only 3.5 Roentgen.. not great, not terrible
ach, hier in Nederland hebben we een politieke partij die mensen de dood wil injagen met een pilletje, dus blijkbaar hebben we ook een virus dat de hersenen en t verstand aantastquote:Op vrijdag 31 januari 2020 00:57 schreef 00wildchild het volgende:
Ok maar jullie zitten hier serieus op nummertjes te focussen alsof het iets jammers is maar ieder nummer is gewoon een mens h.Het zijn geen getallen.
Nee, waren twee Chinese toeristen in Rome wat ik begreep. Die op dat schip hadden een normale griepquote:Op vrijdag 31 januari 2020 08:20 schreef Nielsch het volgende:
Twee gevallen in Itali. Toch die op dat cruiseschip of is dit elders?
Volgens mij was het een grapje ☺quote:Op vrijdag 31 januari 2020 07:40 schreef Domnivoor het volgende:
Het Latijnse woord 'virus' is onzijdig en van de tweede declinatie. Het meervoud is 'vira.' Raar maar waar.
Viri = mannen.
Dus laten we het op 'virussen' houden.
Daarom is alles wat iedereen momenteel verkondigd ook maar pure speculatie. Niet meer en niet minder.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 08:48 schreef Salina het volgende:
In theorie kan het toch nog een hele tijd (weken, maanden) duren voordat dit virus "overwonnen" cq niet meer actief is?
Ik lees berichten dat de ene wetenschapper zegt/denkt dat de piek wordt bereikt februari/maart, de andere wetenschapper zegt dan april/mei.
Maar als de incubatietijd tot 2 weken is en dus mensen tot 2 weken kunnen rondlopen met het virus zonder dit zelf al te weten, en dus 2 weken lang in contact kunnen treden met andere personen via werk, familie, trein, gezin en dergelijke, en dat die personen dan ook weer tot 2 weken lang kunnen rondlopen met het virus zonder dit te weten en ondertussen andere mensen besmetten, en die weer anderen, en die weer anderen, etcetera etcetera...dan is het toch bijna niet te geloven dat de piek bereikt wordt op korte termijn?
Ik denk dat het zeker niet een kwestie van weken is..quote:Op vrijdag 31 januari 2020 08:52 schreef asco het volgende:
[..]
Daarom is alles wat iedereen momenteel verkondigd ook maar pure speculatie. Niet meer en niet minder.
quote:Handig om te volgen op Twitter: https://twitter.com/BNODesktwitter:BNODesk twitterde op vrijdag 31-01-2020 om 00:09:22Coronavirus update:- 9,171 confirmed cases worldwide- 12,167 suspected cases- 213 fatalities- 1,476 in serious/critical condition- 150 treated and released- All regions of China reporting cases- 20 countries reporting cases reageer retweet
De voorlopig getallen door werk van Coronavirus: via deze drie: (link 1) (link 2) (link 3)
Overzichtskaart: HIER
Timelapse: Mapping the Outbreak
Intussen gaat men in China een ziekenhuis met goed voor 1000 bedden in 5 a 10 dagen van de grond stampen.
Nog meer overzicht: https://gisanddata.maps.a(...)40299423467b48e9ecf6
Die sensatiebeelden moet je niet zo serieus nemen.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 09:19 schreef zoost het volgende:
Wat moet ik van die beelden denken van mensen die neervallen op straat? Hoe verhoudt zich dat met griepverschijnselen? weird.
quote:Op vrijdag 31 januari 2020 02:30 schreef MakkieR het volgende:
Vraag me af hoeveel Nederlanders er nu nog naar de Chinees afhaalrestaurant gaan
En de kok kwam net terug van een familiebezoek in China..quote:
Dat kan niet anders met die overvolle ziekenhuizen, en een tekort aan test-sets .e.dquote:Op vrijdag 31 januari 2020 05:21 schreef mosrednA het volgende:
[..]
Zo te zien zegt her huidige sterftecijfer van 2% helemaal niets.
Het kan zomaar 5%, wat, 10% worden.
Het is 3% las ik op NOS vanmorgen. Spaanse griep was 2%, ter vergelijking.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 05:21 schreef mosrednA het volgende:
[..]
Zo te zien zegt her huidige sterftecijfer van 2% helemaal niets.
Het kan zomaar 5%, wat, 10% worden.
M'n vader heeft twee studenten die laatst naar Wuhan zijn gegaan voor familiebezoek. Hoop ook dat die voorlopig daar blijven anders ben ik vast de eerste Nederlander die het krijgt.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 09:39 schreef Noordzijde het volgende:
Die Chinezen moeten echt gewoon effe 2 weken in China blijven. Idioten.
Vriend van me wordt op advies van de uni teruggehaald uit Suzhou.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 09:39 schreef Noordzijde het volgende:
Die Chinezen moeten echt gewoon effe 2 weken in China blijven. Idioten.
Bij het SARS virus zag je ook pas dat het aantal doden pas na enkele weken ineens omhoogschoten. Ik hoop het echt van niet, maar ik ben bang dat die bij het coronavirus nog moeten komen.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 09:34 schreef -Straw- het volgende:
[..]
Het is 3% las ik op NOS vanmorgen. Spaanse griep was 2%, ter vergelijking.
Wat je daar van moet denken? Niks.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 09:19 schreef zoost het volgende:
Wat moet ik van die beelden denken van mensen die neervallen op straat? Hoe verhoudt zich dat met griepverschijnselen? weird.
Jij? Niet je vader? Of medestudenten?quote:Op vrijdag 31 januari 2020 09:43 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
M'n vader heeft twee studenten die laatst naar Wuhan zijn gegaan voor familiebezoek. Hoop ook dat die voorlopig daar blijven anders ben ik vast de eerste Nederlander die het krijgt.
Tweede (je vader is dan de eerstequote:Op vrijdag 31 januari 2020 09:43 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
M'n vader heeft twee studenten die laatst naar Wuhan zijn gegaan voor familiebezoek. Hoop ook dat die voorlopig daar blijven anders ben ik vast de eerste Nederlander die het krijgt.
Nog meer mensen, die ene Chinese vrouw in Duitsland heeft ook drie Duitsers aangestoken.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 09:49 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Tweede (je vader is dan de eersteen doe hem de groeten)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |