Laten we wel eerlijk zijn en concluderen dat dit wel een beetje is als de vriendin die wraak wil nemen op haar ex. Bolton is wat gepikeerd.quote:Op maandag 27 januari 2020 07:34 schreef speknek het volgende:
[..]
https://www.nytimes.com/2(...)on-book-ukraine.html
Oh kijk nog een material witness die naar voren stapt maar niet gehoord wordt want *stopt vingers in oren* lalalalala.
Quelle surprise, nadat er een hele tijd gezeurd werd dat het allemaal hearsay was waarmee de getuigen kwamen en we die dus niet hoefden te geloven is er nu een direct betrokken getuige die we ook niet geloven.quote:Op maandag 27 januari 2020 09:37 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Laten we wel eerlijk zijn en concluderen dat dit wel een beetje is als de vriendin die wraak wil nemen op haar ex. Bolton is wat gepikeerd.
Tsja, anderzijds sluit Bolton's onthulling naadloos aan bij de verklaringen van getuigen die vorige maand onder ede zijn gehoord in het Huis. Maar mijn voorstel zou zijn om hem in de Senaat z'n verhaal te laten doen. Kunne de senatoren zelf beoordelen in hoeverre ze de woorden van Bolton betrouwbaar achten. En het is altijd nog een optie om meer getuigen op te roepen, denk aan Mulvaney, Pompeo en Trump zelf.quote:Op maandag 27 januari 2020 09:37 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Laten we wel eerlijk zijn en concluderen dat dit wel een beetje is als de vriendin die wraak wil nemen op haar ex. Bolton is wat gepikeerd.
En omdat deze man van 71 jaar zich als een gekrengde middelbare scholier zou gedragen. Niet iedereen heeft de emotionele ontwikkeling van de president. Dit volk...quote:Op maandag 27 januari 2020 09:41 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Quelle surprise, nadat er een hele tijd gezeurd werd dat het allemaal hearsay was waarmee de getuigen kwamen en we die dus niet hoefden te geloven is er nu een direct betrokken getuige die we ook niet geloven.
We zullen het allemaal meemaken. Maar ik denk dat het op niets uitloopt.quote:Op maandag 27 januari 2020 09:52 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Tsja, anderzijds sluit Bolton's onthulling naadloos aan bij de verklaringen van getuigen die vorige maand onder ede zijn gehoord in het Huis. Maar mijn voorstel zou zijn om hem in de Senaat z'n verhaal te laten doen. Kunne de senatoren zelf beoordelen in hoeverre ze de woorden van Bolton betrouwbaar achten. En het is altijd nog een optie om meer getuigen op te roepen, denk aan Mulvaney, Pompeo en Trump zelf.
Dat je voorspelt dat de republikeinen corrupt als de nete zijn is niet echt de onthulling van de eeuw. Wat vind je echter dat zou moeten gebeuren?quote:Op maandag 27 januari 2020 09:53 schreef theunderdog het volgende:
[..]
We zullen het allemaal meemaken. Maar ik denk dat het op niets uitloopt.
Dat denk ik ook niet, maar dat ligt meer aan de onwil van de Republikeinen dan aan een gebrek aan bewijs.quote:Op maandag 27 januari 2020 09:53 schreef theunderdog het volgende:
[..]
We zullen het allemaal meemaken. Maar ik denk dat het op niets uitloopt.
Acht de kans inderdaad klein dat er een meerderheid wordt gevonden voor afzetting. Maar dat komt niet doordat Trump onschuldig is, maar is het gevolg van de blinde loyaliteit van de Republikeinen.quote:Op maandag 27 januari 2020 09:53 schreef theunderdog het volgende:
[..]
We zullen het allemaal meemaken. Maar ik denk dat het op niets uitloopt.
Heb er geen sterke mening over. Vind het vooral een amusante poppenkast.quote:Op maandag 27 januari 2020 09:56 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Dat je voorspelt dat de republikeinen corrupt als de nete zijn is niet echt de onthulling van de eeuw. Wat vind je echter dat zou moeten gebeuren?
Onschuldig ben je per definitie niet in zo'n machtspositie.quote:Op maandag 27 januari 2020 09:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Acht de kans inderdaad klein dat er een meerderheid wordt gevonden voor afzetting. Maar dat komt niet doordat Trump onschuldig is, maar is het gevolg van de blinde loyaliteit van de Republikeinen.
Prachtig.quote:Op maandag 27 januari 2020 09:58 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Onschuldig ben je per definitie niet in zo'n machtspositie.
Ja alleen hadden we al Fiona Hill die een getuigenis onder ede aflegde dat Bolton indertijd geen onderdeel wilde zijn van de "drug deal" die Mulvaney en Giuliani aan het koken waren. Dus als we echt eerlijk zijn concluderen we dat dit een slechte afleidingsmanoeuvre is.quote:Op maandag 27 januari 2020 09:37 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Laten we wel eerlijk zijn en concluderen dat dit wel een beetje is als de vriendin die wraak wil nemen op haar ex. Bolton is wat gepikeerd.
Er zijn vooral veel geruchten, verhalen. Sterk, hard bewijs heb ik nog niet langs zien komen. De Oekrainse president ontkent zelf ook onder druk te zijn gezetquote:Op maandag 27 januari 2020 09:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Prachtig.
Maar ik doel uiteraard op hetgeen hem wordt verweten inzake Oekraïne, en waar deze hele impeachmentprocedure om is te doen.
Uit het transcript dat is vrijgegeven door het Witte Huis blijkt dat Trump Zelensky heeft gevraagd de Biden's te onderzoeken. Daarover bestaat dus geen twijfel. Enige vraag die resteert is of er sprake was van quid pro quo. Werd de militaire hulp gekoppeld aan een onderzoek naar de Biden's? Meerdere getuigen verklaarden onder ede dat zij het idee hadden dat er inderdaad sprake was van quid pro quo. Dat baseerden zij op hun ervaringen met het dossier.quote:Op maandag 27 januari 2020 10:09 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Er zijn vooral veel geruchten, verhalen. Sterk, hard bewijs heb ik nog niet langs zien komen. De Oekrainse president ontkent zelf ook onder druk te zijn gezet
Iemand veroordelen doe je niet op waarschijnlijkheden. Zolang er geen hard bewijs komt, gaat heel die afzetting niet gebeuren. Ja, uiteraard omdat de republikeinen dwars blijven liggen, maar ook omdat ze gewoon niets omhanden hebben.quote:Op maandag 27 januari 2020 10:17 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Uit het transcript dat is vrijgegeven door het Witte Huis blijkt dat Trump Zelensky heeft gevraagd de Biden's te onderzoeken. Daarover bestaat dus geen twijfel. Enige vraag die resteert is of er sprake was van quid pro quo. Werd de militaire hulp gekoppeld aan een onderzoek naar de Biden's? Meerdere getuigen verklaarden onder ede dat zij het idee hadden dat er inderdaad sprake was van quid pro quo. Dat baseerden zij op hun ervaringen met het dossier.
Team Trump wierp tegen dat de getuigen die waren gehoord niet beschikten over informatie uit eerste hand. Met de onthullingen van Bolton komt daar dus verandering in. Laat hem maar onder ede z'n verhaal doen. En roep gelijk additionele getuigen op.
Maar wat is waarschijnlijker? Dat meerdere getuigen onder ede uit hun nek lullen of dat Trump de boel bij elkaar liegt?
Het gaat niet op het ontslag van Trump, maar om het functioneren van de senaat als geheel. Want er gaat heel wat mis daar. De chaos mbt Trump is uit de hand gelopen met medewerking van veel senators. En ze willen niet onderkennen dat er een intern probleem is.quote:Op maandag 27 januari 2020 09:44 schreef MakkieR het volgende:
Is Trump al ontslagen, of zit hij er nog...
Je maakt het hard door getuigen met 'first hand knowledge' onder ede hun verhaal te laten doen. Maar om de een of andere reden probeert het Witte Huis koste wat kost te voorkomen dat direct betrokkenen zoals Mulvaney, Pompeo en Bolton worden opgeroepen. Dat is natuurlijk veelzeggend.quote:Op maandag 27 januari 2020 10:29 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Iemand veroordelen doe je niet op waarschijnlijkheden. Zolang er geen hard bewijs komt, gaat heel die afzetting niet gebeuren. Ja, uiteraard omdat de republikeinen dwars blijven liggen, maar ook omdat ze gewoon niets omhanden hebben.
Getuigen kunnen liegen. Dus nee, hard bewijs is dat nooit.quote:Op maandag 27 januari 2020 10:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je maakt het hard door getuigen met 'first hand knowledge' onder ede hun verhaal te laten doen. Maar om de een of andere reden probeert het Witte Huis koste wat kost te voorkomen dat direct betrokkenen zoals Mulvaney, Pompeo en Bolton worden opgeroepen. Dat is natuurlijk veelzeggend.
Verder kunnen getuigenverklaringen gewoon 'hard bewijs' zijn. Hoe denk je dat ons strafsysteem werkt?
Dat Trump schuldig is aan wat hem wordt verweten, is inmiddels zo klaar als een klontje. Het is echter geen onafhankelijke rechter die bepaalt of er consequenties worden verbonden aan zijn acties. De Senaat gaat over het lot van Trump. En de meerderheid van de Republikeinen blijft de president steunen, ongeacht wat er nog allemaal naar buiten wordt gebracht.
Dus eigenlijk wil je een briefje waarop Trump hoogstpersoonlijk heeft geschreven dat Oekraïne alleen geld krijgt als ze Biden onderzoeken, en tot die tijd geloof je voor het gemak alle getuigen die onder ede allemaal hetzelfde verklaren maar niet.quote:Op maandag 27 januari 2020 10:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Getuigen kunnen liegen. Dus nee, hard bewijs is dat nooit.
Daarom staan er dus straffen op liegen onder ede. Welk belang heeft een Bolton of een hoge ambtenaar om onder ede leugens te verspreiden, wetende dat je daarmee onnodige risico's neemt?quote:Op maandag 27 januari 2020 10:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Getuigen kunnen liegen. Dus nee, hard bewijs is dat nooit.
Bolton wilde het risico inderdaad niet nemen. Vandaar dat hij er door Trump uit gewipt is. En ik denk dat Bolton goed weet waar hij mee bezig is.quote:Op maandag 27 januari 2020 10:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Daarom staan er dus straffen op liegen onder ede. Welk belang heeft een Bolton of een hoge ambtenaar om onder ede leugens te verspreiden, wetende dat je daarmee onnodige risico's neemt?
Politiek op zulk niveau is smerig. Er zijn samenwerkingen, dingen die in achterkamertjes gebeuren.quote:Op maandag 27 januari 2020 10:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Daarom staan er dus straffen op liegen onder ede. Welk belang heeft een Bolton of een hoge ambtenaar om onder ede leugens te verspreiden, wetende dat je daarmee onnodige risico's neemt?
Het is gewoon een simpele rekensom. Allereerst blijkt uit het transcript dat door het Witte Huis zelf is vrijgegeven dat Trump Zelensky vroeg de Biden's te onderzoeken. Het was dus iets dat in het hoofd van de president rondzong.quote:Op maandag 27 januari 2020 10:56 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Politiek op zulk niveau is smerig. Er zijn samenwerkingen, dingen die in achterkamertjes gebeuren.
Je kunt er geen zinnig oordeel over hebben. Trump is niet te vertrouwen, maar ik heb geen enkele reden om dat bij het rest van het zooitje wel te doen. En Bolton is vooral heel verdrietig dat er geen oorlog is met Iran.
En hiervoor moet dus bewijs komen. Want dan heeft men een zaak.quote:Op maandag 27 januari 2020 11:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het is gewoon een simpele rekensom. Allereerst blijkt uit het transcript dat door het Witte Huis zelf is vrijgegeven dat Trump Zelensky vroeg de Biden's te onderzoeken. Het was dus iets dat in het hoofd van de president rondzong.
Alle getuigen die tot dusver onder ede zijn gehoord, verklaarden dat Trump gebrand was op een onderzoek naar de Biden's. Ook claimden zij dat er sprake was van quid pro quo en dat de militaire hulp in hun ogen werd gebruikt als pressiemiddel.
Nu wordt die lezing bevestigd door John Bolton, die destijds tot de inner circle van Trump behoorde.
Maar zoals Ludachrist al aangaf: blijkbaar is Trump in jouw ogen pas schuldig als er documenten worden vrijgegeven waarin zwart op wit staat te lezen dat er sprake was van quid pro quo. Dat mag, maar dan heeft verdere discussie weinig zin (sowieso kom je niet bijster geïnformeerd over, dus deze kleine discussie is behoorlijk slaapverwekkend).
Zullen de republikeinen blijven doen, al waren er videobeelden van Trump's uitspraak.quote:Op maandag 27 januari 2020 11:07 schreef theunderdog het volgende:
[..]
En hiervoor moet dus bewijs komen. Want dan heeft men een zaak.
Mij lijkt het namelijk sterk dat als ze dat hard kunnen maken, de republikeinen nog steeds dwars kunnen blijven liggen.
Mooi hoe je jezelf tegenspreekt in een paar zinnen. Je kan er geen zinnig oordeel over vellen, maar wel dat Bolton dit doet omdat hij verdrietig is over geen oorlog met Iran. Eerder was hij ook al een jaloerse ex. Ben jij niet in de war met een school en een stel pubers?quote:Op maandag 27 januari 2020 10:56 schreef theunderdog het volgende:
Je kunt er geen zinnig oordeel over hebben. Trump is niet te vertrouwen, maar ik heb geen enkele reden om dat bij het rest van het zooitje wel te doen. En Bolton is vooral heel verdrietig dat er geen oorlog is met Iran
Denk dat jij vooral moeite hebt met begrijpend lezen. Maar dat geeft niet verder.quote:Op maandag 27 januari 2020 14:55 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Mooi hoe je jezelf tegenspreekt in een paar zinnen. Je kan er geen zinnig oordeel over vellen, maar wel dat Bolton dit doet omdat hij verdrietig is over geen oorlog met Iran. Eerder was hij ook al een jaloerse ex. Ben jij niet in de war met een school en een stel pubers?
Wij wel. Je kiest er gewoon voor om het niet te geloven. Meerdere getuigen hebben onder ede (jeweetz, op straffe van vette gevangenisstraf) een netjes gecollaboreerd verhaal verteld, ondersteund door duizenden documenten en de tijdslijn. Dat is de afgelopen dagen al wel helder geworden tijdens het proces. Republikeinen zeggen allemaal 'hearsay' en blokkeren elke directe getuige om te getuigen. Logisch, want die getuigen zullen het verhaal bevestigen, een andere reden is er niet.quote:Op maandag 27 januari 2020 10:09 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Er zijn vooral veel geruchten, verhalen. Sterk, hard bewijs heb ik nog niet langs zien komen. De Oekrainse president ontkent zelf ook onder druk te zijn gezet
Collaborerende getuigen is bewijs genoeg. Een private citizen had veroordeeld geweest voor fraude/ambstmisbruik (als hij secretaris ergens van was geweest ofzo) bij dit bewijs. Zelfs moord was waarschijnlijk wel bewezen genoeg als er zoveel getuigen een kloppend verhaal afleveren, ondersteund door documentatie en de tijdslijn.quote:Op maandag 27 januari 2020 10:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Getuigen kunnen liegen. Dus nee, hard bewijs is dat nooit.
De Nederlandse strafrechter mag zelfs veroordelen op basis van 1 getuige als dat verhaal maar op punten wordt gesteund door ander bewijsmateriaal.quote:Op maandag 27 januari 2020 17:31 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Collaborerende getuigen is bewijs genoeg. Een private citizen had veroordeeld geweest voor fraude/ambstmisbruik (als hij secretaris ergens van was geweest ofzo) bij dit bewijs. Zelfs moord was waarschijnlijk wel bewezen genoeg als er zoveel getuigen een kloppend verhaal afleveren, ondersteund door documentatie en de tijdslijn.
Kortom: getuigen zijn geen uitsluitend bewijs. Slechts als ze overeenkomen met het gevonden DNA materiaal, bijvoorbeeld.quote:Op maandag 27 januari 2020 17:51 schreef trein2000 het volgende:
[..]
De Nederlandse strafrechter mag zelfs veroordelen op basis van 1 getuige als dat verhaal maar op punten wordt gesteund door ander bewijsmateriaal.
Of, houd je vast, een tweede getuige.quote:Op maandag 27 januari 2020 18:59 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Kortom: getuigen zijn geen uitsluitend bewijs. Slechts als ze overeenkomen met het gevonden DNA materiaal, bijvoorbeeld.
Dus jij stelt dat wanneer ik met twee getuigen jouw aanklaag voor vekrachting (terwijl je dat niet hebt gedaan), je alsnog bevoordeeld zult worden?quote:Op maandag 27 januari 2020 19:07 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Of, houd je vast, een tweede getuige.
Dat ligt natuurlijk ook aan je alibi.quote:Op maandag 27 januari 2020 19:17 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dus jij stelt dat wanneer ik met twee getuigen jouw aanklaag voor vekrachting (terwijl je dat niet hebt gedaan), je alsnog bevoordeeld zult worden?
Het wordt dan waarschijnlijk een veroordeling, geen bevoordeling. Maar ja, dat kan dan in principe inderdaad.quote:Op maandag 27 januari 2020 19:17 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dus jij stelt dat wanneer ik met twee getuigen jouw aanklaag voor vekrachting (terwijl je dat niet hebt gedaan), je alsnog bevoordeeld zult worden?
Uiteraard. Maar stel men heeft dat allemaal goed uitgedacht. Lijkt mij vrij dubieus als getuigenverklaringen genoeg zijn om iemand achter de tralies te laten verdwijnen.quote:Op maandag 27 januari 2020 19:18 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat ligt natuurlijk ook aan je alibi.
Het ligt allemaal wat genuanceerder natuurlijk, en ook een dader kan liegen. Bewijs + getuigen lijkt de beste combi. Maar ik heb het idee dat je eventueel vindt dat er geen bewijs is. Waar baseer je dat op?quote:Op maandag 27 januari 2020 19:33 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar stel men heeft dat allemaal goed uitgedacht. Lijkt mij vrij dubieus als getuigenverklaringen genoeg zijn om iemand achter de tralies te laten verdwijnen.
Maar goed, kan het heel goed mis hebben. Dan had ik een te wat hoge pet op van ons rechtssysteem.
Er zijn meer dan genoeg zaken waarbij getuigen het enige bewijs zijn. Dat jij het niet begrijpt, geeft vooral aan dat je er weinig van weet en/of snapt, niet dat het rechtssysteem slecht is.quote:Op maandag 27 januari 2020 19:33 schreef theunderdog het volgende:
Maar goed, kan het heel goed mis hebben. Dan had ik een te wat hoge pet op van ons rechtssysteem.
Als 100 man ziet dat iemand een ruit ingooit, maar er is geen hard bewijs omdat er geen camera staat en er geen vingerafdruk op de steen zit, zou jij een veroordeling dan onlogisch vinden?quote:Op maandag 27 januari 2020 19:33 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar stel men heeft dat allemaal goed uitgedacht. Lijkt mij vrij dubieus als getuigenverklaringen genoeg zijn om iemand achter de tralies te laten verdwijnen.
Maar goed, kan het heel goed mis hebben. Dan had ik een te wat hoge pet op van ons rechtssysteem.
Ja, want een samenwerking van 100 man is helemaal niet vreemd. Genoeg mensen die zo een hele vriendengroep kan optrommelen die voor elkaar opkomen.quote:Op maandag 27 januari 2020 19:51 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Als 100 man ziet dat iemand een ruit ingooit, maar er is geen hard bewijs omdat er geen camera staat en er geen vingerafdruk op de steen zit, zou jij een veroordeling dan onlogisch vinden?
Probeer het anders eens.quote:Op maandag 27 januari 2020 19:59 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja, want een samenwerking van 100 man is helemaal niet vreemd. Genoeg mensen die zo een hele vriendengroep kan optrommelen die voor elkaar opkomen.
Ik vind het niet erg rechtsstatelijk overkomen als men 100 man geloofd, gewoon omdat het 100 man zijn.
Die 100 man worden ondervraagd door professionals met jarenlange ervaring. Je denkt niet dat zij door een geconstrueerd verhaal heenprikken? Er worden bij twee getuigen vaak zelfs al tegenstrijdigheden gevonden waarvan onderzoekers kunnen onderscheiden of het slecht geheugen dan wel opzet was.quote:Op maandag 27 januari 2020 19:59 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja, want een samenwerking van 100 man is helemaal niet vreemd. Genoeg mensen die zo een hele vriendengroep kan optrommelen die voor elkaar opkomen.
Ik vind het niet erg rechtsstatelijk overkomen als men 100 man geloofd, gewoon omdat het 100 man zijn.
Dan heb je het verdient als je niet je onschuld kunt bewijzen.quote:Op maandag 27 januari 2020 19:33 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar stel men heeft dat allemaal goed uitgedacht. Lijkt mij vrij dubieus als getuigenverklaringen genoeg zijn om iemand achter de tralies te laten verdwijnen.
Maar goed, kan het heel goed mis hebben. Dan had ik een te wat hoge pet op van ons rechtssysteem.
Weet je nog, het Mueller-onderzoek? De media en Democraten waren er zeker van dat Trump een Russiche marionet was. Twee jaar lang iedere avond 'BOMBSHELL!!!!!1!!1!' verhalen op CNN en MSNBC, Trump zou ieder moment kunnen hangen. En waar liep het op uit? Op een natte scheet, omdat er helemaal niks was.quote:Op maandag 27 januari 2020 17:29 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Wij wel. Je kiest er gewoon voor om het niet te geloven. Meerdere getuigen hebben onder ede (jeweetz, op straffe van vette gevangenisstraf) een netjes gecollaboreerd verhaal verteld, ondersteund door duizenden documenten en de tijdslijn. Dat is de afgelopen dagen al wel helder geworden tijdens het proces. Republikeinen zeggen allemaal 'hearsay' en blokkeren elke directe getuige om te getuigen. Logisch, want die getuigen zullen het verhaal bevestigen, een andere reden is er niet.
En Bolton doet dus nu precies dat: Aangeven dat hij al het bewijs dat al is aangedragen zal bevestigen.
Het wordt tijd dat de republikeinen en de aanhangers hier de poppenkast laten varen en gewoon zeggen "Ja, tuurlijk is Trump schuldig; dat weet iedereen al lang... SO WHAT"
Dan ben je eerlijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Goh, nou, dan maar even afwachten wat er over blijft van haar bijdrage in de fabeltjeskrant. Lijkt me vermoeiend om anti-Trumper te zijn. Steeds maar weer moeten wisselen tussen haat, opwinding, denken dat hij nu echt de klos is, teleurstelling, frustratie... Ad nauseam.
quote:Op maandag 27 januari 2020 20:47 schreef Ensiferum het volgende:
Maar deze keer hebben ze Trump echt hoor. Maggie Haberman schreef dat in de NYT. Een naam die ik eerder heb gezien... Maar waar?"The walls are closing in..."SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Goh, nou, dan maar even afwachten wat er over blijft van haar bijdrage in de fabeltjeskrant. Lijkt me vermoeiend om anti-Trumper te zijn. Steeds maar weer moeten wisselen tussen haat, opwinding, denken dat hij nu echt de klos is, teleurstelling, frustratie... Ad nauseam.
[ Bericht 0% gewijzigd door dellipder op 27-01-2020 20:57:29 ]Crooked Hillary
“Political correctness is tyranny with manners"-- Charlton Heston (1999)
"If Fascism Ever Comes To America, It Will Come In The Name Of Liberalism" -- Ronald Reagan (1975)
"Socialsm...feeling hungry and misrable with a friend" -- Common sense (2018)
Nou nou. Niets? Niets? Dat is natuurlijk niet waar. Zelfs jij bent niet zo dom dat je dat niet begrijpt, mag ik hopen?quote:Op maandag 27 januari 2020 20:31 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Weet je nog, het Mueller-onderzoek? De media en Democraten waren er zeker van dat Trump een Russiche marionet was. Twee jaar lang iedere avond 'BOMBSHELL!!!!!1!!1!' verhalen op CNN en MSNBC, Trump zou ieder moment kunnen hangen. En waar liep het op uit? Op een natte scheet, omdat er helemaal niks was.
Als Bolton en Parnas zo onbetrouwbaar en shady zijn, waarom gaat Trump dan met ze in zee? 'Only the best people', herhaalde hij eindeloos tijdens de campagne in 2016.quote:Op maandag 27 januari 2020 20:31 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Weet je nog, het Mueller-onderzoek? De media en Democraten waren er zeker van dat Trump een Russiche marionet was. Twee jaar lang iedere avond 'BOMBSHELL!!!!!1!!1!' verhalen op CNN en MSNBC, Trump zou ieder moment kunnen hangen. En waar liep het op uit? Op een natte scheet, omdat er helemaal niks was.
Toendertijd schreven er ook allerlei mensen een boek, Comey en Clapper bijvoorbeeld. De media waarschuwden dat er in deze boeken zoveel bewijs jegens Trump te vinden zou zijn, dat een veroordeling niet lang kon wachten. Nu is er Parnas (Micheal Cohen 2.0) die sinds ze door hadden dat hij chantabel was vanwege duistere zaakjes, gedwongen wordt door Justitie om allerlei rare verklaringen af te leggen en met 'bewijzen' komt. En dan Bolton, de ontslagen neocon oorlogshitser die probeerde Trump tot een oorlog met Iran te verleiden, dat zal nu opeens de reddende engel van de Democraten zijn? Denk je dat Bolton opeens een rechtschapen kerel is, die de onafhankelijkheid van andere landen heel hoog heeft staan? Ik kan mer herinneren dat een vergelijkbaar verachtelijk sujet McCain ook opeens heilig werd verklaard op het moment dat hij Trump openbaar afviel en tegen werkte.
En waarom komen de verhalen rond Parnas en Bolton plots nadat de impeachment naar de Senaat is gegaan? Heel merkwaardig.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |