Nee joh, zijn stevige dieren! Ik vond het heerlijk buiten.quote:Op maandag 20 januari 2020 00:48 schreef Recce het volgende:
[..]
Het was lekker fris buiten. Hadden de hontjes het niet koud?
Het heeft wel even gevroren eerder. Nu is het weer 2 graden boven nul. Stukje fietsen in de frisse lucht was ook wel fijn.quote:Op maandag 20 januari 2020 00:50 schreef mootie het volgende:
[..]
Nee joh, zijn stevige dieren! Ik vond het heerlijk buiten.
Code geel!!!quote:Op maandag 20 januari 2020 00:54 schreef Recce het volgende:
[..]
Het heeft wel even gevroren eerder. Nu is het weer 2 graden boven nul. Stukje fietsen in de frisse lucht was ook wel fijn.
Je bent gelukkig ongedeerd thuis gekomen.quote:Op maandag 20 januari 2020 00:57 schreef Recce het volgende:
[..]
OMG, ik had dat helemaal niet gezien! Ik heb zonder die waarschuwing gefietst!
Ja, maar dat heeft dus weinig gescheeld.quote:Op maandag 20 januari 2020 00:58 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Je bent gelukkig ongedeerd thuis gekomen.
Dat denk ik ook. Ik ben blij dat ik gerust kan gaan slapen.quote:Op maandag 20 januari 2020 00:59 schreef Recce het volgende:
[..]
Ja, maar dat heeft dus weinig gescheeld.
Het zijn wel hele vervelende websites steeds, met al die popups.quote:Op maandag 20 januari 2020 01:03 schreef mootie het volgende:
Tijd voor een groepsapparatuur ivm codes.
quote:Op maandag 20 januari 2020 01:03 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Ik ben blij dat ik gerust kan gaan slapen.
We hebben gegroupstreamt vanavondquote:Op maandag 20 januari 2020 01:06 schreef Recce het volgende:
[..]
Het zijn wel hele vervelende websites steeds, met al die popups.
quote:Op maandag 20 januari 2020 01:08 schreef TillyB het volgende:
[..]
We hebben gegroupstreamt vanavondorgiestream zonder Recce dat kan toch niet
was maar heel eventjes maar paniek jwtquote:Op maandag 20 januari 2020 01:10 schreef Recce het volgende:
[..]Maar ik ga morgen genieten zonder buffers. Veel lekkerder, eeuh, fijner.
Ja, snap wel dat je even uit je panty knapt dan.quote:Op maandag 20 januari 2020 01:13 schreef TillyB het volgende:
[..]
was maar heel eventjes maar paniek jwt
quote:Op maandag 20 januari 2020 00:28 schreef TillyB het volgende:
sjamp en ik als we de begintune van luv idland horen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |