Nee, totaal niet. Het bevestigt vooral het totale onvermogen tot discussiëren van veel users.quote:Op maandag 20 januari 2020 11:56 schreef Gutanoth het volgende:
@:Generationalpha wordt in het PSV topic even flink op zijn plaats gezet
quote:Op maandag 20 januari 2020 12:00 schreef Kiid het volgende:
[..]
Iedere maandag is een blue monday als je werkt
Bedankt voor de goede tip. Heb keihard gelachen.quote:Op maandag 20 januari 2020 12:06 schreef Caland het volgende:
Mokerhard gelachen om het PSV-topic
Aanrader!
Onlangs in China geweest?quote:Op maandag 20 januari 2020 12:21 schreef Muskusboktor57 het volgende:
Ik ben al 24 uur misselijk.
Misschien ga ik de pijp uit, al schijnt dat een zekerheid des levens te zijn.
Mietjequote:Op maandag 20 januari 2020 12:21 schreef Muskusboktor57 het volgende:
Ik ben al 24 uur misselijk.
Misschien ga ik de pijp uit, al schijnt dat een zekerheid des levens te zijn.
die kans is toch wel groter dan dat je zwanger bentquote:Op maandag 20 januari 2020 12:21 schreef Muskusboktor57 het volgende:
Ik ben al 24 uur misselijk.
Misschien ga ik de pijp uit, al schijnt dat een zekerheid des levens te zijn.
quote:Op maandag 20 januari 2020 12:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Pas maar op, straks haalt tarado de mods erbij.
Precies wat ik nu ook ga doen inderdaad.quote:Op maandag 20 januari 2020 12:32 schreef Caland het volgende:
@:generationalpha is dat kneuzerige ventje op de basisschool met een gigantisch grote muil, die dan meteen huilend naar de meester rende als hij een keer een tik kreeg.
Pleur eens even als de sodemieter op hier uit het clubhuis.quote:Op maandag 20 januari 2020 12:33 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Precies wat ik nu ook ga doen inderdaad.
Het is wel weer even klaar met beledigen.
Als ik hier gementioned word mag ik reageren lijkt me.quote:Op maandag 20 januari 2020 12:34 schreef Muskusboktor57 het volgende:
[..]
Pleur eens even als de sodemieter op hier uit het clubhuis.
Kan je niet tegen een bekkenstootje ofzo?quote:Op maandag 20 januari 2020 12:33 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Precies wat ik nu ook ga doen inderdaad.
Het is wel weer even klaar met beledigen.
wordtquote:Op maandag 20 januari 2020 12:37 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Als ik hier gementioned wordt mag ik reageren lijkt me.
Kun je alsjeblieft optreden?quote:Op maandag 20 januari 2020 12:38 schreef GGMM het volgende:
Oei, een conflict.
Toevallig dat @:onlogisch net offline is
Neem je verlies na je domme opmerking als een man en stel je niet zo aan.quote:Op maandag 20 januari 2020 12:40 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Kun je alsjeblieft optreden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |