Vorig jaar op de Dutch Open sloeg het weer toe op momenten van hoge druk.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:49 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Is Barrie inmiddels helemaal 'genezen'?
Dertien in een dozijn weggooi Duitser. Wat hebben ze er daar veel van zeg.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:54 schreef El-Stinho het volgende:
Hopelijk gooit Karel die Hurtz er even af met die lelijke gemiddeldes.
Terwijl Kurz maar een dag aanwezig kon zijn.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:56 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Dertien in een dozijn weggooi Duitser. Wat hebben ze er daar veel van zeg.
Ik hoop dat Dirk wint, maar dat is meer om Peer van Berry.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:58 schreef Mani89 het volgende:
We krijgen gegarandeerd een NeDErLaNDeR in de vinaale.
Ryan Murray gooit Harington eruit, ik ben content.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:58 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Terwijl Kurz maar een dag aanwezig kon zijn.
Nu mag hij wel even verliezen van Borland.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:59 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ryan Murray gooit Harington eruit, ik ben content.
Moet wel tegen Nikkelsen straks. Hopelijk houdt Pol zich even in.quote:
Die moet het wel heel bont maken.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 17:05 schreef Mani89 het volgende:
Endie rammelt aan de poorten van de laatste 16, en een toerkaart.
Diskwalificatie na een metoo'tje bij een vrouwelijke deelnemer vanavond.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 17:08 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Die moet het wel heel bont maken.
Waarom zou je Berry willen?quote:Op zaterdag 18 januari 2020 17:27 schreef T3hTommay het volgende:
Karel haalt z'n kaart toch wel, dus van mij mag Berry 'm pakken. Zeg ik ook tegen beter weten in overigens.
Ach, lijkt me een goede gozer. Liever dan die rare Duitsers die negen van de tien keer kanonnenvoer zijn. Maar dit zeg ik deels alsquote:
Maar momenteel zijn er geen rare Duitsers dichtbij een tourkaart op de ranking. Laat Karel hem nu maar pakken.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 17:30 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Ach, lijkt me een goede gozer. Liever dan die rare Duitsers die negen van de tien keer kanonnenvoer zijn. Maar dit zeg ik deels als![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |