Meteen opgeslagen, dank jequote:Op zondag 19 januari 2020 20:35 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ik heb hem al:
https://web.archive.org/w(...)derd-onenightstands/
Thanks!quote:Op zondag 19 januari 2020 20:35 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ik heb hem al:
https://web.archive.org/w(...)derd-onenightstands/
iJustine doet niemand kwaad.quote:Op zondag 19 januari 2020 18:40 schreef speknek het volgende:
Zouden er ook populaire youtubers zijn zonder lijken in de kast? Wat een volk. Allemaal van die narcistische persoonlijkheidsstoornissen. Zou wel twee keer nadenken als mijn kinderen ooit fan van een youtuber zouden worden.
Mee eens, maar is het ook niet een probleem in de opvoeding van deze meisjes dat ze niet in staat zijn gewoon de chat dicht tegooien.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 18:12 schreef TheVulture het volgende:
Ik gaf m gisteren nog het voordeel van de twijfel, maar die chatgesprekken liegen er niet om, vooral het dwingende karakter waarmee hij de naaktfoto's min of meer eist....
“Ze had een kort rokje aan dus ze vroeg erom verkracht te worden”. Werkelijk?quote:Op zondag 19 januari 2020 22:54 schreef broodjepindakaashagelslag het volgende:
[..]
Mee eens, maar is het ook niet een probleem in de opvoeding van deze meisjes dat ze niet in staat zijn gewoon de chat dicht tegooien.
bronquote:Slachtoffer Kaj huilt in Boulevard: ‘Ik voel me misbruikt’
RTL Boulevard heeft gisteren twee vermeende slachtoffers van het seksuele wangedrag van BNNVARA-ster Kaj van der Ree aan het woord gelaten. Eén daarvan, een anoniem meisje, barstte aan het eind in tranen uit omdat ze zich misbruikt voelt. Dat was te zien in de uitzending op RTL 4. Het meisje, dat niet herkenbaar in beeld wilde, is beschadigd. “Het heeft best wel wat mentale schade opgeleverd. Ik ben me best wel smerig gaan voelen in mijn eigen lichaam. Ik voel me misbruikt.”
Het meisje kwam in 2013 in contact met Van der Ree door een comment onder een van haar Instagram-posts. “De Skypegesprekken vonden plaats toen ik 13 of 14 jaar was. Ik denk 14. Hij is 9 jaar ouder dan ik, dus hij was op dat moment 23.”
Wat gebeurde er tijdens die gesprekken? “Tijdens ons contract vroeg hij vaak naar naaktfoto’s. Er werd me steeds gevraagd of ik m’n kleding uit wilde trekken. Of ik m’n shirt wilde uittrekken en of ik aan mijn borsten wilde zitten. Daar trok hij zich dan op af en daar voelde ik me erg oncomfortabel bij. Ik drukte mijn beeldscherm omver zodat de camera omhoog stond. Ik wist gewoon niet hoe ik moest reageren.”
Kaj zette haar onder druk om ook naaktbeelden te sturen. “Op een gegeven moment begint hij met naaktfoto’s sturen en zegt: ‘Ik wil er wel wat voor terug.’ Dan voel je je op die manier best wel gedwongen om het dan toch ook maar te doen. Als je zo jong, kwetsbaar en onzeker bent en er zit iemand voor jou die voor jou dan heel veel betekent raar genoeg, omdat je er naar op kijkt…”
Hij is heel erg manipulerend, legde ze uit. “Hij geeft je het gevoel alsof je de enige bent en alsof je het hem een soort van verschuldigd bent. Hij begint je dingen aan te praten van: ‘Wij hebben zo’n goede band en wat ik met jou heb, dat heb ik niet met iedereen. Ik zie je anders.’ Het is een soort van rolmodel en om hem dan na zo veel keer af te wijzen en hij blijft maar vragen, dan doe je het toch maar.”
Laiza
Laiza Vunderink, die de hele zaak rond Kaj aan het rollen bracht, kwam wél herkenbaar in beeld. Zij herhaalde ongeveer de uitspraken die ze eerder al deed in Shownieuws. “Ik heb hem leren kennen via Twitter. Toen begon hij me te DM’en toen ik een jaar of 14 was. Op een gegeven moment werd mij op Skype gevraagd tijdens een videochat of ik mijn kleding wilde uitdoen. Hij trok zelf zijn kleding uit en liet eigenlijk zijn geslachtsdeel zien.”
Bij haar gebeurde ongeveer hetzelfde. “Hij liet gewoon steeds zijn geslachtsdeel zien en vroeg me steeds om het ook te doen en hij trok zich op me af. Dat vond ik eigenlijk wel een beetje raar, maar ik vond het ook lullig op dat moment om het uit te zetten, want dat durfde ik niet.”
Peter R. heeft naaktfoto’s Kaj
De verhalen van deze meisjes worden ondersteund door Peter R. de Vries. “Misschien is het goed om even te zeggen dat je die dames hoort refereren aan het sturen van foto’s enzo. Nou, die zijn er ook inderdaad. Dat is niet maar een bewering van die dames. Wij hebben die foto’s gezien ook, die zijn er, dus in die zin zijn die verklaringen heel betrouwbaar, vind ik.”
De interviews met deze twee vermeende slachtoffers van Kaj lagen vrijdag al klaar voor uitzending, maar zijn pas zondag uitgezonden. “Er is inderdaad zorgvuldig overleg aan voorafgegaan. We hadden die interviews vrijdag al klaarliggen, maar in overleg met de hoofdredactie en betrokken redacteuren hebben we ook gezegd: ‘Jongens, we zitten ook nog in het hoor-en-wederhoor-proces, laten we het alsjeblieft zorgvuldig doen.’”
“De consequenties zijn voor alle partijen groot, ook voor Kaj. Voor het geval dat er misschien nog een spoor van twijfel was over of dit wel echt was en of het allemaal wel klopt, hebben we het toch nog even laten liggen.”
Dat spoor van twijfel is nu weggenomen, aldus De Vries. Hij heeft alle gesprekken gelezen. “Het was dwingend. Ik heb al die conversaties gelezen en dan zeggen meisjes ook letterlijk: ‘Ja, ik twijfel en ik voel me er niet goed bij.’ Dan zegt hij: ‘Je bent een sukkel.’ Als een gevierd artiest in die ogen van die meisjes dan tegen zo’n onzeker meisje zegt: ‘Doe niet zo sukkelig en stuur op.’ Tja…”
quote:Dionne Slagter, bekend op YouTube onder de naam OnneDi, was tijdens haar relatie met BNNVARA-ster Kaj van der Ree absoluut niet op de hoogte van zijn seksueel overschrijdend gedrag jegens minderjarige meisjes. Dat laat ze weten in een statement op Twitter. Slagter heeft het verwijt naar haar hoofd gekregen dat zij heeft geweten van het wangedrag, maar dat is volgens de YouTuber absoluut niet waar. “Het is te walgelijk voor woorden en heb het uiteraard nooit opgemerkt.“
Ze begrijpt niet waar de beschuldiging vandaan komt. “Ik heb geen idee hoe dit ooit geïnterpreteerd is en de wereld in is gekomen, maar ik ben onwijs in shock dat dit allemaal voorviel tijdens de relatie.”
De beschuldiging is afkomstig van Kajs oud-vriend Jeffrey Schreuder, producer bij De ZintuigFabriek. Hij zegt in dit artikel: “Ik heb jaren met Kaj van der Ree gewerkt in zijn YouTube-tijd. Er zijn heel veel meisjes die jaren geleden al hun verhaal hebben gedaan bij mij of andere van mij collega’s. Zijn ex Dionne Slagter heeft hem zelfs een aantal keer hierop betrapt.”
Slagter zegt daarover: “Heb hem op andere dingen betrapt.. en dat waren geen minderjarige meisjes.”
Hoewel Schreuder hier letterlijk is geciteerd, komt hij graag op zijn uitspraken terug, omdat hij zich naar eigen zeggen verkeerd verwoord heeft. Hij zegt: “Er waren destijds vermoedens dat Kaj contact had met minderjarige mensen, niet vreemd gezien de doelgroep van ZU5E. Destijds werden er veel studentikoze, puberale grapjes gemaakt als in: ja ja, Kaj gaat er met minderjarige meisjes vandoor.”
“Dat dit ook echt daadwerkelijke gang van zaken was wist ik tot gisteren niet en vind ik vreselijk om te horen. Ik prijs de slachtoffers die zo dapper zijn geweest om uit de school te klappen, een moedige stap met grote gevolgen. Ik hoop dat alle slachtoffers de hulp krijgen die ze verdienen.”
En ook: “Overigens is Dionne Slagter hier nooit onderdeel van geweest. Ik had haar daarom ook niet mogen noemen.”
Laiza Vunderink, een van de vermeende slachtoffers die deze zaak aan het rollen heeft gebracht, zegt: “Als een van Kaj’s slachtoffers en namens meerdere kan ik je zeggen dat Dionne Slagter hier NIKS van wist. Wij wisten ook niet dat hij een relatie had want daar loog hij over. Wij zijn zelf ook niet naar Dionne toe gegaan destijds. Dat je Dionne ook maar DURFT te beschuldigen. Bah…🤮”
“En ten tweede hoe the fack kan Dionne Slagter weten dat die roddels waar waren zonder bewijs als ze überhaupt iets gehoord zou hebben?? Nu kwamen wij pas met bewijzen. Period. Klaar. Laat haar met rust..”
Waar zijn die bewijzen eigenlijk? “Liggen bij Peter R. Helaas is het strafbaar om dat zomaar op twitter te gooien zonder Kaj’s toestemming”
quote:Ze is één van de veronderstelde slachtoffers van de bekende youtuber Kaj van der Ree, en wil dat de wereld weet wat er is gebeurd. ,,Ik krijg doodsbedreigingen en word een hoer genoemd, maar dit moest eruit.’’
Een vriend die er voor haar was, maar compleet omsloeg als ze niet inging op seksuele verzoeken. Zo omschrijft de nu 21-jarige Lisa hem. Ze was groot fan van de youtuber, met wie ze op haar 14de via Twitter contact kreeg. Het voelde vriendschappelijk, vertrouwd. Kaj was eigenlijk fan van háár, zou hij hebben benadrukt.
Zoiets als dit komt altijd uitquote:Op maandag 20 januari 2020 11:35 schreef roos94 het volgende:
Heerlijk hoe dit stuk stront door de mangel wordt gehaald
Nee, dat is geen vergelijking.quote:Op zondag 19 januari 2020 23:53 schreef Andromache het volgende:
[..]
“Ze had een kort rokje aan dus ze vroeg erom verkracht te worden”. Werkelijk?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
En dan had hij een relatie met die Onedi (quote:Op maandag 20 januari 2020 11:35 schreef roos94 het volgende:
Heerlijk hoe dit stuk stront door de mangel wordt gehaald
Je niet op je gemak voelen maar wel vier keer daarheen gaan.quote:Op maandag 20 januari 2020 21:31 schreef SacreCoeur het volgende:
Dus toch seks gehad https://www.shownieuws.nl(...)met-kaj-van-der-ree/
Dat had ik dan weer niet verwacht ofzo.
Ik vraag me af waar zijn huisgenoot van toentertijd was in dit verhaal, aka Milan Knol.
Die moet dan toch ook denken, zo... die is jong.
Dat snap ik ook niet ....quote:Op maandag 20 januari 2020 21:45 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Je niet op je gemak voelen maar wel vier keer daarheen gaan.
Uiteraard, maar gelukkig kan het OM ook zonder aangifte een onderzoek starten. En aangezien hier een volwassen vent rare dingen aan het doen was met minderjarigen zou het me niet verbazen als die daar wel interesse in hebben.quote:Op maandag 20 januari 2020 21:42 schreef capricia het volgende:
Ik hoop zo dat er aangifte gedaan wordt.
Maar hij nam haar mee naar een eventquote:Op maandag 20 januari 2020 21:45 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Je niet op je gemak voelen maar wel vier keer daarheen gaan.
Er zullen vast ook een paar groupies tussen zitten, die boos zijn dat hij ze op een gegeven moment had geblokkeerd. Neemt niet weg dat het inderdaad illegaal is..quote:Op maandag 20 januari 2020 22:08 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Maar hij nam haar mee naar een event![]()
Ik vind het allemaal maar een beetje vreemd hoor.
Al die verhalen en 0 aangiftes.
Ik gok dat al die meisjes zelf wel gewillig waren, daargelaten dat je je handen bij je moet houden als ze minderjarig zijn en je piemel in je broek.
Maargoed, ik was er niet bij.
Ik kan ook maar slecht begrijpen dat als je je zo ongemakkelijk voelt naar het kijken van zijn piemel via skype je niet gewoon weg klikt en er meisjes zijn die inderdaad 4 keer langsgaan als het al na 1x zo vreselijk was allemaal.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |