Ik val niet echt op jonkies, kan ik trouwens ook niet meer bijhouden (denk ik)quote:Op zondag 16 februari 2020 10:07 schreef ato het volgende:
[..]
Ach wij oudjes mogen toch af en toe de Cougar uit hangen
Nou ja kijken mag toch nog wel schatquote:Op zondag 16 februari 2020 12:37 schreef summer52 het volgende:
[..]
Ik val niet echt op jonkies, kan ik trouwens ook niet meer bijhouden (denk ik). Maar dit is toch wel een hele leuke jongen
twitter:SchlagerKaty twitterde op zondag 16-02-2020 om 12:27:27I can't believe that France is so full of attitude in jESC, but in ESC it's obliterated completely. reageer retweet
Frans nummer van JESF was inderdaad een stuk beter.quote:Op zondag 16 februari 2020 12:39 schreef lashatumbai het volgende:
zo waar dit.
https://twitter.com/SchlagerKaty/status/1229004357183705089
Ook, echt van alles zit erin.quote:Op zondag 16 februari 2020 12:41 schreef lashatumbai het volgende:
Het klinkt echt als een Westlife nummer
Soms dan heb je écht een nieuwe jas nodig, je weet nog niet wat je zoekt maar je moet een jas hebben want het wordt winter en koud en je moet je warm aankleden. Je wil een leuke jas, eentje die goed past maar ook eentje die mooi is en waar alles aan zit, fijne zakken, goede sluiting, liefst een muts, degelijke voering, mooie kleur. En je krijgt maar niks gevonden, niks in de stad, niks online, nergens. En de winter nadert en het wordt kouder. Dus dan neem je maar de trein naar een stad in de buurt in de hoop daar iets te vinden en het is het ook allemaal nét niet. Of eigenlijk helemaal niet. Dan stap je een winkel in en daar hangt een jas en daarboven hangt een bordje met "winterjas", van een bepaald merk dat je kent en waarvan je weet dat het een prima merk is. Is de voering oké? Mwah, het houdt je warm. Je had liever ritssluiting dan knopen, liever een muts zonder bontje, liever een TOTAAL ANDERE KLEUR, maar zoals ik zei, de winter nadert en JE MOET EEN JAS. EN DEZE IS NOG IN DE AANBIEDING OOK.quote:Op zondag 16 februari 2020 12:39 schreef Jesper23 het volgende:
"We received a hundred songs in total, and this song, when it arrived, we became addicts. Something happened. I wanted to make the whole world listen to it but I knew we couldn’t do it.While listening, we looked at each other and we knew it was the chosen one. It was obvious to all of us."
Aldus de France HoD. Ik snap niet hoe je met z'n allen zo lyrisch over dit kan zijn, of de 99 andere nummers moeten nóg slechter geweest zijn.
Ja doe ik ook, maar nu ik het liedje gehoord heb het liefst zonder geluid!quote:
Je schrijft zoals altijd goed.quote:Op zondag 16 februari 2020 12:44 schreef Cee het volgende:
[..]
Soms dan heb je écht een nieuwe jas nodig, je weet nog niet wat je zoekt maar je moet een jas hebben want het wordt winter en koud en je moet je warm aankleden. Je wil een leuke jas, eentje die goed past maar ook eentje die mooi is en waar alles aan zit, fijne zakken, goede sluiting, liefst een muts, degelijke voering, mooie kleur. En je krijgt maar niks gevonden, niks in de stad, niks online, nergens. En de winter nadert en het wordt kouder. Dus dan neem je maar de trein naar een stad in de buurt in de hoop daar iets te vinden en het is het ook allemaal nét niet. Of eigenlijk helemaal niet. Dan stap je een winkel in en daar hangt een jas en daarboven hangt een bordje met "winterjas", van een bepaald merk dat je kent en waarvan je weet dat het een prima merk is. Is de voering oké? Mwah, het houdt je warm. Je had liever ritssluiting dan knopen, liever een muts zonder bontje, liever een TOTAAL ANDERE KLEUR, maar zoals ik zei, de winter nadert en JE MOET EEN JAS. EN DEZE IS NOG IN DE AANBIEDING OOK.
Dus koop je die jas. Kan je er weer even mee vooruit ook al is het eigenlijk helemaal niet wat je zocht, maar er hangt tenminste een label van dat toffe merk aan.
Dit is een metafoor.
Die is een stuk spannender.quote:Op zondag 16 februari 2020 12:47 schreef Cee het volgende:
Nou nou zo erg is het ook weer niet, er is nog altijd Armenië.
Ik hoor verder ook een typisch X Factor live-finale lied.quote:Op zondag 16 februari 2020 12:36 schreef ato het volgende:
Ik hoor van alles in dit nummer, de John Lundvik sound, Johnny Logan, Israël verleden jaar.
Het is van alles wat, ook valt zijn stem wat tegen. Nee dit is cliche van cliche tot cliche.
Geen gesorryquote:Op zondag 16 februari 2020 12:46 schreef summer52 het volgende:
[..]
Ja doe ik ook, maar nu ik het liedje gehoord heb het liefst zonder geluid!
Sorry @:Momo zie net jouw opmerking!
Waar?quote:Op zondag 16 februari 2020 12:48 schreef Nashipeer het volgende:
[..]
Blas Canto kreeg ook die behandeling maar na een tijdje gingen mensen het lied toch waarderen
Staat in Nieuw-Zeeland alweer op iTunes. Snap echt niet dat iedereen die fout blijft makenquote:Op zondag 16 februari 2020 12:33 schreef Greys het volgende:
Is dit nou gelekt of echt bekend gemaakt? Kan het ff niet volgen. Waarom vanavond dan nog al die hoempa?
Ik vind al die Franse stukjes het mooist. En ja het is vrij cliché maar zeker niet slecht. Wmb iig beter dan een aantal andere inzendingen die tot nu toe bekend zijn. Zoals Spanje.quote:Op zondag 16 februari 2020 12:51 schreef FruitofUtopia het volgende:
Ugh, Frankrijk in het Engels. You hate to see it.
Spanje staat bijna nergens bovenaan idd, maar staat wel best vaak in de midden of zelfs derde heb ik gemerkt, waar het voorheen bij iedereen dead last wasquote:Op zondag 16 februari 2020 12:54 schreef FruitofUtopia het volgende:
[..]
Waar?
Spanje bungelt nog steeds onderaan in alle lijstjes.
Ja ik vind het echt zielig.quote:Op zondag 16 februari 2020 13:00 schreef Em31 het volgende:
Ohhh nee al die negativiteit overal op Twitter enzo. Hoop niet dat hij het leest, vind het dan sneu worden![]()
Ho ho, het is nog steeds mijn nummer drie.quote:Op zondag 16 februari 2020 12:54 schreef FruitofUtopia het volgende:
[..]
Waar?
Spanje bungelt nog steeds onderaan in alle lijstjes.
Zelfs na dit pareltje uit Frankrijk?quote:Op zondag 16 februari 2020 13:15 schreef Cee het volgende:
[..]
Ho ho, het is nog steeds mijn nummer drie.
Zou me niet eens verbazen als ze na een slecht resultaat dit jaar net als Italië en Turkije stampvoetend zich voor een aantal jaar, misschien wel langer, terugtrekken.quote:Op zondag 16 februari 2020 13:30 schreef TheVulture het volgende:
Dan wil je toch ook gewoon niet winnen
Arme Tom.twitter:reykjavik2021 twitterde op zondag 16-02-2020 om 13:22:48so tom leeb is trending in france and the locals hate the song... the flavour reageer retweet
Dat is het ook, dit soort liedjes zijn al 3479 keer op een Songfestival gebracht. Ik denk ook echt dat ze G:Son en Lundvik vorig jaar al gevraagd hebben om iets te schrijven en nu niet meer terug konden. Je maakt mij niet wijs dat er niet iets beters tussen zat als je daadwerkelijk hebt gezocht.quote:Op zondag 16 februari 2020 13:00 schreef Greys het volgende:
Ze doen net of het een gedrocht van een lied is.
Het valt tegen, het is generiek. Maar een gedrocht van een lied is voor mij persoonlijk toch echt nog steeds iets heel anders dan dit.quote:Op zondag 16 februari 2020 13:36 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dat is het ook, dit soort liedjes zijn al 3479 keer op een Songfestival gebracht. Ik denk ook echt dat ze G:Son en Lundvik vorig jaar al gevraagd hebben om iets te schrijven en nu niet meer terug konden. Je maakt mij niet wijs dat er niet iets beters tussen zat als je daadwerkelijk hebt gezocht.
12e zou echt een genotsprestatie zijn met dit lied. Ik zet in op plek 23/24...quote:Op zondag 16 februari 2020 13:39 schreef Arth_NL het volgende:
Kunnen de Fransen nog wisselen?
Wat een non-lied. Het optreden kun je al helemaal intekenen met luide backings, gouden douches en zoom-ins op zijn gezicht. Het zal wel braaf twaalfde worden, maar ik had op meer gehoopt van Frankrijk.
Ik wil hem wel troosten hoorquote:Op zondag 16 februari 2020 13:36 schreef Em31 het volgende:
Arme Tom.twitter:reykjavik2021 twitterde op zondag 16-02-2020 om 13:22:48so tom leeb is trending in france and the locals hate the song... the flavour reageer retweet
Tom zelf had sowieso geen keuze als ik de schrijfsels over de selectieprocedure mag geloven.quote:Op zondag 16 februari 2020 13:45 schreef aarontje112 het volgende:
Wat mij vooral stoort; er zit niks maar dan ook niks eigens in dit nummer. Ik denk eigenlijk ook niet dat Tom een andere keus had dan dit nummer. Zonde. En dat een land als Frankrijk een Zweeds team stuurt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |