Nee ik weet niet hoe het vroeger hier was. Maar ik ben hier nu. En laat elke user in zijn waarde zonder een user af te maken met subtiele opmerkingen, dan doe je precies hetzelfde .quote:Op zondag 16 mei 2021 15:16 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Heeft iemand het over jou persoonlijk?
En 'Het is SHO, daar wordt gepost over BN'ers die zelf openbaar op Insta of FB posten' is natuurlijk een enorme dooddoener want er is helemaal niemand die zegt dat je 0,0 mag zeggen over posts van BN'ers. Dat maak jij er zelf van. Heb jij, als nieuwe user, ooit het 'oude' SHO meegekregen? Dan weet je dat dat echt veel gezelliger was, maar heus met een portie roddel en achterklap en commentaar.
Je reageert dus indirect op mij. Ik reageer soms met eenquote:
Het is gewoon ontzettend makkelijk om negatief commentaar te geven. Begint er eentje mee, huppelt er in no time een hele roedel erachter aan. Eigenlijk zou je het al in den beginne het in de kiem moeten smoren, maar ik snap ook dat dat moeilijk is.quote:Op zondag 16 mei 2021 13:54 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ja eens hoor, het is een legertje.
Waarom mag men geen negatief commentaar geven? Is dat een huisregel?quote:Op zondag 16 mei 2021 16:13 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Het is gewoon ontzettend makkelijk om negatief commentaar te geven. Begint er eentje mee, huppelt er in no time een hele roedel erachter aan. Eigenlijk zou je het al in den beginne het in de kiem moeten smoren, maar ik snap ook dat dat moeilijk is.
Ik weet helemaal niet wie er met eenquote:Op zondag 16 mei 2021 15:45 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Je reageert dus indirect op mij. Ik reageer soms met een. Wat jij niet leuk vind kan iemand anders wel leuk vinden.
Welke subtiele opmerking? Geloof me, ik ben ècht niet zoveel met jou bezig dat ik precies weet wat jij wel en niet post. En mijn vraag over het vroegere SHO was oprecht; wie weet lurkte je hier al 10 jaar.quote:Op zondag 16 mei 2021 15:41 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Nee ik weet niet hoe het vroeger hier was. Maar ik ben hier nu. En laat elke user in zijn waarde zonder een user af te maken met subtiele opmerkingen, dan doe je precies hetzelfde .. Een ieder ziet het anders, dat mag en dat kan.
Dit is het denk ik ook. Dat maar moeten posten. Het is je WA groep niet, of een slow chat...quote:Op zondag 16 mei 2021 15:20 schreef ChipsZak. het volgende:
Gates komen en gaan, doven uit en leven op. Ik heb ook het idee dat gates niet meer rustig mogen zijn? Als er niets te melden valt, valt er niets te melden? In plaats daarvan wordt elke scheet op Insta gepost zodat er weer lekker gehaat kan worden op lippen, enkels inderdaad of weet ik het.
Ja dat vind ik ook nog wel een verschil: zeiken over hoe mensen zichzelf toetakelen versus hoe iemands benen/voeten/enkels/oorlellen er van nature uitzien. En zelfs die eerste categorie begint in het geval van Sarah ook een beetje uitgekauwd te worden.quote:Op zondag 16 mei 2021 16:49 schreef Leandra het volgende:
Ik snap dat gezeik over de benen van Sarah ook niet zo, die lijken nog origineel te zijn, ze heeft genoeg aan haar lichaam verprutst om over te sneren lijkt me, maar waarom er dan ook nog over haar benen gesneerd moet worden snap ik echt niets van.
Ze zijn "te kort", het zijn "varkenspootjes", nu zelfs de vraag of ze wel geschoren zijn, de tering zeg, dat laatste is ook gelijk het enige niet-natuurlijke aan haar benen, dat ze geschoren zijn.
Echt, zeik over haar achterlijke duckface, over haar designer-tieten, maar dat gejankzak over haar benen slaat echt helemaal nergens op.
quote:Op zondag 16 mei 2021 16:34 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Welke subtiele opmerking? Geloof me, ik ben ècht niet zoveel met jou bezig dat ik precies weet wat jij wel en niet post. En mijn vraag over het vroegere SHO was oprecht; wie weet lurkte je hier al 10 jaar.
Had gekund tochquote:
Het is een wel een wat slechte photoshop. Daar mag je toch wel wat over zeggenquote:Op zondag 16 mei 2021 16:49 schreef Leandra het volgende:
Ik snap dat gezeik over de benen van Sarah ook niet zo, die lijken nog origineel te zijn, ze heeft genoeg aan haar lichaam verprutst om over te sneren lijkt me, maar waarom er dan ook nog over haar benen gesneerd moet worden snap ik echt niets van.
Ze zijn "te kort", het zijn "varkenspootjes", nu zelfs de vraag of ze wel geschoren zijn, de tering zeg, dat laatste is ook gelijk het enige niet-natuurlijke aan haar benen, dat ze geschoren zijn.
Echt, zeik over haar achterlijke duckface, over haar designer-tieten, maar dat gejankzak over haar benen slaat echt helemaal nergens op.
Het is niet alleen die laatste "heeft ze haar benen wel geschoren?" post, er is al dagen gesneer over haar benen.quote:Op zondag 16 mei 2021 20:41 schreef Soury het volgende:
[..]
Het is een wel een wat slechte photoshop. Daar mag je toch wel wat over zeggen
Nou ze zagen er gladjes uitquote:Op zondag 16 mei 2021 20:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het is niet alleen die laatste "heeft ze haar benen wel geschoren?" post, er is al dagen gesneer over haar benen.
Het gaat niet om negativiteit an sich, maar hoe die negativiteit verwoordt wordt. Waarom moet Andre per se een hoerenjong genoemd kunnen worden hier? Dat ligt niet puur aan wat hij laat zien, lijkt me.quote:Op zondag 16 mei 2021 14:59 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
Het is de SHO daar wordt gepost over bekende bn'ers.
Die posten openbaar op insta of FB. Dat wordt hier geplaatst en besproken. Waarom is er dan kritiek op een user die iets over een foto zegt. Wat zijn hier dan de eisen voor het commentaar. Blijkbaar vind een deel mijn posten zeer vervelend . Ik vind ook niet alle posten leuk en lees dan verder , ik ga geen user aanvallen of afbreken. Ik krijg het gevoel dat nieuwe users eigenijk niets moeten posten. Nogmaals dat gevoel krijg ik. Zeg niet dat jullie dit bedoelen. Ik vind dat alle users die hier posten stuk voor stuk leuke posten plaatsen.
Dit, het wordt gewoon een sneeuwbaleffect en daarmee genormaliseerd. Niks mis mee om af en toe eens even samen te babbelen over waar de ethische lijn zou moeten liggen, in plaats van klakkeloos mee te gaan hierin. Lijkt me zelfs heel gezond om vooral daarover te blijven discussiëren.quote:Op zondag 16 mei 2021 16:13 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Het is gewoon ontzettend makkelijk om negatief commentaar te geven. Begint er eentje mee, huppelt er in no time een hele roedel erachter aan. Eigenlijk zou je het al in den beginne het in de kiem moeten smoren, maar ik snap ook dat dat moeilijk is.
En volgens mij is diegene (of eentje ervan) die begonnen is met die negativiteit nu dezelfde die begon met de negativiteit jegens Bridget toen.
En lekker op elkaar doorborduren en vier pagina's verder is het ineens een feit...quote:Op maandag 17 mei 2021 13:53 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Het gaat niet om negativiteit an sich, maar hoe die negativiteit verwoordt wordt. Waarom moet Andre per se een hoerenjong genoemd kunnen worden hier? Dat ligt niet puur aan wat hij laat zien, lijkt me.
Daarnaast is het ook echt potsierlijk om de grens alleen bij BNrs te leggen, aangezien we hier allemaal op een openbaar sociaal medium posten. Als je helemaal geen kritiek wil, post dan niet. Als je zelf niet graag van negatieve toon gediend bent, zou je vanuit die gedachte ook even kunnen nadenken hoe je een en ander verwoord. Omdat we zelf mede de toon zetten hier.
[..]
Dit, het wordt gewoon een sneeuwbaleffect en daarmee genormaliseerd. Niks mis mee om af en toe eens even samen te babbelen over waar de ethische lijn zou moeten liggen, in plaats van klakkeloos mee te gaan hierin. Lijkt me zelfs heel gezond om vooral daarover te blijven discussiëren.
Edit: Ook omdat sommige mensen in mijn ogen echt een beetje te stellig doen over analyses op basis van vooral social media gedrag en hun eigen onderbuik. We kunnen speculeren ja en dat is best leuk, maar de hele Sarah is dit en doet dat, Andre voelt zus of zo gaat echt wat te serieus soms.
Dat sowieso, iemand verzint hier wat, op Viva wordt het overgenomen, voor je het weet staat het op Twitter en in het verzinsel van hier een feit geworden en is Twitter ineens de bron.quote:Op maandag 17 mei 2021 14:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
En lekker op elkaar doorborduren en vier pagina's verder is het ineens een feit...
Ga even prikken nu. Ga er straks naar kijkenquote:Op maandag 17 mei 2021 14:14 schreef Donna het volgende:
Kan een MOD in dit topic; SHO / Beroemd & Zwanger #98 Santa baby de OP aanpassen met de meest recente WIKI versie? Anders moeten we nog 4 pagina's wachten.
quote:Op maandag 17 mei 2021 14:29 schreef Ole het volgende:
[..]
Ga even prikken nu. Ga er straks naar kijken
ben veranderd in reptiel nu hoorquote:
Top! maar verkeerde topic?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |