https://nos.nl/artikel/23(...)ort-bij-teheran.htmlquote:'Oekraïens passagiersvliegtuig neergestort bij Teheran'
Een Oekraïens passagierstoestel is volgens Iraanse staatsmedia neergestort bij Teheran. Het vliegtuig, een Boeing 737, zou kort na het opstijgen technische problemen hebben gekregen.
Aan boord van het vliegtuig zouden 180 mensen zijn. Het zou gaan om een toestel van Ukraine
International Airlines.
Later meer.
twitter:alihashem_tv twitterde op woensdag 08-01-2020 om 04:50:34#Breaking First footage of the Ukrainian airplane while on fire falling near #Tehran https://t.co/kGxnBb7f1q reageer retweet
Dan is het wel oorlog ja denk ik.quote:Op woensdag 8 januari 2020 05:19 schreef Butjekef het volgende:
Neergeschoten door Iran!!1!1!!1!1!1!!
Er bestaat tegenwoordig zoiets als radio waarmee er contact is tussen de piloten en de luchtverkeersleiding.quote:Op woensdag 8 januari 2020 05:33 schreef Drebbelman het volgende:
Bizar dat ze al zo snel weten te melden dat het om technische problemen ging.
Ik heb juist Timmerfrans horen zeggen dat het de Russen waren.quote:Op woensdag 8 januari 2020 06:13 schreef myShizzle het volgende:
In Reddit livedraad een tweet dat het vliegtuig zou zijn neergehaald door Iraans self defense system
Zo sta ik er ook in. Een dergelijke crash heb je hoogstens een paar keer per jaar? What are the odds dat er net nu een in Teheran crasht terwijl die generaal net onder de grond ligt.quote:Op woensdag 8 januari 2020 06:32 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Ja het kan toeval zijn maar allejezus wat voor een toeval dan. Lastig om hier niets achter te zoeken hoor, terwijl ik normaal helemaal niet van de complotten ben.
Nou niet zozeer die generaal, maar de raket aanval van vannacht.quote:Op woensdag 8 januari 2020 07:16 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Zo sta ik er ook in. Een dergelijke crash heb je hoogstens een paar keer per jaar? What are the odds dat er net nu een in Teheran crasht terwijl die generaal net onder de grond ligt.
quote:Op woensdag 8 januari 2020 06:13 schreef myShizzle het volgende:
In Reddit livedraad een tweet dat het vliegtuig zou zijn neergehaald door Iraans self defense system
Neergeschoten dus....twitter:carp3 twitterde op woensdag 08-01-2020 om 04:55:35@flightradar24 Crash moment, Credit: unknown https://t.co/QvGtSW22gQ reageer retweet
Dat melde Erik Mouthaan idd net op zijn twitter account.quote:Op woensdag 8 januari 2020 07:21 schreef RedFever007 het volgende:
Trump heeft dat ding natuurlijk neer laten storten om Iran zwart te maken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |