Ik betwijfel het. Bridget hing jankend aan de telefoon bij Olcay toen het hele verhaal naar buiten kwam. En als je echt niets geeft om de buitenwereld, hoef je ook niet vlak na de jaarwisseling een kleffe foto de wereld in te slingeren met een tekst over liefde.quote:Op donderdag 2 januari 2020 11:34 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Het zullen Antwee en Bridget een rotzorg zijn. Antwee heeft nog steeds een carrière en Brid zit nog steeds achter de desk van Boulevard.
Ik denk nu dat ik team Bridget neig, hoewel ik haar eigenlijk niks vind. Maar als het zo gegaan is zoals ik denk dan zeker team Bridget.
Precies, ze hoefte niks te doen. Alleen maar achterover te zitten en de drie uitgekotste musketiers misdroegen zich wel. Ondertussen verscheen de dappere vrouw op een showbizzfeestje waar iedereen haar moed bejubelde. Maar waar ze zonder die kleuter-degene die ze enkele jaren geleden geschikt achtte om een gezin mee te stichten- natuurlijk nooit geweest was.quote:Op donderdag 2 januari 2020 11:30 schreef Fokkie83 het volgende:
[..]
Dit schreef ik weken geleden al! Dat Mo precies weet wat ze post.
Antwee wijst zijn vinger naar de media maar het is toch echt Mo die naar buiten heeft gebracht dat hij een ander had.
Ze had ook nog eens het geluk dat Antwee en Bridget niet al te snugger overkwamen.
Er was ook geen overleg geweest op de manier waarop hij het naar buiten bracht , en die app waarin hij schreef dat hij een ander had ( zelf toegegeven ) is ook best respectloos.
Antwee en Bridget hebben zelf ook nog even wat olie op het vuur gegooid. En tjah toen kwam dat hele zoen verhaal naar buiten, wat ook steeds erger werd. Etc. Etc.
Zie insta oud& nieuw. Antwee pakt het wéér niet echt handig aan.
Mo plaatst vervolgens een bericht waardoor ze nog geliefder zal worden.
Nee , helaas ik hoef maar op de Telegraaf of AD te kijken en je ziet haar.quote:Op donderdag 2 januari 2020 08:26 schreef aeaeae het volgende:
[..]
En dat is niet omdat je de hele dag hier en op insta zit te f5’en? Buiten dit topic kom ik namelijk nergens foto’s tegen van de hoofdrolspelers.
YouTube kijk ik niet , vandaar dat ik het benoem zie hierbovenquote:Op donderdag 2 januari 2020 09:02 schreef static het volgende:
[..]
Onzin. Ze was al vrij actief op o.a. Insta en Youtube.
Ah gelukkig zie jij het ookquote:Op donderdag 2 januari 2020 09:12 schreef Syrena het volgende:
[..]
Dat zal best, maar daar zit ik niet/kijk ik nooit.
AD wel kennelijk, en die posten het nu door naar hun eigen site/app.
Ik weet voor de volle 100% dat dit niet het geval is.quote:Op donderdag 2 januari 2020 09:08 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik vind ze leuk bij elkaar. Ik hoef ze niet constant (zoenend) samen te zien, maar ik zoek dat dan ook niet opEn dat opgehemel van Monique komt mijn strot nu wel een beetje uit. Hun relatie scheen al maanden niet te lopen, dus dat er één een andere liefde vindt is gewoon een logische stap.
Ik denk dat Mo dat heel slim gespeeld heeft, dat instabericht met de bekendmaking dat Antwee een ander heeft. Ze heeft het zo laten overkomen dat ze bedrogen is, maar volgens mij ligt dat net wat anders.
Oei dat gaat snel.quote:Op donderdag 2 januari 2020 10:48 schreef Poezewoes het volgende:
[ afbeelding ]
Stukje voorkant Story![]()
Best wel een snelle familie die Hazesclan, met dat samenwonen
En hard naar de rechter toe snellen en daar huilde huillie gaan doen .quote:Op donderdag 2 januari 2020 11:58 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Ik betwijfel het. Bridget hing jankend aan de telefoon bij Olcay toen het hele verhaal naar buiten kwam. En als je echt niets geeft om de buitenwereld, hoef je ook niet vlak na de jaarwisseling een kleffe foto de wereld in te slingeren met een tekst over liefde.
Samenwonen?? Zou ze een nieuw bed hebben gekocht? Anders moet ze wéér naar een hotelkamer.quote:Op donderdag 2 januari 2020 10:48 schreef Poezewoes het volgende:
[ afbeelding ]
Stukje voorkant Story![]()
Best wel een snelle familie die Hazesclan, met dat samenwonen
Dit dus, Maasland was die wilde dat André het naar buiten bracht , hij had willen wachten.quote:Op donderdag 2 januari 2020 11:48 schreef Fokkie83 het volgende:
[..]
Nou Bridget wordt overal aardig uitgekotst.
Als het ze een rotzorg zou zijn, zou ze geen kort geding aangespannen hebben en daar een beetje dramatisch zitten doen. Met dat kort geding heeft ze toch wel een flinke deuk opgelopen, al die details.En zou Antwee niet zo'n bericht op insta hebben geplaatst.
Die twee zijn gewoon niet al te snugger.![]()
Daarbij kruipt de arrogantie bij Antwee er nogal vanaf.
En al die foto s die ze plaatsen, dat filmpje waar Antwee haar nogal hardhandig vastpakt en vervolgens haar mond vol blaft, is niet voor niks verwijderd.
Hij kan ook maar beter een woordvoerder nemen want als hij zélf spreekt, maakt hij zichzelf nogal belachelijk.
Oh en daarbij hebben ze zich wel heel onschuldig voor proberen te doen. " we zien elkaar nog maar één week " . Tuurlijk![]()
Dat kettinkje van Bridget en al die Hazes hints in de weken daarvoor waren gewoon toeval.![]()
![]()
Dat begrijp ik dus ook niet. Monique vertelde alleen dat hij per app meedeelde dat hij iemand anders had leren kennen en dat het nogal pijnlijk was. Verder heeft zij er niets over gezegd, en zijn het volgers en media die alles enorm hebben opgeblazen. Dat het naar buiten werd gebracht heeft ze aan Bridget te danken.quote:Op donderdag 2 januari 2020 12:40 schreef Tuttebella het volgende:
[..]
Ik weet voor de volle 100% dat dit niet het geval is.
En je hoort Monique ook nergens over klagen toch. Het zijn de reacties niet Monique.
Die vrouw spreekt zich zo tegen steeds arme vriend krijgt ook maar paar uurtjes slaap .want van 4.30 tot 7.00 houd niemand vol.quote:Op donderdag 2 januari 2020 12:50 schreef Annagh het volgende:
[..]
Samenwonen?? Zou ze een nieuw bed hebben gekocht? Anders moet ze wéér naar een hotelkamer.
Denk dat Sunshine vooral doelt op Monique's verklaring over de breuk.quote:Op donderdag 2 januari 2020 12:40 schreef Tuttebella het volgende:
[..]
Ik weet voor de volle 100% dat dit niet het geval is.
En je hoort Monique ook nergens over klagen toch. Het zijn de reacties niet Monique.
Dat ze de foto met de middelvinger plaatste begrijp ik wel, al had ze dat waarschijnlijk beter niet kunnen doen. Als ze niet naar het feestje was gegaan was er weer beweerd dat ze zielig in een hoekje zat te huilen. Wat ze ook doet of niet doet, goed is het nooit.quote:Op donderdag 2 januari 2020 12:55 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Denk dat Sunshine vooral doelt op Monique's verklaring over de breuk.
Echt klagen doet ze niet, maar ze zoekt wel bepaalde reacties/frames op en dat weet ze zelf dondersgoed. Door daags na de bekendmaking André junior met middelvinger te laten posten. Door vlak erna op een showbizzfeestje te komen waar iedereen over elkaar buitelde om haar een hart onder de riem te steken. Door haar recente post met de dankwoorden.
De verklaring van de breuk had Monique alle recht toe daar zij via de media kwam te weten dat hij het naar buiten had gebracht niet door André zelf. Een dag later met wie wist Monique ook niet dat hij dat zou doe En ondanks alle foto’s van dat bagger stel nog niks zeggen .vind ik netjes.quote:Op donderdag 2 januari 2020 12:55 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Denk dat Sunshine vooral doelt op Monique's verklaring over de breuk.
Echt klagen doet ze niet, maar ze zoekt wel bepaalde reacties/frames op en dat weet ze zelf dondersgoed. Door daags na de bekendmaking André junior met middelvinger te laten posten. Door vlak erna op een showbizzfeestje te komen waar iedereen over elkaar buitelde om haar een hart onder de riem te steken. Door haar recente post met de dankwoorden.
Ze had alle recht hoor, ik beweer nergens anders. Maar haar bericht heeft wel degelijk bijgedragen aan het frame dat ze is verlaten voor Bridget.quote:Op donderdag 2 januari 2020 12:59 schreef Tuttebella het volgende:
[..]
De verklaring van de breuk had Monique alle recht toe daar zij via de media kwam te weten dat hij het naar buiten was gebracht niet door André zelf. Een dag later met wie wist Monique ook niet dat hij dat zou doen . En ondanks alle foto’s van dat bagger stel nog niks zeggen .vind ik netjes.
Klopt , en terecht daar ze in het begin van de relatie ook daar haar en André was bezeikt.quote:Op donderdag 2 januari 2020 13:02 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Ze had alle recht hoor, ik beweer nergens anders. Maar haar bericht heeft wel degelijk bijgedragen aan het frame dat ze is verlaten voor Bridget.
Ik zeg toch niet dat het niet goed is, ze gaat haar gang maar lekker. Ik begrijp het ook best dat ze dingen doet uit rancune, zou zelf nog veel erger zijn. Maar er wordt soms gedaan alsof zij vol klasse zit en nergens op reageert, en dat lijkt me niet juist.quote:Op donderdag 2 januari 2020 12:56 schreef Annagh het volgende:
[..]
Dat ze de foto met de middelvinger plaatste begrijp ik wel, al had ze dat waarschijnlijk beter niet kunnen doen. Als ze niet naar het feestje was gegaan was er weer beweerd dat ze zielig in een hoekje zat te huilen. Wat ze ook doet of niet doet, goed is het nooit.
Ik denk dat Monique gewiekster is dan dat jij denktquote:Op donderdag 2 januari 2020 12:59 schreef Tuttebella het volgende:
[..]
De verklaring van de breuk had Monique alle recht toe daar zij via de media kwam te weten dat hij het naar buiten had gebracht niet door André zelf. Een dag later met wie wist Monique ook niet dat hij dat zou doe En ondanks alle foto’s van dat bagger stel nog niks zeggen .vind ik netjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |