quote:Op donderdag 26 december 2019 20:20 schreef PIETR het volgende:
Net ofdat je met zekerheid kunt stellen dat hij gesnoven heeft. Lijkt er meer op dat hij teveel gezopen heeft. Dat mag toch? Wat een achterlijk overdreven reacties allemaal.
twitter:KuipTalk twitterde op donderdag 26-12-2019 om 20:23:02Looks like Feyenoord will miss Marcos Senesi for three weeks after the winter break: Argentina U23 will play a qualification tournament for the Olympics. https://t.co/QplpAyyGz6 reageer retweet
Ze mogen Beekie hebben.quote:Op donderdag 26 december 2019 20:28 schreef Caland het volgende:
twitter:KuipTalk twitterde op donderdag 26-12-2019 om 20:23:02Looks like Feyenoord will miss Marcos Senesi for three weeks after the winter break: Argentina U23 will play a qualification tournament for the Olympics. https://t.co/QplpAyyGz6 reageer retweet
Het is verder ook helemaal niet donker in een taxi ofzo?quote:Op donderdag 26 december 2019 20:27 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Sommige mensen hier zijn echt heel naïef![]()
Je ziet zijn pupillen gewoon doorkomen hoor, als je denkt dat dit een biertje teveel is dan heb je erg netjes geleefdquote:Op donderdag 26 december 2019 20:36 schreef PIETR het volgende:
[..]
Het is verder ook helemaal niet donker in een taxi ofzo?
Pas op! Want je wordt door iedereen uitgelachen.quote:Op donderdag 26 december 2019 20:20 schreef PIETR het volgende:
Net ofdat je met zekerheid kunt stellen dat hij gesnoven heeft. Lijkt er meer op dat hij teveel gezopen heeft. Dat mag toch? Wat een achterlijk overdreven reacties allemaal.
Die zit gewoon lekker in Mexico momenteelquote:Op donderdag 26 december 2019 21:04 schreef onlogisch het volgende:
Ik ben inmiddels wel benieuwd naar het lulverhaal waar Karsdorp mee gaat komen
twitter:Fernando10131 twitterde op maandag 16-12-2019 om 01:08:20Nómina de Argentina 🇦🇷 para el Preolimpico Sub 23. Jugadores como Lisandro Martínez (Ajax), Marcos Senesi (Feyenoord), Cristián Romero (Genoa) no obtuvieron el permiso para jugar en Colombia 🇨🇴. De todas forma muy buenos nombres en la albiceleste. https://t.co/QJDfofyZf4 reageer retweet
#FAKENEWS dusquote:Op donderdag 26 december 2019 20:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ze mogen Beekie hebben.
Zou moeilijk kut zijn. Dan wordt Sinisterra nog niet eens genoemd.
In het noorden van Peru nam je gewoon de tuk tuk voor een dollar, aan het einde van de rit vroegen ze dan altijd of je nog wiet of coke nodig had voor een paar extra dollars. Daar moeten we Rick maar niet loslaten.quote:Op donderdag 26 december 2019 21:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Die zit gewoon lekker in Mexico momenteel
Daar betaal je ook een stuk minder voor een gram
Vind het nogal een zware beschuldeging, terwijl je het niet met zekerheid kunt stellen.quote:Op donderdag 26 december 2019 20:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Je ziet zijn pupillen gewoon doorkomen hoor, als je denkt dat dit een biertje teveel is dan heb je erg netjes geleefd
Die spelfout moet je maar even verbeteren voordat je verbeterd wordt door onlogisch en co.quote:Op donderdag 26 december 2019 21:35 schreef PIETR het volgende:
[..]
Vind het nogal een zware beschuldiging, terwijl je het niet met zekerheid kunt stellen.
Waarom? In beide gevallen ben je flink de sjaak bij een controle.quote:Op donderdag 26 december 2019 21:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..].Hoe zwaar de beschuldiging is moet blijken, als ie een pilletje slikt gaat ie wmb lekker zijn gang maar als ie een lijntje sos heeft gehad lijkt het mij verstandig dat de club in ieder geval vragen erbij stelt.
Zulke pupillen krijg je echt niet na een lijntje sos, hij moet wel aardig doorgesnoven hebben om zoiets voor elkaar te krijgen. Ik denk dat Rick wat te veel gedronken heeft en dat in combinatie met het licht in de taxi lijkt het alsof hij strak staat. Hij hoeft zich in elk geval niet te verantwoorden, lijkt me. Als jij gewoon weer op het trainingsveld staat als het weer begint, is iedereen dit non-incident alweer vergeten.quote:Op donderdag 26 december 2019 21:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Die spelfout moet je maar even verbeteren voordat je verbeterd wordt door onlogisch en co.
Daarnaast kan je zo’n strakke kop met aardige zekerheid vast stellen, mensen die uppers gebruiken doen daarom meestal ook een zonnebril op als ze aan het snuiven/slikken zijn, omdat je zo’n vreselijk herkenbare kop hebt. Weet niet of je ooit op een festival of nachtclub hebt gestaan waar voornamelijk techno wordt gedraaid, maar dan trekt 60% van de bezoekers zo’n gezicht.
Hoe zwaar de beschuldiging is moet blijken, als ie een pilletje slikt gaat ie wmb lekker zijn gang maar als ie een lijntje sos heeft gehad lijkt het mij verstandig dat de club in ieder geval vragen erbij stelt.
quote:Op donderdag 26 december 2019 21:59 schreef Durmada het volgende:
[..]
Zulke pupillen krijg je echt niet na een lijntje sos, hij moet wel aardig doorgesnoven hebben om zoiets voor elkaar te krijgen. Ik denk dat Rick wat te veel gedronken heeft en dat in combinatie met het licht in de taxi lijkt het alsof hij strak staat. Hij hoeft zich in elk geval niet te verantwoorden, lijkt me. Als jij gewoon weer op het trainingsveld staat als het weer begint, is iedereen dit non-incident alweer vergeten.
Coke is véél verslavender en een stuk slechter voor je gezondheid dan XTC.quote:Op donderdag 26 december 2019 21:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Waarom? In beide gevallen ben je flink de sjaak bij een controle.
Lekker boeiend.quote:Op donderdag 26 december 2019 22:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Coke is véél verslavender en een stuk slechter voor je gezondheid dan XTC.
Ik denk eerlijk gezegd niet dat het de dopingcontroleur iets kan boeien.quote:
@GGMMquote:Op donderdag 26 december 2019 22:06 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Fijn dat jij er zo'n positieve note aan bijdraagt
Nee ik ook niet.quote:Op donderdag 26 december 2019 22:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik denk eerlijk gezegd niet dat het de dopingcontroleur iets kan boeien.
Welke spelfout?quote:Op donderdag 26 december 2019 21:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Die spelfout moet je maar even verbeteren voordat je verbeterd wordt door onlogisch en co.
Zeer genant.quote:Op vrijdag 27 december 2019 11:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Pijnlijk, @:gurneyisbestoke valt hier een beetje door de mand @:onlogisch @:ggmm
Zo'n oude regel die nergens op slaat, je gaat niet beter voetballen van coke ofzoquote:Op vrijdag 27 december 2019 12:39 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
[..]
[..]
Standaard 2 jaar schorsing, maar voetballers en tennissers worden nooit gecontroleerd.
quote:Op vrijdag 27 december 2019 12:55 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Zo'n oude regel die nergens op slaat, je gaat niet beter voetballen van coke ofzo
Daar letten de heren van WADA niet op, staat het op de lijst, schorsing.quote:Op vrijdag 27 december 2019 12:55 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Zo'n oude regel die nergens op slaat, je gaat niet beter voetballen van coke ofzo
Karsdorp is al wazig als hij hartstikke nuchter is.quote:Op donderdag 26 december 2019 17:08 schreef Durmada het volgende:
Het is trouwens ook helemaal niet bewezen wat hij wat gebruikt heeft. Zou prima gewoon alcohol kunnen zijn natuurlijk. Hij leek ook behoorlijk helder en niet fucked up.
Waarom is trouwens mijn reactie die je quote in vredesnaam gemodereerdquote:
Ja, @onlogisch is weer bezig geweest.quote:Op zaterdag 28 december 2019 12:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Waarom is trouwens mijn reactie die je quote in vredesnaam gemodereerd
Er is volgens mij sowieso een beetje random gemodereerd hier
quote:Op zaterdag 28 december 2019 16:19 schreef PIETR het volgende:
Afgelopen week verscheen er een video van Rick Karsdorp online. De verdediger van Feyenoord zat achterin de taxi en had een drankje te veel op. Sommige mensen dachten zelfs dat hij drugs op had. Karsdorp laat via sociale media weten dat dit absoluut niet het geval is en komt met een uitgebreide reactie.
"De afgelopen dagen heb ik naast positieve berichten ook veel negatieve berichten ontvangen en weer ondervonden hoe snel mensen oordelen over iets waar ze geen weet van hebben. Ik wilde er eerst niet op in gaan maar er is 1 ding wat ik recht wil zetten. Iedereen mag z’n mening hebben maar het raakt me dat mensen mij in verband brengen met dergelijke middelen.''
''Iedereen die dichtbij mij staat weet dat ik nog nooit iets heb gebruikt en zal gebruiken. Ja ik neem wel eens een drankje en ja ik ben ook een mens - maar dat soort middelen zal ik nooit gebruiken. Ik ga 2020 positief tegemoet en focus mij op de 2e seizoenshelft bij Feyenoord. Supporters, bedankt."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |