Hopelijk ook voor het laatstquote:
quote:
Dat is waarquote:Op donderdag 26 december 2019 10:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tsja, acht jaar geleden klaagden we dat Killing In The Name, Song 2, Born Slippy.nuxx etc er NIET in stonden. Er is in die tijd veel bereikt.
Zelfs dan niet, hij zingt zo enorm zeikerigquote:Op donderdag 26 december 2019 10:23 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Ohh dit is best mooi (wanneer Douwe zingt)
je zou er een column over moeten schrijven...quote:Op donderdag 26 december 2019 10:24 schreef ok01 het volgende:
[..]
Dat is waar![]()
Maar ondertussen zijn er wel veel parels uit de jaren 60 verdwenen en vervangen door nummers zoals dit
quote:Op donderdag 26 december 2019 10:24 schreef Fred_B het volgende:
Jacqueline met haar Vinexwijkmuziek staat dan ook gewoon twee keer zo vaak in de voorkeuzelijst als Jacques Brel.
De revival van krezip, denk ikquote:Op donderdag 26 december 2019 10:24 schreef asco het volgende:
Van welke reclame heeft dit een notering te danken?
Ik denk dat ik dan alleen maar 'OK Boomer' antwoorden terug krijgquote:Op donderdag 26 december 2019 10:24 schreef peaceman het volgende:
[..]
je zou er een column over moeten schrijven...
Dat dit kan in Nederlandquote:Op donderdag 26 december 2019 10:24 schreef Fred_B het volgende:
Jacqueline met haar Vinexwijkmuziek staat dan ook gewoon twee keer zo vaak in de voorkeuzelijst als Jacques Brel.
quote:Op donderdag 26 december 2019 10:24 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Zijn cover van de Kelly Family, Jacob's Song, komt ook nog langs vanmiddag
Jongens... het is nog vroeg hé.quote:Op donderdag 26 december 2019 10:24 schreef OscarMopperkont het volgende:
Jacob's Song van Douwe Bob
En dat staat er dan gelukkig ook in blijkbaar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |