Gijs maakt zulke subtiele grapjes dat ze aan iedereen voorbij gaanquote:Op woensdag 25 december 2019 12:55 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Lol wat is dit nu weer voor rare info die Staverman geeft. Alsof er iemand geïnteresseerd is in de voorkeuren van Kane
Je weet dat dit geen Playstation 2 is?quote:Op woensdag 25 december 2019 12:55 schreef asco het volgende:
[..]![]()
![]()
Die heb ik begin jaren 00 nog willen kopen, ik was dat gedoe zo zat.
Kost tie 1200 gulden.
Nee, mijn vriendin moest daarop!quote:Op woensdag 25 december 2019 12:56 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Je weet dat dit geen Playstation 2 is?
Eerst na het nieuws de Koningen van Leon genotquote:Op woensdag 25 december 2019 12:56 schreef Evertjan het volgende:
straks lekker kijken naar Koning Willie
Gister een paar uur LuckyTV Willie-compilaties gekeken.quote:Op woensdag 25 december 2019 12:56 schreef Evertjan het volgende:
straks lekker kijken naar Koning Willie
Ze zijn nog steeds reteduur.quote:Op woensdag 25 december 2019 12:55 schreef asco het volgende:
[..]![]()
![]()
Die heb ik begin jaren 00 nog willen kopen, ik was dat gedoe zo zat.
Kost tie 1200 gulden.
Recht voor z'n raap!quote:Op woensdag 25 december 2019 12:57 schreef Gretzl het volgende:
Als Saybia járen na het hoogtepunt van hun populariteit nog steeds met twee nummers in de Top 2000 kan geraken zou je zeggen dat de tijd ook raap is voor namen als Travis en Thirteen Senses
(immers, de lijst staat vol met dit soort pop)
Het waren/zijn in elk geval prachtige filmpjes.quote:Op woensdag 25 december 2019 12:58 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Ze zijn nog steeds reteduur.
Maar goed een paar keer niet op date gaan en je hebt je investering eruit
Linkje?quote:Op woensdag 25 december 2019 12:59 schreef asco het volgende:
[..]
Het waren/zijn in elk geval prachtige filmpjes.![]()
Doe hem de groetenquote:Op woensdag 25 december 2019 13:00 schreef datismijnmening het volgende:
Even naar onze koning kijken heur
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |