Men zwijgt doodzaam op dit forum helaas. Dacht dat mensen wel wat bemoedigender waren als 1 van ons naar buiten treedquote:
Denk dat de lat moet liggen dat andere mannen ook kijken naar je vriendin. Dan weet je dat je goed zitquote:Op zondag 22 december 2019 15:44 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Hoe moet ze een beetje voor de dag komen?
Gewoon als een autist.quote:Op zondag 22 december 2019 15:44 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Hoe moet ze een beetje voor de dag komen?
quote:Op zondag 22 december 2019 15:43 schreef Kiid het volgende:
[..]
Men zwijgt doodzaam op dit forum helaas. Dacht dat mensen wel wat bemoedigender waren als 1 van ons naar buiten treed
Alsjeblieft maat doe het niet.quote:
quote:Op zondag 22 december 2019 15:46 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
Hoe gaat het, prinses?
Aan het solliciteren?
quote:Op zondag 22 december 2019 15:45 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Alsjeblieft maat doe het niet.
Voor de dag komen betekent niet alleen haar uiterlijk toch? Maar als ik het toch over uiterlijk moet hebben, gewoon verzorgd en geen make up.quote:
Denk echt dat het goed zou staan thoquote:Op zondag 22 december 2019 15:45 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Alsjeblieft maat doe het niet.
Wat is er mis met de huidige staat van je haarquote:
Ohhh zeg dat dan Myrr. Ik ben top fit dus zou meer aankunnen nuquote:Op zondag 22 december 2019 15:51 schreef 00wildchild het volgende:
[..]
Natuurlijk wel daarom zeg is het wat hebben we nou aan een laf fapje
Te bruin. Te gewoontjes. Loop door de straat en je ziet zoveel mensen met bruin haarquote:Op zondag 22 december 2019 15:52 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Wat is er mis met de huidige staat van je haar
Moet oprecht zijn en dat kan ik dan niet zijn.quote:Op zondag 22 december 2019 15:53 schreef Kiid het volgende:
[..]
Had van jou echt wel een lief berichtje verwacht. JUIST van jou als collega
Ik heb ook bruin haar. Reden genoeg om het te behouden zou ik zeggenquote:Op zondag 22 december 2019 15:52 schreef Kiid het volgende:
[..]
Te bruin. Te gewoontjes. Loop door de straat en je ziet zoveel mensen met bruin haar
Waarom niet? Wat is er mis met je boyquote:Op zondag 22 december 2019 15:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Moet oprecht zijn en dat kan ik dan niet zijn.
Dat is wel een goed punt iddquote:Op zondag 22 december 2019 15:55 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik heb ook bruin haar. Reden genoeg om het te behouden zou ik zeggen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |