SPOILER: ClubinfoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De selectie:
Keepers:![]()
Verdedigers:![]()
Middenvelders:
Aanvallers:![]()
Openingspost is hier terug te vinden
[ Bericht 19% gewijzigd door Drizzt_DoUrden op 17-12-2019 23:12:17 ]zie email 27 oktober
Crisissfeer was het zeker in het stadion. Opstootjes spreekkoren alles er op en er aan.quote:Op dinsdag 17 december 2019 21:50 schreef ReMcOrE het volgende:
crisis zou ik het nog niet noemen, maar als het zoals het de laatste wedstrijden blijft gaan duurt het niet lang voordat het echt (weer) vechten tegen degradatie wordt.
Dit zijn tekstenquote:Op dinsdag 17 december 2019 21:17 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Crisis is overdreven toch?
Gewoon in de winterstop een paar miljoen 'lenen' van de gemeente en investeren.
Haal een bult stevige kerels die het duel niet schuwen, en als dat mogelijk is, een paar balkunstenaars. Balvaste spitsen, snelle buitenspelers, verdedigers die er de beuk in gooien (á la Douglas). De Eredivisie is vechtvoetbal, maar als je wat leuke pielers kunt halen is er een grote kans dat we gewoon bovenin meedoen. Moet je wel spelers hebben die het gras opvreten, desnoods de modder, en we kunnen komend seizoen bovenin meedoen. Doet afgrijselijk veel pijn om dit te moeten zeggen, maar het is nou eenmaal de realiteit.
HAVI faillietquote:Spelersbus FC Twente
Havi heeft vestigingen in Goor, Lith en op Schiphol. Er zijn ook kantoren en garages Polen, Roemenië en Zwitserland. Het is nog maar de vraag of FC Twente morgen met de eigen spelersbus naar Waalwijk kan om daar tegen RKC te spelen, want Havi verzorgt ook het vervoer van de selecties van de Enschedese club. Daarnaast rijdt Havi voor Ajax en De Graafschap
Ja en nee. Volgens de krant zijn ze niet geraakt door dit faillissement, maar ze zijn wel onderdeel van.quote:
Nee, niet echt... Havi had destijds bussen en chauffeurs van OAD genomen na hun faillissement.quote:
quote:FC Twente kan vandaag niet met de eigen spelersbus naar Waalwijk afreizen, zo weet RTV Oost te melden.
De Tukkers hebben een bus van een andere maatschappij gehuurd.
Hier worden we niet vrolijk van nee.quote:Op vrijdag 20 december 2019 21:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Dit is gewoon ECHT niet leuk meer.
De rest van Nederland word hier anders heel vrolijk van hoor.quote:Op vrijdag 20 december 2019 21:19 schreef Erosjuhhh het volgende:
[..]
Hier worden we niet vrolijk van nee.
Bar? Er is geen bar in dat uitvak. Je bedoeld dat ze richting huis gaan?quote:Op vrijdag 20 december 2019 21:22 schreef ReMcOrE het volgende:
3-0 tegen RKC, zoals verwacht gaan we (hard) ten onder. RKC knokt, voetbalt bij vlagen goed en achterin bij ons is het soms echt een lachwekkend open huis. dus ze hebben straks 11 punten, waarvan 4 tegen ons behaald
het uitvak loopt al langzaam leeg zie ik, mensen lopen de trap af richting bar ofzo.
we hebben echt een groot probleem, we ploeteren al weken en er zit totaal geen lijn in. je hebt geen enkel idee dat het (langzaam) beter gaat.
Aanpassing gedaan.quote:Op vrijdag 20 december 2019 21:25 schreef DrMarten het volgende:
Kan een modje dat vraagteken uit de TT halen?
Terecht.quote:
Waarom? Ze staan 12e met 19 uit 18. Dat is toch prima voor Twente?quote:
we staan nog op plek 12 door de 12 punten uit de eerste 6 wedstrijden, uit de 13!! wedstrijden daarna hebben we 7 hele punten gehaald (2x winst, 1x gelijk en 10x verlies).quote:Op zaterdag 21 december 2019 12:46 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Waarom? Ze staan 12e met 19 uit 18. Dat is toch prima voor Twente?
Of vind je dat ze met de 5e begroting van NL in de top 5 moeten staan?
twitter:VI_nl twitterde op maandag 13-01-2020 om 11:53:43Troupée verhuist voor een half jaar van Utrecht naar Enschede. https://t.co/OBBDDZ4cKC reageer retweet
Verhuren aan Twentequote:Op maandag 13 januari 2020 11:56 schreef GGMM het volgende:
twitter:VI_nl twitterde op maandag 13-01-2020 om 11:53:43Troupée verhuist voor een half jaar van Utrecht naar Enschede. https://t.co/OBBDDZ4cKC reageer retweet
in wat voor zin, dat ze het geld nooit krijgen?quote:Op maandag 13 januari 2020 11:57 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Verhuren aan Twente
Beetje naïef van Utrecht.
zou voor hem wel beter zijn want bij Ajax gaat hij weinig minuten krijgen de rest van het seizoenquote:
Hij prikte er uit naam van Ajax wel mooi drie in tegen Twentequote:Op woensdag 15 januari 2020 14:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
zou voor hem wel beter zijn want bij Ajax gaat hij weinig minuten krijgen de rest van het seizoen
quote:Op woensdag 15 januari 2020 14:05 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Hij prikte er uit naam van Ajax wel mooi drie in tegen Twente
Wat moet je met zo’n enfant terrible? Ik was net zo positief na troupee. Krijg je dit.quote:
Wil je dan, Roy Beerens?quote:Op woensdag 15 januari 2020 14:09 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wat moet je met zo’n enfant terrible? Ik was net zo positief na troupee. Krijg je dit.
Als dit de categorie buitenspelers is die je kunt krijgen geen. We hebben geen geen groot probleem op de flanken. We moeten een spits en een centrale verdediger hebben.quote:
Als die nog niet verziekt is.. Aitor loopt toch ook al te kutten enzoquote:Op woensdag 15 januari 2020 14:17 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Als dit de categorie buitenspelers is die je kunt krijgen geen. We hebben geen geen groot probleem op de flanken. We moeten een spits en een centrale verdediger hebben.
Dit soort lui verziekt de sfeer in je hele selectie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 15 januari 2020 14:21 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Als die nog niet verziekt is.. Aitor loopt toch ook al te kutten enzoEr is zeker een probleem. In het centrum want dit centrale duo krijgt veel te veel goals tegen. Ondanks dat je een uitstekende keeper op goal hebt. Dat is het probleem. Als RKC 3 keer scoort...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zie email 27 oktober
Lang zou al bijna zeker zijn... Ekkelenkamp wordt ook al genoemd.quote:Op woensdag 15 januari 2020 16:07 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Met Troupée erbij kan Latibeaudiere mooi centraal. Die Lang wil ik hier niet zien met z'n rotkop en grafaccent
Ik denk dat Ajax wel graag aan twente verhuurd. Grote kans dat de spelers die ze daar stallen gaan spelen terwijl ze de druk van 20.000 supporters voelen.quote:Op woensdag 15 januari 2020 16:30 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Lang zou al bijna zeker zijn... Ekkelenkamp wordt ook al genoemd.
https://www.fcupdate.nl/v(...)en-klaar-met-gezeur/quote:Op vrijdag 17 januari 2020 08:28 schreef ReMcOrE het volgende:
Te Wierik zou rond zijn, in de zomer transfervrij van Groningen naar Enschede...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |