Ja, precies Robert maakten zijn hapjes waarschijnlijk ook gewoon in een normale keuken. Vast niet in die tentquote:Op zondag 29 december 2019 20:39 schreef Da hopman het volgende:
Eigenlijk moeten ze met die hitte uitwijken naar een andere locatie. Heeft te veel invloed op de producten waar mee gewerkt wordt.
Mooi toch.quote:Op zondag 29 december 2019 20:42 schreef PirE het volgende:
Nina praat overigens perfect Nederlands met een Zeeuws accent.
Ik hoop van niet, vind hem wel leuk. Ik hoop exit Nina.quote:Op zondag 29 december 2019 21:10 schreef Lienekien het volgende:
Op basis van de persoonlijke filmpjes die deze aflevering zijn vertoond verwacht ik exit kaasboer.
Was je in Winsum?quote:Op zondag 29 december 2019 21:31 schreef Postbus100 het volgende:
Volgens mij liep ik gisteren langs de kaaswinkel van Johan
Nee, Groningen. Was zijn kaaswinkel (ook) in Winsum? Dacht dat hij daar alleen maar woonde. Maar de kaaswinkel leek op die in de Brugstraat Astraat. En daar liep ik langs.quote:
Waarschijnlijk ieder uur een touch upquote:Op zondag 29 december 2019 22:40 schreef Najieto het volgende:
Ze zien er altijd wel opvallend fris en fruitig uit met 30+ graden in een tent. Ergens klopt er iets niet..
Dat is net het thema van deze afleveringquote:Op zondag 29 december 2019 22:40 schreef Najieto het volgende:
Ze zien er altijd wel opvallend fris en fruitig uit met 30+ graden in een tent. Ergens klopt er iets niet..
quote:Op zondag 5 januari 2020 20:27 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Dat is net het thema van deze aflevering
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |