Gastouder, opa en oma’s. Maar zit al een half jaar thuis, met hem. Het is wel even stil nu de oren niet van mijn kop worden gemamaat.quote:Op donderdag 12 december 2019 09:44 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nam je hem eerst altijd mee naar school of zo?
Dat weet ik niet. Weer een groepsapp en ik weet nog niet wat voor mensen het zijn. Hopelijk wel een paar leuke waar dan onderling memes mee gedeeld kunnen worden.quote:
Waarom heb je een nog grotere mongolenact sinds kortquote:
Ga ff lekker buiten in het zonnetje staand. Dat is goed voor je humeur.quote:Op donderdag 12 december 2019 10:00 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Waarom heb je een nog grotere mongolenact sinds kort
Mij te koud buiten.quote:Op donderdag 12 december 2019 10:01 schreef 00wildchild het volgende:
[..]
Ga ff lekker buiten in het zonnetje staand. Dat is goed voor je humeur.
Als ik mod was zou ik het er echt niet bij laten zitten.quote:Op donderdag 12 december 2019 10:02 schreef Solotovski het volgende:
Is dat gezeik mobiel nog steeds niet verholpen
Pak gewoon een abo.quote:Op donderdag 12 december 2019 10:02 schreef Solotovski het volgende:
Is dat gezeik mobiel nog steeds niet verholpen
Abomaatjequote:
KOUDquote:
Makkelijk praten over geld als je nog zakgeld krijgt vlegelquote:
Zelfs met bijstand kan je je nog wel een abootje veroorloven vriendelijke vriend.quote:Op donderdag 12 december 2019 10:16 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Makkelijk praten over geld als je nog zakgeld krijgt vlegel
Ja zelfs dat gunt dit land mij nietquote:Op donderdag 12 december 2019 10:22 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Zelfs met bijstand kan je je nog wel een abootje veroorloven vriendelijke vriend.
Nu al twee flessen op zie ikquote:Op donderdag 12 december 2019 10:23 schreef 00wildchild het volgende:
[..]
GEEL LICHT STRALEN SHINE HAPPY WHIIIIIIIIIIEEEEEEEE
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |