Ze hadden beter die overtreding die geen overtreding was kunnen bestuderen.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 21:25 schreef chufi het volgende:
VAR denkt van laten we maar goedkeuren ...
De Jong speelt al een tijdje vrij kleurloos dus zoveel verschil maakt het niet.quote:
Gekukkig zijn er nog objectieve mensen en geen Frenkielikkers. Klasse.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 22:50 schreef Pedroso het volgende:
[..]
De Jong speelt al een tijdje vrij kleurloos dus zoveel verschil maakt het niet.
Ah ok dat was het .. Ik zag vanochtend wat beelden langskomen op de ochtend programmering van TVE... niet goed opgelet..quote:Op woensdag 8 januari 2020 12:55 schreef Wereldgozer het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)trainer-sanchez.html
@:El-Stinho hoe KAN dit?
Zou Barça het aandurven, een kind van de club die zo onervaren als wat is als coach?quote:Op vrijdag 10 januari 2020 21:14 schreef El-Stinho het volgende:
Abidal en Grau zijn namens Barça in Qatar geweest. Eerst op de koffie bij een revaliderende Ous, daarna.. op bezoek bij Xavi ( cc @:Onlogisch ). Vraag is alleen wat er besproken is. Er is meer verdeeldheid in het bestuur over Valverde, maar het lijkt me stug dat Bartomeu hem nu al gaat lynchen.
Cadena COPE zegt dat er weinig besproken is met Xavi, Marca weet zeker dat ze Xavi een 2,5 jarig contract hebben aangeboden om Valverde asap te vervangen. Verhaal van COPE lijkt me realistischer gezien Bartomeu's manier van handelen.
Bartomeu's termijn duurt nog een jaar en daarna moet in principe Emili Rosaud van het huidige bestuur de lijn verder zetten. Gelet op de manier van handelen door Bartomeu in de afgelopen 1,5 jaar lijkt het me stug dat Valverde nu al voor de bus wordt gegooid. Zou geen sense maken, de problemen die er zijn los je ook niet op met een managerswitch. De kleedkamer steunt Valverde ook nog altijd. Hij gaat in de zomer sowieso wel weg, maar ik snap niet wat je er NU mee zou opschieten.quote:Op vrijdag 10 januari 2020 21:18 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Zou Barça het aandurven, een kind van de club die zo onervaren als wat is als coach?
Hij is één seizoen coach bij dat Al Sadd of zo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |