twitter:regio15 twitterde op dinsdag 03-12-2019 om 23:17:21Flinke autobrand op de #NellySachslaan in #Madestein #DenHaag. Brandweer is ter plaatse en probeert de auto te blussen. https://t.co/OUfn5SQL2R reageer retweet
En we zijn nog maar net uit de laatste ijstijd.quote:Op dinsdag 3 december 2019 23:33 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Dat is het probleem niet. Het hele probleem met de stikstofcrisis is de manke wetgeving. Alsof dat niet genoeg is, is de noodwet net zo mank. Maar dat is allemaal geheel off topic. Vorig jaar hoorde je er niemand over, want toen was het fijnstof en CO2. Nu is stikstof het buzzwoord wat te pas en onpas gebruikt wordt om de eigen mening over een zaak gewicht te geven.
twitter:NielsV twitterde op dinsdag 03-12-2019 om 23:51:07Kansloos... auto brand af op parkeerplaats. Brandweer Loosduinen was druk met #containerbranden dus ploeg uit Monster moest uitrukken. Duurde daardoor nog best lang voordat brandweer ter plaatse was. #Duindorp #DenHaag https://t.co/ChKApFMVsp reageer retweet
Succes met oud en nieuw he jongens. Geen probleem verder, doen we ffquote:Op dinsdag 3 december 2019 23:54 schreef ACT-F het volgende:
[ afbeelding ]twitter:NielsV twitterde op dinsdag 03-12-2019 om 23:51:07Kansloos... auto brand af op parkeerplaats. Brandweer Loosduinen was druk met #containerbranden dus ploeg uit Monster moest uitrukken. Duurde daardoor nog best lang voordat brandweer ter plaatse was. #Duindorp #DenHaag https://t.co/ChKApFMVsp reageer retweet
Dat zorgt dan waarschijnlijk voor nog meer agressie.quote:Op dinsdag 3 december 2019 23:56 schreef PP_Sound het volgende:
Gaat veel boze medebewoners opleveren dit.
Hek erom en laten gaan.quote:Op dinsdag 3 december 2019 23:56 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat zorgt dan waarschijnlijk voor nog meer agressie.
Dat walgelijke parasiterende kutvolk snapt niet dat die mensen hard werken voor die auto neem ik aan.quote:Op dinsdag 3 december 2019 23:50 schreef ACT-F het volgende:
[ afbeelding ]twitter:regio15 twitterde op dinsdag 03-12-2019 om 23:17:21Flinke autobrand op de #NellySachslaan in #Madestein #DenHaag. Brandweer is ter plaatse en probeert de auto te blussen. https://t.co/OUfn5SQL2R reageer retweet
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik ga dat even doen.quote:Op dinsdag 3 december 2019 23:59 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Is dat een opdracht aan een ander of is dat een aankondiging dat jij dat tuig gaat aanpakken?
quote:Op woensdag 4 december 2019 00:02 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Ik ga dat even doen.
Hold my beer.
Duindorp staat vol met politie. Alles wat de wijk in wilt wordt gecontroleerd. Geloof dat ze het echt wel proberen.quote:Op woensdag 4 december 2019 00:05 schreef PP_Sound het volgende:
Er is duidelijk iets mis daar in Den Haag met de handhaving.
Publiekelijk gevierendeeld op het op het dorpsplein dit weekend.quote:Op woensdag 4 december 2019 00:06 schreef tesssssssss het volgende:
Wat gebeurt er eigenlijk met die mensen die gerarresteerd worden?
Op de brandstapel.quote:Op woensdag 4 december 2019 00:06 schreef tesssssssss het volgende:
Wat gebeurt er eigenlijk met die mensen die gerarresteerd worden?
Dat zijn geen halve maatregelen.quote:Op woensdag 4 december 2019 00:07 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Publiekelijk gevierendeeld op het op het dorpsplein dit weekend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |