Spion?quote:
Dankjewelquote:Op maandag 20 april 2020 23:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Spion?![]()
Maar ik kom overal wel zo door het jaar heen. Dus heb ook je sollicitatie en je salarisonderhandelingen gevolgd/gezienEn je topic in K&W lees ik ook regelmatig
![]()
Maar beide gelden ook voor heel veel anderen![]()
Anyway: gefeliciteerd met je zwangerschap, je aanstaande huwelijk en je badkamerplannenOok voor @:Six uiteraard
Beterquote:
Nee, komen telkens andere dingen doorheen. Nog niet met de gemeente gebeld etc, komt nog welquote:Op maandag 20 april 2020 23:38 schreef Seven. het volgende:
[..]
Hey, hebben jullie ondertussen een besluit genomen?
Ik ben getrouwd in n lichtgroene jurk.quote:Op zondag 19 april 2020 23:47 schreef Mahra het volgende:
[..]
Oh, dat is apart! Welke kleur zou je graag willen?
Oh ja, je jurk! Hangt 'ie al in jullie slaapkamer?quote:Op dinsdag 21 april 2020 07:50 schreef SV-tje het volgende:
[..]
Ik ben getrouwd in n lichtgroene jurk.
Nee nog niet, dat stuk kast is nog niet gemaakt, eerst maar de keuken als de meubel bouwer weer komt.quote:Op dinsdag 21 april 2020 08:30 schreef Seven. het volgende:
[..]
Oh ja, je jurk! Hangt 'ie al in jullie slaapkamer?
We gaan het zien, ik kijk wel ff. Jasje is misschien wat te stoer, is leren jasje maar ik draag 'm inderdaad vaak op jeans.quote:Op dinsdag 21 april 2020 09:27 schreef SQ het volgende:
Leuke jurk seven, mooie kleur ook! Ben alleen niet zo gecharmeerd van dat jasje er bij, haalt het wmb een beetje naar beneden. Meer iets voor op een jeans
Ik vind de rechter het mooistequote:Op zondag 26 april 2020 11:26 schreef Seven. het volgende:
Ik kon niet kiezen tussen deze schoenen, allebei besteld:
[ afbeelding ]
Van de sleehak weet ik zeker dat ik ze helemaal af zou dragen. Ik heb zelf wat minder met een blokhak maar zal ws beter passen bij de outfit. Past bij zijn schoenen en riem.
Nu nog een clutch (cognac). Deze gevonden maar is uitverkocht.
[ afbeelding ]
En mag misschien ook wel iets sjieker
Succes!quote:Op zondag 26 april 2020 13:06 schreef Tinos85 het volgende:
Kom hier maar eens meelezen, gister een ring gekocht![]()
Volgende week maar op één knie gaan
Ik zoek ook geen bruiloftsvibe, ik wil er gewoon een beetje netjes uitzien en alles afdragen tot de gaten er in vallenquote:Op zondag 26 april 2020 13:46 schreef Barreltje het volgende:
Ik vind de schoenen en het tasje leuk Seven maar eigenlijk vooral voor naar kantoor.. dat is je inslag inderdaad, maar ik krijg nog niet een enorme bruiloftsvibe![]()
Geen idee hoe sjiek je alles überhaupt wil? En of je je jasje/schoenen/tasje nog vaak wilt gebruiken? Zou je daar nog iets mee kunnen/willen? Of evt een hoedje?
Succes!quote:Op zondag 26 april 2020 13:06 schreef Tinos85 het volgende:
Kom hier maar eens meelezen, gister een ring gekocht![]()
Volgende week maar op één knie gaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |