Seroquel eerder ook gehad voor slaap, 25mg dacht ik. Sliep wel, maar achteraf vraag ik me wel af of de slaapkwaliteit wel ok was (vraag dat me met oxa net zo goed af), maar het is beter dan geen slaapquote:Op woensdag 27 november 2019 11:34 schreef Californium het volgende:
Ik heb een tijd seroquel gehad(op lage dosis). Is niet verslavend, werkte voor mij beter dan pammetjes (heb verschillende gehad). Misschien daar eens naar vragen?
Ik heb t mn date wel al snel verteld.. kwam ter sprake dat ik thuiszat en waarom dan... het "hoort" bij mijn leven op dit moment. En idd anders is ze je aandacht niet waard!quote:Op woensdag 27 november 2019 18:50 schreef Pizzapuntje het volgende:
[..]
Ja, maar misschien dan zaterdag pas, dadelijk denkt ze wat een weirdo ik wil niet meer afspreken, al zou dat wel al betekenen dat ze m'n moeite niet eens waard is.
25mg iddquote:Op woensdag 27 november 2019 19:28 schreef Nijna het volgende:
[..]
Seroquel eerder ook gehad voor slaap, 25mg dacht ik. Sliep wel, maar achteraf vraag ik me wel af of de slaapkwaliteit wel ok was (vraag dat me met oxa net zo goed af), maar het is beter dan geen slaap
Sterker nog dan was het geen relatie materiaal voor je.. Als iemand je echt leuk vind en voor je wilt gaan, dan accepteert hij of zij die rugzak ;-)quote:Op woensdag 27 november 2019 18:56 schreef Californium het volgende:
Je kan moeilijk een potentiele partner iets kwalijk nemen als zij besluiten niet te willen daten met iemand met een flinke rugzak...
Ik slik inmiddels ook Seroquel voor alleen meer dan de slaap alleen; voor slaap slik ik al jaren af en aan mirtazepine wat naar mijn mening een iets fijner medicament dan Seroquel is..quote:Op woensdag 27 november 2019 19:28 schreef Nijna het volgende:
[..]
Seroquel eerder ook gehad voor slaap, 25mg dacht ik. Sliep wel, maar achteraf vraag ik me wel af of de slaapkwaliteit wel ok was (vraag dat me met oxa net zo goed af), maar het is beter dan geen slaap
Thanks, hoop dat ik iig wat plezier kan hebben!quote:Op woensdag 27 november 2019 19:29 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Ik heb t mn date wel al snel verteld.. kwam ter sprake dat ik thuiszat en waarom dan... het "hoort" bij mijn leven op dit moment. En idd anders is ze je aandacht niet waard!
Ik moet wel zeggen dat ik vleugels krijg van mn date, ik had ook super ov issues en nu zou ik zo met se bus naar hem toe gaan...
Jij good luck voor morgen! Je kunt dit, met of zonder Xanax!
Ik geloof dat er echt genoeg mensen zijn die dat niet willen accepteren, hoe leuk je iemand ook vind En dat accepteer ik ook en snap ik maar al te goed. Ik denk dat ik ook niet met iemand moet gaan daten die last heeft van dezelfde dingen. Wat een ongelukkig stel zouden we wordenquote:Op woensdag 27 november 2019 20:09 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Sterker nog dan was het geen relatie materiaal voor je.. Als iemand je echt leuk vind en voor je wilt gaan, dan accepteert hij of zij die rugzak ;-)
Als iemand nooit zelf een paniekaanval gehad heeft is inleven lastig weet ik uit ervaring... mijn ex had ze ook lang voor ik ze ooit had en nu pas begrijp ik de hel waar hij door ging.quote:Op woensdag 27 november 2019 23:12 schreef Pizzapuntje het volgende:
Heb het verteld, we waren aan het dollen op app en ze zei: gelukkig, kreeg bijna een paniekaanval (zei ze voor de grap). Dus ja, beter moment om het te vertellen was er niet. Vond dat ze wel kortaf reageerde, maar ze vond het knap dat ik het zei, en nu kletsen we alweer vrolijk verder, dus ik denk dat het wel goed komt en ze niet gaat afzeggen oid.
Dankjewel, ik hoop het ook. Zaterdag is het zo ver.quote:Op donderdag 28 november 2019 06:59 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Als iemand nooit zelf een paniekaanval gehad heeft is inleven lastig weet ik uit ervaring... mijn ex had ze ook lang voor ik ze ooit had en nu pas begrijp ik de hel waar hij door ging.
Maar klinkt alsof ze t prima accepteert!! Alvast heel veel plezier! Hoop dat het voor jou net zo leuk mag uitpakken als voor mij.
En daar is niets mis mee!! Fijn dat je daar terecht kunt.quote:Op donderdag 28 november 2019 10:05 schreef Nijna het volgende:
Veel plezier vandaag pizza!
Bij huisarts geweest, temazepam gekregen voor het slapen en afspraak bij poh. Want het gaat met niet zelf lukken om de wachtlijst te overbruggen...
Ik mag momenteel niet klagen, mijn grootste probleem is dat mn hoofd te vol zit en ik daardoor dingen vergeet (zoals de psycholoog)quote:Op donderdag 28 november 2019 12:09 schreef Keep_Walking het volgende:
GewoonMezelf, hoe gaat het met jou?
Redelijk. Vandaag voel ik me een beetje zwak en somber, onzeker en kwetsbaar.quote:Op donderdag 28 november 2019 13:04 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Ik mag momenteel niet klagen, mijn grootste probleem is dat mn hoofd te vol zit en ik daardoor dingen vergeet (zoals de psycholoog)
Vanmiddag 2 uurtjes werken. Ben benieuwd hoe ik dat ga trekken.
En met jou?
Accepteren en doorgaan :-) En voorlopig geen alcohol en weer ff rustig aan met de koffie (3 bakje ipv 7.. Die 4 overige vervang ik door decaf :-)).quote:
T leven is ook vaak hard, oneerlijk en onbetrouwbaar... soms lijkt het alsof de ene persoon alle klappen krijgt en anderen niets.quote:Op donderdag 28 november 2019 13:18 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Redelijk. Vandaag voel ik me een beetje zwak en somber, onzeker en kwetsbaar.
Op papier heb ik het goed. Beter dan veel andere mensen van mijn afkomst. Toch ben ik niet tevreden met hoe het nu gaat. Ik ervaar het leven als hard, oneerlijk en onbetrouwbaar.
I know, maar ik wil gewoon verder. Ik ben gewoon te ongeduldig haha. Anyway kan de angst en depri buien wel aan zonder een pammetje.. Dus maak progressie maar wil sneller en meer..quote:Op donderdag 28 november 2019 14:27 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
T leven is ook vaak hard, oneerlijk en onbetrouwbaar... soms lijkt het alsof de ene persoon alle klappen krijgt en anderen niets.
Zet voor jezelf op papier wat jou gelukkig maakt als individu... niet met alle randvoorwaarden.
Matthijs, je ziet dus wel degelijk verbetering ookal voel je het nu even niet zo... de weg naar herstel is hobbelig, maar de dips worden steeds minder heftig.
Sterkte!quote:Op donderdag 28 november 2019 10:05 schreef Nijna het volgende:
Veel plezier vandaag pizza!
Bij huisarts geweest, temazepam gekregen voor het slapen en afspraak bij poh. Want het gaat met niet zelf lukken om de wachtlijst te overbruggen...
Dat is het leven helaas ook, tenminste, dat vind ik. Maar probeer er toch het beste van te maken jij, zet hem op!quote:Op donderdag 28 november 2019 13:18 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Redelijk. Vandaag voel ik me een beetje zwak en somber, onzeker en kwetsbaar.
Op papier heb ik het goed. Beter dan veel andere mensen van mijn afkomst. Toch ben ik niet tevreden met hoe het nu gaat. Ik ervaar het leven als hard, oneerlijk en onbetrouwbaar.
Herkenbaar dat laatste... Maar ja, alles op z'n tijd, dat werkt voor mij iig toch het bestequote:Op donderdag 28 november 2019 15:34 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
I know, maar ik wil gewoon verder. Ik ben gewoon te ongeduldig haha. Anyway kan de angst en depri buien wel aan zonder een pammetje.. Dus maak progressie maar wil sneller en meer..
En, was het gelukt met de 2 uurtjes werken?quote:Op donderdag 28 november 2019 13:04 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Ik mag momenteel niet klagen, mijn grootste probleem is dat mn hoofd te vol zit en ik daardoor dingen vergeet (zoals de psycholoog)
Vanmiddag 2 uurtjes werken. Ben benieuwd hoe ik dat ga trekken.
En met jou?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |