Oh datte, nooit gekekenquote:Op zaterdag 11 juli 2020 18:26 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]Je bent nu een volwassen vent natuurlijk
Married At First Sight is MAFS dus.
De Nederlandse versie dit jaar voor het eerst gekeken en nu maar Australië opgezet dus. Belooft een topshow te worden
quote:Videoland introduceert nieuwe abonnementsvormen: Basis, Plus en Premium
Vanaf vandaag start Videoland met het aanbieden van drie abonnementen: Basis, Plus en Premium. Met deze nieuwe abonnementen krijgt de kijker meer keuzevrijheid. Alle klanten van Videoland houden hetzelfde aanbod aan series, films en documentaires. Het verschil zit in de aanwezigheid van advertenties, het aantal schermen waarop Videoland tegelijkertijd te bekijken is en toegang tot de Download to Go-functie. Adverteerders krijgen hierdoor een nog rijker aanbod aan premium videoproposities.
drama via mijn PlayStation idd. Moet soms de hele app herstartenquote:Op woensdag 15 juli 2020 09:49 schreef wcborstel het volgende:
Hopelijk gaan ze het geld gebruiken om de servers te verbeteren. Want wat is videoland een grote haperende teringbende.
En als je naar Plus wilt? Dan kan dat wel gewoon?quote:Op woensdag 15 juli 2020 16:12 schreef ConqueringChaos het volgende:
Er wordt niks goedkoper of duurder.
Is alleen voor nieuwe abbonementen.
Ik kreeg een mail met :
'Voor jou verandert er niks in je abonnement. Je behoudt je huidige functionaliteiten die gelijk zijn aan het nieuwe Premium abonnement én je behoudt je huidige prijs. Je hoeft hier niets voor te doen.'
Ah fijn! Kan ik gewoon mee blijven kijken. Kijk op laptop nl via een vriend en tablet via mijn zusjequote:Op woensdag 15 juli 2020 16:12 schreef ConqueringChaos het volgende:
Er wordt niks goedkoper of duurder.
Is alleen voor nieuwe abbonementen.
Ik kreeg een mail met :
'Voor jou verandert er niks in je abonnement. Je behoudt je huidige functionaliteiten die gelijk zijn aan het nieuwe Premium abonnement én je behoudt je huidige prijs. Je hoeft hier niets voor te doen.'
Hahaha ja foutje van mij ook. Betaal nu 8.99 en dacht dat het al 7.99 wasquote:Op woensdag 15 juli 2020 16:35 schreef Donna het volgende:
[..]
En als je naar Plus wilt? Dan kan dat wel gewoon?
*Ohja, dat kan wel gewoon gelukkig!
Het is toch weer een euro haha! Ik deel 'm met 1 vriendin dus een euro extra betalen voor niks is gewoon zonde.quote:Op woensdag 15 juli 2020 17:51 schreef ConqueringChaos het volgende:
[..]
Hahaha ja foutje van mij ook. Betaal nu 8.99 en dacht dat het al 7.99 was
Maar denk dat ik hem dan ook even aan moet passen. Want deel hem wel met anderen maar geloof niet dat ze echt veel kijken. Dus denk dat ik prima van 4 naar 2 schermen kan
Aan de andere kant. Voor die ene euro...
Waar zag je de reclame?quote:Op woensdag 5 augustus 2020 22:59 schreef THEFXR het volgende:
zag net reclame van VL, het waren drie series door elkaar, Condor, for life en?
weet iemand de derde serie?
Op tv kan ik alles terug kijken als je weet op welke zender en hoe laat ongeveer is dat te vinden:)quote:
goh, het is gisterenavond geweest, maar dat is wel een erg grote omschrijvingquote:Op donderdag 6 augustus 2020 09:13 schreef ConqueringChaos het volgende:
[..]
Op tv kan ik alles terug kijken als je weet op welke zender en hoe laat ongeveer is dat te vinden:)
Via youtube en google kom ik helaas niet zo ver
New Amsterdam?quote:Op woensdag 5 augustus 2020 22:59 schreef THEFXR het volgende:
zag net reclame van VL, het waren drie series door elkaar, Condor, for life en?
weet iemand de derde serie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |