Kansloos geval ben je ook hè,finaal door de mand gevallenen 2 topics in 1 weekquote:Op dinsdag 19 november 2019 15:58 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Nergens voor nodig aangezien je dit topic zit te refreshen.
Best wel erg als je 50+ bent en je nog druk maakt om een jongen van 16 die zijn account heeft laten verwijderen.quote:Op dinsdag 19 november 2019 15:57 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Ah, dezelfde specifieke afkorting gebruiken en inderdaad weer een halfzachte poging om mij te kakken te zetten
Ik stop er mee jongen. Ongetwijfeld ga je nu triomfantelijk zeggen dat ik "uitgeluld" ben of "finaal door de mand gevallen", maar dat neem ik maar voor lief. Dat is hoe simpele geestjes denken. Don't argue with stupid is hier het adagium dat ik veel eerder had moeten volgen. Groetjes en succes met onderbroeken vouwen.quote:Op dinsdag 19 november 2019 15:58 schreef jigggy het volgende:
[..]
Kansloos geval ben je ook hè,finaal door de mand gevallenen 2 topics in 1 week,maar inderdaad je houd m’n koffiepauze leuk
Neh hij pas even weg. En zoveel verschilt hij niet, hij is niet zo gewiekst om zich compleet anders voor te doenquote:Op dinsdag 19 november 2019 15:42 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Guus post totaal niet zoals QD dat doet tegen jigggy. Heb je een beetje een obsessie met een user die al een tijd weg is?
In 2012 was Guus 7 ofzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |