Ze zouden haar eens goed voor moeten doen hoe je een pruik nou precies op zet.quote:Op zondag 24 november 2019 12:57 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
Zo zie je toch wel weer duidelijk dat het een pruik is he. Ik dacht dat deze beter was maar nee
Haar echte haargrens zit ook zo vreemd hoog.quote:Op zondag 24 november 2019 13:59 schreef Allyo het volgende:
Ik zie dat Tangel ook nog een oudere zoon heeft, dat wist ik niet.
En die pruik van Suhmant, kan best mooi zijn mits ze iets aan de voorkant (bij de ‘haargrens’) laat doen want dit ziet er niet uit natuurlijk
Ze is wat filtertjes vergetenquote:Op zondag 24 november 2019 12:23 schreef maily het volgende:
[..]
Zou hij haar wimpers hebben opgegeten?
En die hond er niet overheen laten raggen.quote:Op zondag 24 november 2019 14:34 schreef Fokkie83 het volgende:
[..]
Ze zouden haar eens goed voor moeten doen hoe je een pruik nou precies op zet.
Deze pruik staat ( als hij goed zit ) heel leuk bij haar.
quote:Op zondag 24 november 2019 14:48 schreef maily het volgende:
[..]
En Tangel er niet overheen laten raggen.
Tangel is na meerdere keren over Sam heen te zijn gegaan nu toevallig wel trouw aan de moeder van zijn kind hoor !quote:
Heeft Sam zelf ook gereageerd?quote:Op zaterdag 23 november 2019 20:58 schreef IriYe het volgende:
Nou dan wort je ijndelik verstandig en volwase
Hahaha, ja, ik had het gelezen. Voor zolang hij het volhoudt zei hij. Wat dat meisje toch in hem zietquote:Op zondag 24 november 2019 15:17 schreef Fokkie83 het volgende:
[..]
Tangel is na meerdere keren over Sam heen te zijn gegaan nu toevallig wel trouw aan de moeder van zijn kind hoor !Voor een maandje
Heeft hij dat echt zo gezegd?quote:Op zondag 24 november 2019 15:33 schreef Annagh het volgende:
[..]
Hahaha, ja, ik had het gelezen. Voor zolang hij het volhoudt zei hij. Wat dat meisje toch in hem ziet
Ik word ook altijd zo wakker gemaakt door mijn Teckelquote:Op zondag 24 november 2019 12:17 schreef Annagh het volgende:
[..]
Hahahaa, lekker dat gelebber van dat hondje. Valt mee dat haar pruik niet van d'r kop gleed.
De wenkbrauwen zijn wel lebber-proofquote:Op zondag 24 november 2019 12:23 schreef maily het volgende:
[..]
Zou hij haar wimpers hebben opgegeten?
Over het lebberen van Smant aan zijn snikkel staat in Party: 'Dat was even een misstapje', zegt hij vergoelijkend. 'Het was na de 'Roast van Johan Vlemmix' in Eindhoven.quote:
Het is niet perse de hoogte van de haargrens. Maar bij echt haar loopt een haargrens ook niet helemaal recht, heb je korte babyhaartjes etc. Tegenwoordig maken ze dit ook zo bij pruiken zodat ze heel echt lijken. (Donkere dames die een pruik dragen hebben ook vaak babyhaartjes in hun pruik ‘geplukt’)quote:Op zondag 24 november 2019 14:36 schreef Annagh het volgende:
[..]
Haar echte haargrens zit ook zo vreemd hoog.
https://www.jenniferhoeve(...)ten-haarwerk-op-maat
Oh, onze retriever probeert dat ook bij mij hoor, maar ik wil het zelf niet want zo zit meneer te genieten van een paardenvijg en zo geeft hij een lebber over je gezicht. Die paardenvijg merkte ik pas toen hij op de achterbank van de auto zat te smakken, en eenmaal thuis zat die zooi aan z'n kiezen geplakt en begon hij me daarna enthousiast in mijn gezicht te likken toen ik zijn bek losliet.quote:Op zondag 24 november 2019 16:26 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik word ook altijd zo wakker gemaakt door mijn Teckel
Op zondag 24 november 2019 17:50 schreef Allyo het volgende:
Ohhhh bahquote:Op zondag 24 november 2019 17:52 schreef Annagh het volgende:
[..]
Oh, onze retriever probeert dat ook bij mij hoor, maar ik wil het zelf niet want zo zit meneer te genieten van een paardenvijg en zo geeft hij een lebber over je gezicht. Die paardenvijg merkte ik pas toen hij op de achterbank van de auto zat te smakken, en eenmaal thuis zat die zooi aan z'n kiezen geplakt en begon hij me daarna enthousiast in mijn gezicht te likken toen ik zijn bek losliet.
Dan heeft hij het op Facebook wat netter verwoord.quote:Op zondag 24 november 2019 17:38 schreef Annagh het volgende:
[..]
Over het lebberen van Smant aan zijn snikkel staat in Party: 'Dat was even een misstapje', zegt hij vergoelijkend. 'Het was na de 'Roast van Johan Vlemmix' in Eindhoven.
Nu mag ik niet meer vreemdgaan. Ik weet niet hoelang ik het volhoud maar ik moet me nu gaan gedragen. De laatste vijf weken ben ik niet vreemdgegaan, netjes toch? Het zijn toch al 25 nachten. Ik hoop dat ik de rust heb gevonden'.
Nee. Die ziet er net wat anders uit en die ligt in het ziekenhuis zie ik. Heb even gezocht op Instagramquote:Op maandag 25 november 2019 21:13 schreef praadje het volgende:
https://www.instagram.com/p/B5TF4_aAU8P/
Staat ze hier nu met rapper Sjors?
Ah oke, ik twijfelde. Thanks.quote:Op maandag 25 november 2019 21:29 schreef Vlinder het volgende:
[..]
Nee. Die ziet er net wat anders uit en die ligt in het ziekenhuis zie ik. Heb even gezocht op Instagram
Zijn naam staat eronder.quote:Op dinsdag 26 november 2019 15:23 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dat is nu weer een of andere "beste vriend": https://www.instagram.com/p/B5Tow9_AB0Z/
Dat zie ik, maar de naam zegt me niets. Dit is zowaar geen semi-BN'er of iemand die ambieert dat te worden, toch?quote:
Geen idee, nog niet gegoogledquote:Op dinsdag 26 november 2019 15:27 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dat zie ik, maar de naam zegt me niets. Dit is zowaar geen semi-BN'er of iemand die ambieert dat te worden, toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |