Is het ook. De liefhebbers hebben hun feestboom al een maand staan.quote:Op dinsdag 5 november 2019 08:55 schreef VEM2012 het volgende:
Ik maar denken dat het de eerste week van November is.
In veel binnensteden hangt de feestverlichting ook al.quote:Op dinsdag 5 november 2019 08:57 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Is het ook. De liefhebbers hebben hun feestboom al een maand staan.
Als ik zoiets bij iemand zie, dan kap ik het contact direct af. Eerst Sint en Zwarte Piet verdomme!quote:Op dinsdag 5 november 2019 08:57 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Is het ook. De liefhebbers hebben hun feestboom al een maand staan.
Dat inderdaad. Die folders slaan niet alleen op kerst, maar op de feesten in december in het algemeen.quote:Op dinsdag 5 november 2019 08:01 schreef Leandra het volgende:
Die hele folder staat vol met kerst-dit en ketst-dat, maar omdat een of andere mentaal uitgedaagde heeft geroepen dat er "feest" wordt gebruikt als vervanging voor "kerst" is half Nederland over de flos over een folder die ze helemaal niet gezien hebben.
December wordt al jaren als feestmaand aangeduid, of doen we nou net alsof al die winkels tussen kerst en oud en nieuw nog even een andere jaarwisselingsfolder uitbrengen?
Dat is bij ons feestverlichting, van Halloween tot en met Driekoningen, alle winterfeesten worden erdoor verlicht. Dus daar is de naam feestverlichting correct.quote:Op dinsdag 5 november 2019 08:59 schreef Perrin het volgende:
[..]
In veel binnensteden hangt de feestverlichting ook al.
Snollebollekesquote:Op dinsdag 5 november 2019 09:02 schreef marzman het volgende:
Maria Carrey heeft toch wel het ultieme feestnummer.
Eens, eens. En ik vind het onbegrijpelijk dat de hele zooi er dan op 27 december uitgerost wordt, en niet pas op 6 januari, zoals het hoort.quote:Op dinsdag 5 november 2019 08:59 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Als ik zoiets bij iemand zie, dan kap ik het contact direct af. Eerst Sint en Zwarte Piet verdomme!
Daar valt toch met de beste wil van de wereld niet naar te luisteren?quote:
Ja, december is een feestmaand, maar je gaat niet met een al dan niet foute kersttrui Sinterklaas vieren, dat zijn dingen die specifiek bij een bepaald feest horen, kerst in dit voorbeeld, dus is het een kersttrui. We hebben geen Sinterklaasboom en geen Oudejaarsavondstol, geen Nieuwjaarslampions en geen pepernoten met Driekoningen (en die zwarte koning heet niet Piet). Dus noem het zoals het heet.quote:Op dinsdag 5 november 2019 09:02 schreef Jake_Skywalker het volgende:
[..]
Dat inderdaad. Die folders slaan niet alleen op kerst, maar op de feesten in december in het algemeen.
We groeten elkaar ook al tijden met 'prettige feestdagen'. Is dat dan ook ineens links-Marxistisch cultuurverraad?
Weet je nog van vorig jaar? Toen waren de rechtse sneeuwvlokjes helemaal van de leg omdat er in de Kerst-Allerhande iets minder dooie beesten stonden dan normaal
Als je dronken genoeg bent is alles een feest.quote:Op dinsdag 5 november 2019 09:09 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Daar valt toch met de beste wil van de wereld niet naar te luisteren?
Overigens is Snollebollekes ook geen feest voor de oren.
Kerst is toch gewoon die periode waarin we criminelen feestelijk mishandelen?quote:Op maandag 4 november 2019 23:37 schreef TTSS het volgende:
Kerst is sowieso een heidens feest. Verbieden die hap!
https://en.wikipedia.org/wiki/Christmas_in_Puritan_New_England
Okay. Dan volgend jaar dus de Kerstborrel-op-het-werk-Kerst-met-familie-Kliekjes-recyclen-op-derde-kerstdag-en-dan-door-naar-borrelhapjes-voor-oud-en-nieuw-folder. Got itquote:Op dinsdag 5 november 2019 09:11 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Ja, december is een feestmaand, maar je gaat niet met een al dan niet foute kersttrui Sinterklaas vieren, dat zijn dingen die specifiek bij een bepaald feest horen, kerst in dit voorbeeld, dus is het een kersttrui. We hebben geen Sinterklaasboom en geen Oudejaarsavondstol, geen Nieuwjaarslampions en geen pepernoten met Driekoningen (en die zwarte koning heet niet Piet). Dus noem het zoals het heet.
De unisex speelgoedfolder ook niet te vergeten.quote:Op dinsdag 5 november 2019 09:02 schreef Jake_Skywalker het volgende:
[..]
Dat inderdaad. Die folders slaan niet alleen op kerst, maar op de feesten in december in het algemeen.
We groeten elkaar ook al tijden met 'prettige feestdagen'. Is dat dan ook ineens links-Marxistisch cultuurverraad?
Weet je nog van vorig jaar? Toen waren de rechtse sneeuwvlokjes helemaal van de leg omdat er in de Kerst-Allerhande iets minder dooie beesten stonden dan normaal
Ja. Halverwege augustus trappen we af met de eerste rel rond Zwarte Piet. Daarmee begint officieel de ophef periode. Drieënhalf maand vol grote en kleine relletjes, waarin we aftellen naar Kerst en Oud en Nieuw. Bij ieder nieuw rel topic op fok mag je een chocolaatje uit dje ophefkalender pakken...quote:Op dinsdag 5 november 2019 07:54 schreef spectrumanalyser het volgende:
Elk jaar is er dezelfde ophef.
Er is een ophefkalender, die klopt redelijk
https://drive.google.com/(...)qncBrH0sYIvVE5U/viewquote:Op dinsdag 5 november 2019 09:20 schreef Jake_Skywalker het volgende:
[..]
Ja. Halverwege augustus trappen we af met de eerste rel rond Zwarte Piet. Daarmee begint officieel de ophef periode. Drieënhalf maand vol grote en kleine relletjes, waarin we aftellen naar Kerst en Oud en Nieuw. Bij ieder nieuw rel topic op fok mag je een chocolaatje uit dje ophefkalender pakken...
quote:Op dinsdag 5 november 2019 09:23 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
https://drive.google.com/(...)qncBrH0sYIvVE5U/view
Nee hoor, ik zeg altijd ''zalig kerstfeest, moge de Here met U zijn'' ook tegen moslims.quote:Op dinsdag 5 november 2019 09:02 schreef Jake_Skywalker het volgende:
[..]
We groeten elkaar ook al tijden met 'prettige feestdagen'. Is dat dan ook ineens links-Marxistisch cultuurverraad?
Leg uit wat er opmerkelijk aan is?quote:Op dinsdag 5 november 2019 08:03 schreef TomStall het volgende:
[..]
Jou gedachten in deze zijn... opmerkelijk.
Nederlanders zijn tegenwoordig een verzuurd volk geworden helaasch.quote:Op dinsdag 5 november 2019 09:47 schreef Sigaartje het volgende:
Wat een druktemakerij om niks.
Waar hebben we het over???
Een fucking folder!
Kom op zeg!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |