De stoomtrein was voor jou vast een dingetje.quote:Op zondag 3 november 2019 21:13 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Mooi is dat hè. Mensen van onze leeftijd hebben ook wel heel veel veranderingen meegemaakt.
De ene uitvinding zorgt weer voor andere uitvindingen. Sneeuwbal effect, ik denk niet dat we een grens bereikt hebben. Ik weet eigenlijk niet eens of daar wel een grens voor is.quote:Op zondag 3 november 2019 21:24 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik denk dat we de komende 30 jaar niet zoveel veranderingen mee zullen maken als de afgelopen 30 jaar, maar aan de andere kant is niets zeker wat dat betreft.
Ja dat is het zeker. Maar goed, toen de eerste stoomtrein tussen Haarlem en Amsterdam reed werd er geclaimd dat het de melkproductie van koeien zou verstoren..quote:Op zondag 3 november 2019 21:29 schreef Soury het volgende:
[..]
Het is niet zo dat er meer ontwikkelingen zijn, het is meer hoe gaan we deze verrotte planeet bewoonbaar maken. Dat is wel een dingetje
Absoluut, mooie jeugd gehad en alles van scratch zien opbloeien. Ik was daar qua werk ook met vreselijke dikke IBM computers ook deel van. Internet, pfffffffffffffffquote:Op zondag 3 november 2019 21:30 schreef tonja het volgende:
[..]
Ja ik vind dat deze generatie met de neus in de boter is gevallen wat dat aangaat.
Stoomtrein gammaquote:Op zondag 3 november 2019 21:30 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
De stoomtrein was voor jou vast een dingetje.
Van die dingen ja, van die dingenquote:Op zondag 3 november 2019 21:33 schreef Soury het volgende:
[..]
Absoluut, mooie jeugd gehad en alles van scratch zien opbloeien. Ik was daar qua werk ook met vreselijke dikke IBM computers ook deel van. Internet, pfffffffffffffff
Misschien wel als ik wat vaker met het ov had gereisd.quote:Op zondag 3 november 2019 21:30 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
De stoomtrein was voor jou vast een dingetje.
Dat is niet te vergelijken in wat voor troep we hebben gemaakt als mens. De vooruitgang is ook wel een enorme stap terug wat dat betreft.quote:Op zondag 3 november 2019 21:32 schreef tonja het volgende:
[..]
Ja dat is het zeker. Maar goed, toen de eerste stoomtrein tussen Haarlem en Amsterdam reed werd er geclaimd dat het de melkproductie van koeien zou verstoren..
We hebben de grens zeker nog niet bereikt, maar ik vraag me wel af of de veranderingen die nog gaan komen net zoveel impact zullen hebben als de veranderingen van de afgelopen 30 jaar.quote:Op zondag 3 november 2019 21:31 schreef tonja het volgende:
[..]
De ene uitvinding zorgt weer voor andere uitvindingen. Sneeuwbal effect, ik denk niet dat we een grens bereikt hebben. Ik weet eigenlijk niet eens of daar wel een grens voor is.
quote:Op zondag 3 november 2019 21:20 schreef Soury het volgende:
Ok ik beken. Ik was in de bioscoop verleden week. En ik kocht niet een kaartje bij een automaat maar bij een mens. En toen moest ik mijn plekje aanwijzen via een scherm. En toen drukte ik met mijn vinger op het beeldscherm. "Het is geen touchscreen mevrouw"
Dat vind ik ook, geweldig om te zien en mee te kunnen maken.quote:Op zondag 3 november 2019 21:34 schreef tonja het volgende:
[..]
Van die dingen ja, van die dingen![]()
Maar inderdaad, ik vind het ook heerlijk dat allemaal mee te maken.
Nee natuurlijk niet, dat ben ik helemaal met je eens. Ik wil er alleen maar mee zeggen dat niet elke nieuwe techniek of uitvinding slecht is.quote:Op zondag 3 november 2019 21:35 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat is niet te vergelijken in wat voor troep we hebben gemaakt als mens. De vooruitgang is ook wel een enorme stap terug wat dat betreft.
Ik vindt het wel leuk dat ik die ontwikkeling heb meegemaakt. In de jaren 50 dacht men dat 5 computers voor Nederland voldoende zou zijn.quote:Op zondag 3 november 2019 21:33 schreef Soury het volgende:
[..]
Absoluut, mooie jeugd gehad en alles van scratch zien opbloeien. Ik was daar qua werk ook met vreselijke dikke IBM computers ook deel van. Internet, pfffffffffffffff
Nou nee, eerlijk gezegd. Dit komt niet goedquote:Op zondag 3 november 2019 21:36 schreef tonja het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet, dat ben ik helemaal met je eens. Ik wil er alleen maar mee zeggen dat niet elke nieuwe techniek of uitvinding slecht is.
We hebben er een enorme teringzooi van gemaakt en ik twijfel eerlijk gezegd of de mensheid het wel gaat redden.
Er is inderdaad een flinke puinhoop van gemaakt, ik vind dat op heel veel gebieden heel verontrustend voor de volgende generaties.quote:Op zondag 3 november 2019 21:35 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat is niet te vergelijken in wat voor troep we hebben gemaakt als mens. De vooruitgang is ook wel een enorme stap terug wat dat betreft.
quote:
https://postimages.org/nl/ Of het goed is weet ik niet wel makkelijkquote:Op zondag 3 november 2019 21:37 schreef Sodeknetters het volgende:
Wat is nou een goeie service om plaatjes te uploaden? Heb steeds bonje met Imgur
Ik ben eigenlijk wel tevreden over Imgur, al is het mobiel plaatsen van foto's wel wat omslachtig.quote:Op zondag 3 november 2019 21:37 schreef Sodeknetters het volgende:
Wat is nou een goeie service om plaatjes te uploaden? Heb steeds bonje met Imgur
Ik heb de eerste OV jaarkaart nog gehad.quote:Op zondag 3 november 2019 21:34 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Misschien wel als ik wat vaker met het ov had gereisd.
Ja ik ben weg voordat zover is.quote:Op zondag 3 november 2019 21:38 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Er is inderdaad een flinke puinhoop van gemaakt, ik vind dat op heel veel gebieden heel verontrustend voor de volgende generaties.
Gyazo.quote:Op zondag 3 november 2019 21:37 schreef Sodeknetters het volgende:
Wat is nou een goeie service om plaatjes te uploaden? Heb steeds bonje met Imgur
Als we het klimaatprobleem en de oorzaken daarvan nu aanpakken. Reken maar dat er heftige veranderingen komen. Kijk naar de boeren en de bouwers, de eikenprocessierups, sprintende en springende teken en al die dingen waar we nu mee te maken hebben...quote:Op zondag 3 november 2019 21:35 schreef Deisyy het volgende:
[..]
We hebben de grens zeker nog niet bereikt, maar ik vraag me wel af of de veranderingen die nog gaan komen net zoveel impact zullen hebben als de veranderingen van de afgelopen 30 jaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |