Het had niets met bezuinigen te maken en alles met onkunde.quote:
Ik zou kijkenquote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:36 schreef Ghostbuster het volgende:
Dat je geen vlogger word echt hilarisch zeg
Ja, maar dat is bij het onderzoek naar de vuurwerkramp ook gebeurd. Nog steeds ongelooflijk dat dit zo dicht bij mij in de buurt was:quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:35 schreef Prisha het volgende:
[..]
Je hebt dingen die misgaan. en je hebt bewuste leugens om de schuld bij een ander neer te leggen. Tot aan vervalste verklaringen aan toe. En dit gedaan door mensen die geacht worden de wet te handhaven. Politie, ambulancepersoneel, lijkschouwer....te erg voor woorden.
Damn.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:37 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]Mijn vader had doedelzak platen vroeger
Haha, nee, ik heb geen inside contacten.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:38 schreef Prisha het volgende:
@:Recce weet jij iets meer van die X-37B space plane die 780 dagen aan het rondvliegen was en nu eindelijk geland is?
Hij landde op Kennedy Space Center afgelopen zondag. Maar wat deed dat ding 780 dagen?
Ik weet eigenlijk niets van de achtergronden van die ramp eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:40 schreef Recce het volgende:
[..]
Ja, maar dat is bij het onderzoek naar de vuurwerkramp ook gebeurd. Nog steeds ongelooflijk dat dit zo dicht bij mij in de buurt was:
[ afbeelding ]
Is het ook snoeihard en klinkt altijd valsquote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:42 schreef Lyza666 het volgende:
Ik vind het een afgrijselijk geluid, zo'n doedelzak.
Het is dan ook echt een instrument voor buiten en dan ook weer niet in een stad.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:42 schreef Lyza666 het volgende:
Ik vind het een afgrijselijk geluid, zo'n doedelzak.
watquote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:37 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]Mijn vader had doedelzak platen vroeger
Het is meer een instrument voor in de open haard.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:43 schreef tonja het volgende:
[..]
Het is dan ook echt een instrument voor buiten en dan ook weer niet in een stad.
Vind ik dan.
ik associeer ze altijd of met begrafenissen of met André Rieuquote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:43 schreef tonja het volgende:
[..]
Het is dan ook echt een instrument voor buiten en dan ook weer niet in een stad.
Vind ik dan.
quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:44 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Het is meer een instrument voor in de open haard.
quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:44 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Het is meer een instrument voor in de open haard.
owj ja? Zag je een tuinkabouter in de Intratuinquote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:44 schreef Ghostbuster het volgende:
Ik moest vanmiddag nog aan je denken trouwens Prish
Ik met schotse adel en dan dat landschap en dat je dan in de verte doedelzakmuziek hoortquote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:44 schreef Prisha het volgende:
[..]
ik associeer ze altijd of met begrafenissen of met André Rieu
Ik heb een kabouter in de tuinquote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:44 schreef Prisha het volgende:
[..]
owj ja? Zag je een tuinkabouter in de Intratuin
Nah, ik woonde 2 kilometer verderop, maar ik kwam wel bijna dagelijks door die wijk. De schokgolf was goed te voelen, mijn zus keek naar buiten en kreeg het raam dat op een kier stond tegen haar neus. Daarvoor klonk het als onweer en alsof iemand met een kliko door de straat liep, maar dan veel harder. Die schokgolf was een raar gevoel.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:42 schreef Prisha het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niets van de achtergronden van die ramp eerlijk gezegd.
Was het zo dichtbij jou? Je hebt het ook echt gehoord/gevoeld?
WEGHALEN?????? wajshweijhfjkdkl32893p;sjllk!!quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:45 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Ik heb een kabouter in de tuinmaar nee ik heb stukken mos weg staan halen van 30 cm
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |