Jij bent echt wereldvreemd.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 21:05 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Die zullen even zeuren en sluiten, ook al zeggen ze van niet, zich op termijn gewoon aan bij een andere vereniging. We kunnen ook gewoon concluderen dat we deze mensen gedwongen aan een kwaliteitsrijkere hobby helpen.
Zo waar dit. Ja, bij het begin zijn ze allemaal wat meer aan elkaar gewaagd. Maar op den duur krijg je, op basis van prestaties, ook hier een kloof.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 22:20 schreef GGMM het volgende:
[..]
Mis het punt nog meer.
En zelfs als dat zo zou zijn is het slechts tijdelijk. Totdat er een top 2 of 3 is die uitloopt op de rest. CL geld blijft namelijk de grootste bron van inkomsten en als Club Brugge 5 keer 6e eindigt is het NEC.
Waarom zouden er meer mensen gaan kijken naar een Beneliga, buiten de mensen die toch al de wedstrijden van bijvoorbeeld PSV en Genk bekijken? Of denken we dan dat er in Roemenië ineens mensen zijn die hier wel brood in zien?quote:Op woensdag 30 oktober 2019 09:45 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Inderdaad er is altijd 1 de beste die het meest ervan profiteert, mee eens.
Echter worden Engelse, Spaanse en Italiaanse competities wel veel beter vermarkt wereldwijd, mensen willen deze competities zien omdat ze groot zijn. De Eredivisie is niet interessant genoeg, fuseer je het met de Belgische competitie, dan heb je in potentie veel meer in handen. Meer budgetten, meer kijkers en grotere spelers.
Een kloof waar zowel de onderkant als de bovenkant beter is dan eerstquote:Op woensdag 30 oktober 2019 10:25 schreef Fargo het volgende:
[..]
Zo waar dit. Ja, bij het begin zijn ze allemaal wat meer aan elkaar gewaagd. Maar op den duur krijg je, op basis van prestaties, ook hier een kloof.
Ajax gaat Europees nog beter presteren? De clubs die degraderen worden daar niet zwakker van? Boude stelling.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 10:44 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Een kloof waar zowel de onderkant als de bovenkant beter is dan eerst
Nee.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 10:44 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Een kloof waar zowel de onderkant als de bovenkant beter is dan eerst
Ja.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 10:28 schreef Fargo het volgende:
[..]
Waarom zouden er meer mensen gaan kijken naar een Beneliga, buiten de mensen die toch al de wedstrijden van bijvoorbeeld PSV en Genk bekijken? Of denken we dan dat er in Roemenië ineens mensen zijn die hier wel brood in zien?
Nee natuurlijk niet.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 10:28 schreef Fargo het volgende:
[..]
Waarom zouden er meer mensen gaan kijken naar een Beneliga, buiten de mensen die toch al de wedstrijden van bijvoorbeeld PSV en Genk bekijken? Of denken we dan dat er in Roemenië ineens mensen zijn die hier wel brood in zien?
1+1=3quote:Op woensdag 30 oktober 2019 11:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet.
Er kijkt geen hond naar de Eredivisie er kijkt geen hond naar de Belgische divisie
Laten we ze combineren, dan kijkt opeens iedereen!
Kap nou eens met dat domme gelul en gelieg man. Wat is er mis met je?!? In Europa zijn er 14 landen waar de Eredivisie niet wordt uitgezonden. Bijna overal worden de topwedstrijden uitgezonden en tot in fucking Bulgarije aan toe staan de topwedstrijden aan in de cafe's en barren. Ajax - RKC wordt inderdaad niet uitgezonden. Ajax-Club Brugge 100% wel. Wereld van verschil.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 11:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet.
Er kijkt geen hond naar de Eredivisie er kijkt geen hond naar de Belgische divisie
Laten we ze combineren, dan kijkt opeens iedereen!
Klinkt alsof we België niet eens nodig zijn.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 11:39 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Kap nou eens met dat domme gelul en gelieg man. Wat is er mis met je?!? In Europa zijn er 14 landen waar de Eredivisie niet wordt uitgezonden. Bijna overal worden de topwedstrijden uitgezonden en tot in fucking Bulgarije aan toe staan de topwedstrijden aan in de cafe's en barren. Ajax - RKC wordt inderdaad niet uitgezonden. Ajax-Club Brugge 100% wel. Wereld van verschil.
Het lijkt me sterk dat Club Brugge - Ajax uitgezonden wordt, maar zelfs als dat in het begin zo is, zodra Brugge afhaakt en het nieuwe Vitesse/Twente is zal dat wel stoppen.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 11:39 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Kap nou eens met dat domme gelul en gelieg man. Wat is er mis met je?!? In Europa zijn er 14 landen waar de Eredivisie niet wordt uitgezonden. Bijna overal worden de topwedstrijden uitgezonden en tot in fucking Bulgarije aan toe staan de topwedstrijden aan in de cafe's en barren. Ajax - RKC wordt inderdaad niet uitgezonden. Ajax-Club Brugge 100% wel. Wereld van verschil.
Ja, het nieuwe Vitesse, want hun budget zal ineens met 2/3e verminderen ofzoquote:Op woensdag 30 oktober 2019 11:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Het lijkt me sterk dat Club Brugge - Ajax uitgezonden wordt, maar zelfs als dat in het begin zo is, zodra Brugge afhaakt en het nieuwe Vitesse/Twente is zal dat wel stoppen.
Wat snap je precies niet aan 'Ajax - RKC niet' en 'Ajax - Club Brugge' zeker wel?quote:Op woensdag 30 oktober 2019 11:50 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Klinkt alsof we België niet eens nodig zijn.
Hebben we ook niet. Zij hebben ons nodig.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 11:50 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Klinkt alsof we België niet eens nodig zijn.
Zal wel even duren, maar op termijn gaan er clubs afhaken ja. Lees de hele post nog even over de afstand die zal ontstaan op basis van prestaties.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 11:50 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Ja, het nieuwe Vitesse, want hun budget zal ineens met 2/3e verminderen ofzo
Zit bijna niemand op te wachten in Nederland volgens mij. In ieder geval niet mensen die geregeld bij wedstrijden komen of bestuurders van clubs.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 11:51 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hebben we ook niet. Zij hebben ons nodig.
Ajax heeft allang laten zien dat het mogelijk is met de huidige begroting topclubs in Europa te verslaan.
Maar laten we de Eredivisie verpesten met kutclubs uit België die saai afbraakvoetbal spelen voor mogelijk wat meer centen.
Zit ik niet op te wachten hoor.
Klopt, dit idee wordt vooral in stand gehouden door Belgen en Nederlands in het buitenland die denken dat we door de 50 euro die een gaar cafe in Bulgarije betaalt om de wedstrijd uit te mogen zenden Ajax gaat helpen.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 11:54 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Zit bijna niemand op te wachten in Nederland volgens mij. In ieder geval niet mensen die geregeld bij wedstrijden komen of bestuurders van clubs.
Leuk geprobeerd meid. Echt waar hoor. Jammer dat de KNVB dit zelf al tegenspreekt in hun onderzoek en juist daarom ook naar de tweede fase zijn gegaan. Dus opdonderen met die trollerige meelmuil van je.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 11:55 schreef GGMM het volgende:
[..]
Klopt, dit idee wordt vooral in stand gehouden door Belgen en Nederlands in het buitenland die denken dat we door de 50 euro die een gaar cafe in Bulgarije betaalt om de wedstrijd uit te mogen zenden Ajax gaat helpen.
Niet iedereen, wel meer. Daar gaat het nou juist om.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 11:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet.
Er kijkt geen hond naar de Eredivisie er kijkt geen hond naar de Belgische divisie
Laten we ze combineren, dan kijkt opeens iedereen!
Het lijkt je nogal aan te grijpen allemaal. Sterkte ofzo.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 12:03 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Leuk geprobeerd meid. Echt waar hoor. Jammer dat de KNVB dit zelf al tegenspreekt in hun onderzoek en juist daarom ook naar de tweede fase zijn gegaan. Dus opdonderen met die trollerige meelmuil van je.
Een FA die troltquote:Op woensdag 30 oktober 2019 12:05 schreef GGMM het volgende:
[..]
Het lijkt je nogal aan te grijpen allemaal. Sterkte ofzo.
Hoe is dat trollen? Hij is het gewoon niet met je eens. De KNVB kan wel meer willen, we hoeven het ook met de KNVB niet eens te zijn.quote:
Iemand is het niet eens dus trollt hij.quote:
KNVB noemt significante waardevermeerdering in een onderzoek waar vele professionals op zijn gezet en die janlul zegt dat dit leugens zijn en en beneliga enkel gewenst is door wat belgen en een Nederlander in het buitenland.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 12:09 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Hoe is dat trollen? Hij is het gewoon niet met je eens. De KNVB kan wel meer willen, we hoeven het ook met de KNVB niet eens te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |