Precies dit ja. Alhoewel ik niet denk dat er veel mensen zijn die vinden dat micro-transactions een goede game definiërenquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 14:38 schreef Drankster het volgende:
[..]
Wat ook wel een leuke toevoeging is is dat de meeste games met attributen komen zoals prachtige graphics, raytracing en micro transactions maar dat dat niet per se een goede game definieert. Deze game heeft bovenstaande allemaal niet en is een fucking goed game.
Dat is juist de joke, hij brengt die beter in de video dan ik hier in tekst.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 14:53 schreef 2dope het volgende:
[..]
Precies dit ja. Alhoewel ik niet denk dat er veel mensen zijn die vinden dat micro-transactions een goede game definiëren
ps5 is backwards compatible met ps4 games waardoor ik vermoed dat je geen remaster hoeft te kopen, dus maakt niet zoveel uit toch.quote:Op donderdag 24 oktober 2019 17:14 schreef DKUp het volgende:
Hahaha The Last of Us Part 2 nog dichter op de release van de PS5twitter:jasonschreier twitterde op donderdag 24-10-2019 om 16:42:17BTW, Ghost of Tsushima doesn't have a public release date yet, but it'll also be bumped later into 2020 to account for this delay. Don't expect them to suddenly turn it into a PS5 game or anything, but it was originally planned for the first half of the year - not anymore reageer retweet
Ah zo, marketing lingo iddquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 14:58 schreef Drankster het volgende:
[..]
Dat is juist de joke, hij brengt die beter in de video dan ik hier in tekst.
Idd vervelend als je nog afhankelijk bent van een 33k6 inbelmodem.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 15:39 schreef Jungle_Jim het volgende:
Godver, 10gb patch voor the outer worldsnog 3 uur wachten.
investeer in sneller internet en fatsoenlijke netwerkbekabeling. ik hoop niet dat je wifi gebruikt...quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 15:39 schreef Jungle_Jim het volgende:
Godver, 10gb patch voor the outer worldsnog 3 uur wachten.
Ik heb idd het slechtste internet ooitquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 15:40 schreef 2dope het volgende:
[..]
Idd vervelend als je nog afhankelijk bent van een 33k6 inbelmodem.
Nee, is via de kabelquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 15:43 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
investeer in sneller internet en fatsoenlijke netwerkbekabeling. ik hoop niet dat je wifi gebruikt...
Voor gewoon btje browsen is dat ook wel prima. Ik heb retesnel internet en dat is lekker bij grote downloads maar verder eigenlijk best wel overkillquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 15:44 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
Ik heb idd het slechtste internet ooit20mbit volgens mij
en in de praktijk nog veel minder. Moet eigenlijk upgraden maar ben te lui.
Waar woon je, België?quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 15:44 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
Ik heb idd het slechtste internet ooit20mbit volgens mij
en in de praktijk nog veel minder. Moet eigenlijk upgraden maar ben te lui.
Ja of juist voor deze game maken ze wel een remaster omdat het toch wel verkoopt.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 15:17 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
ps5 is backwards compatible met ps4 games waardoor ik vermoed dat je geen remaster hoeft te kopen, dus maakt niet zoveel uit toch.
ze zullen dan wel ps5 grafische upgrade patches uitbrengen ofzo.
Dit beloofd niet veel goeds namelijk.quote:Essentially, Sony is working to get backward compatibility up and running on the PS5 but isn’t too sure that every title will be compatible
FFVII is niet eens een volledige game dus sowieso wachten op een complete edition in 2022 voor de PS5.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 17:01 schreef DKUp het volgende:
Een game als Modern Warfare gaat volgend jaar gewoon een update krijgen voor de PS5.
Volgend jaar gaat gewoon ontzettend kut worden betreft; koop ik het spel voor de PS4 of wacht ik op een mogelijke betere versie voor de PS5.
Final Fantasy VII Remake, Cyberpunk 2077, The Last of Us Part 2, Watch Dogs Legion, Dying Light 2 en Marvel's Avengers krijgen echt wel PS5-versies.
Final Fantasy 7 Remake ga je de aankomende generatie nog wel een paar keer zien inderdaadquote:Op vrijdag 25 oktober 2019 17:28 schreef Drankster het volgende:
[..]
FFVII is niet eens een volledige game dus sowieso wachten op een complete edition in 2022 voor de PS5.
Ga toch niet 3x ¤60,- betalen.
Dat zou wel royal sadness zijn.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 16:55 schreef DJ_ het volgende:
[..]
Ja of juist voor deze game maken ze wel een remaster omdat het toch wel verkoopt.
https://www.dualshockers.com/ps5-backward-compatibility-feature/
[..]
Dit beloofd niet veel goeds namelijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
SOONY
Spelen mensen dit nog dan?quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 18:21 schreef DKUp het volgende:
[ afbeelding ]
13 november 2019 weer een grote The Crew 2-Update en ik zie vooral Need For Speed-achtige dingen.
Een week later dan Need For Speed Heat, in ieder geval komen er dus wel weer grotere updates voor The Crew 2 en een PS5-update lijkt er wel aan te komen als de ondersteuning in 2020 door gaat.
Na de zomer komt er nog wat dus ja dan zit je in de herfst met de nieuwe consoles.
The Crew 3 voor de nieuwe generatie kom maar door zou ik zeggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |