SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vind Boetius helaas wat te duur, wel geinige kaart ook
Wat ben je toch een pedant ventje hè.quote:Op maandag 28 oktober 2019 08:21 schreef aTypisch het volgende:
[..]
als je er op professional niet doorheen komt ben je ook gewoon niet zo goed in het spelletje he...
quote:Op maandag 28 oktober 2019 08:26 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Wat ben je toch een pedant ventje hè.
quote:Op maandag 28 oktober 2019 08:23 schreef aTypisch het volgende:
heb 2k punten zag ik net, aanstaand weekend de WL maar eens veroveren met St Juste achterin
teampje:Lekker veel OTW's. NiceSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vind Boetius helaas wat te duur, wel geinige kaart ook
Nope.quote:
Vorig jaar pakte dat goed uit met Anderson en Mahrez, die heb ik heel de game gehouden vanaf de eerste week dat ze uit waren.quote:
Je maakt eigenlijk constant van dat soort posts. Vaak in reactie op iemand. Dat komt op een zeker moment wat pedant over.quote:Op maandag 28 oktober 2019 08:39 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Geen idee, als zeggen waar het op staat pedant is..
Ben zelf ook niet meer zo goed in FIFA.
Ik vind het raar dat ik die packs niet krijg op maandag.quote:Op maandag 28 oktober 2019 08:46 schreef KrAlex het volgende:
Diego Godin uit m'n pre-order pakketje. Toch een kleine 20K waard.
quote:Op maandag 28 oktober 2019 08:23 schreef aTypisch het volgende:
heb 2k punten zag ik net, aanstaand weekend de WL maar eens veroveren met St Juste achterin
teampje:Leuk teamSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vind Boetius helaas wat te duur, wel geinige kaart ook
i'm black, i'm white, i'm a facking zebra
Normaal zou ik Anderson en Aguero e.d. van de hand doen, maar die zijn first ownerquote:
Had je hem digitaal?quote:Op maandag 28 oktober 2019 09:11 schreef Roypsv het volgende:
[..]
Ik vind het raar dat ik die packs niet krijg op maandag.
Oja zekerquote:Op maandag 28 oktober 2019 10:11 schreef KrAlex het volgende:
[..]
Speel je dan ook op het account waar je de game op hebt gekocht?
heb je dit tegen alle teams of alleen de 80/83+ rated teams met 100 chem? Gisterren won ik 10-0 op wereldklasse (tegen zo'n shit team) om er daarna met 3-1 af te gaan. Meestal blijf ik gewoon tikken op het middenveld totdat de spitsen beginnen met lopen, en dan out-pace ik ze gewoon. En op het middenveld vooral R1+X zodat ze beginnen te lopen.quote:Op maandag 28 oktober 2019 13:21 schreef Lange_Lans het volgende:
Goffetomme ik let weer niet op he.
Ik OTW Lucas Hernandez voor 65k opgepikt, maar lees nu dat die een hele poos blessa is.
Hoe voetballen jullie bij die wereldklasse SB's onder druk uit? De AI zet zo agressief druk... Zonder dat dat overigens veel doet voor hun conditie.Als ik mijn passing game speel, schermen ze alle passlijnen ook af. Ik vind het best pittig. Overigens wordt het pas pittig zodra ik voor kom. Op dat moment is Icon Hugo ineens wel goed en scoort Herrera uit een omhaal.
Staande tackles zijn ineens, zonder uitzondering, gele kaarten valt mij ook op. Was eerder ook niet.
@:atypisch ik kan er geen kut van trouwens.
Nee, nu ook tegen dat Hernandez sbc team. Geen steekbal?quote:Op maandag 28 oktober 2019 15:53 schreef ebtravel het volgende:
[..]
heb je dit tegen alle teams of alleen de 80/83+ rated teams met 100 chem? Gisterren won ik 10-0 op wereldklasse (tegen zo'n shit team) om er daarna met 3-1 af te gaan. Meestal blijf ik gewoon tikken op het middenveld totdat de spitsen beginnen met lopen, en dan out-pace ik ze gewoon. En op het middenveld vooral R1+X zodat ze beginnen te lopen.
gelukkig speel ik de meeste potjes op wereldklasse of legendary anders haal ik elite ook niet, zeg daarnaast ook dat ik er wel doorheen kom maar dat je er niet veel plezier aan beleeft. lezen is moeilijk blijkbaarquote:Op maandag 28 oktober 2019 08:21 schreef aTypisch het volgende:
[..]
als je er op professional niet doorheen komt ben je ook gewoon niet zo goed in het spelletje he...
goed zoquote:Op maandag 28 oktober 2019 17:40 schreef lesleyyb het volgende:
[..]
gelukkig speel ik de meeste potjes op wereldklasse of legendary anders haal ik elite ook niet, zeg daarnaast ook dat ik er wel doorheen kom maar dat je er niet veel plezier aan beleeft. lezen is moeilijk blijkbaar
tegen die superteams is het ook frustrerend om op wereldklasse/legendarisch te spelen, hoe goed je ook speelt de ai krijgt altijd 2 a 3 kansen waarvan er gegarandeerd 1 ingaat, in dat opzicht is het script hetzelfde voor elk potje wat je speelt. meestal speel ik de 1e 2 potjes op legendary omdat ik dat nog makkelijker vind dan wereldklasse en de andere 2 op professional zodat je tenminste met 6-0 of meer kan winnen en zo maximale punten krijgt. je gaat er geen top 100 mee worden maar elite 2/3 moet dan best wel makkelijk lukkenquote:Op maandag 28 oktober 2019 17:15 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Nee, nu ook tegen dat Hernandez sbc team. Geen steekbal?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |