Lekker je leven slijten voor de baasquote:Op maandag 14 oktober 2019 00:14 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Veel mensen willen na afloop terug kunnen kijken op hun leven wat ze er van gemaakt hebben.
Ik respecteer je instelling, alleen hoop ik voor je dat je niet een punt bereikt waarop je spijt krijgt, maar dat het dan al te laat is.
Toch zijn er genoeg mensen die gewoon voldoening halen uit hun werk en daar helemaal geen spijt van krijgenquote:Op maandag 14 oktober 2019 07:06 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Lekker je leven slijten voor de baas
Niet voor niets hebben mensen spijt in Hun laatste dagen dat ze zoveel gewerkt hebben
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ach, werk is ook niet alles. Ik heb een prima baan, maar geef er helemaal niets om. Vrije tijd is veel belangrijker.quote:Op maandag 14 oktober 2019 00:14 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Veel mensen willen na afloop terug kunnen kijken op hun leven wat ze er van gemaakt hebben.
Ik respecteer je instelling, alleen hoop ik voor je dat je niet een punt bereikt waarop je spijt krijgt, maar dat het dan al te laat is.
Lekker je leven slijten zonder een cent te makken hebben.quote:Op maandag 14 oktober 2019 07:06 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Lekker je leven slijten voor de baas
Niet voor niets hebben mensen spijt in Hun laatste dagen dat ze zoveel gewerkt hebben
Lekker je leven slijten zonder vrije tijd om je zuur verdiende centjes uit te gevenquote:Op maandag 14 oktober 2019 08:46 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Lekker je leven slijten zonder een cent te makken hebben.
Genoeg tijd om het uit te geven andersquote:Op maandag 14 oktober 2019 08:50 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Lekker je leven slijten zonder vrije tijd om je zuur verdiende centjes uit te geven
Je kan hopen dat die ander ook een abo neemt dan.quote:Op maandag 14 oktober 2019 09:08 schreef boegschroef het volgende:
Ik weet niet of ik die vraag hier kwijt mag, maar ik snap even het 1 en ander niet op datingsites.
Als je bijvoorbeeld een abonnement pakt op relatieplanet dan kan je een bericht sturen, maar als de andere persoon geen abonnement heeft kan die niets terugsturen. Hoe leg je dan contact?
Zinloos dus al die abonnementen. Allemaal om je geld af te troggelen.quote:Op maandag 14 oktober 2019 09:11 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Je kan hopen dat die ander ook een abo neemt dan.
Of je stuurt, encryptisch, je emailadres mee. Encryptisch omdat ze hierop filteren en dan je bericht niet wordt verstuurd naar de ander. Dus je moet wat creatief wezen.
HEt bericht kan je als niet-member wel lezen.quote:Op maandag 14 oktober 2019 09:18 schreef Gruj0 het volgende:
Als de een betaalt, moet de ander gewoon het bericht kunnen lezen
Ik bedoelde niet alleen werk. Maar ook bijvoorbeeld kinderen etc.quote:Op maandag 14 oktober 2019 08:12 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Ach, werk is ook niet alles. Ik heb een prima baan, maar geef er helemaal niets om. Vrije tijd is veel belangrijker.
Dat zeg ik, je moet creatief met je emailadres omgaan, zodat ze niet kunnen traceren dat het in je bericht staat.quote:Op maandag 14 oktober 2019 09:31 schreef boegschroef het volgende:
ok, ik krijg dat dus niet voor elkaar'voor mijn eigen veiligheid' mag ik mijn mail adres niet sturen... wat een onzin, alsof het ineens wel veilig is als iemand betaald heeft voor een abonnement...
Alles voor het apenstaatje kan je erin zetten.quote:Op maandag 14 oktober 2019 09:39 schreef boegschroef het volgende:
Ja... maar wel duidelijk genoeg zodat de ander het snapt... wat een gedoe...![]()
Ik snap dat ze geld willen verdienen, maar dit gaat wel een beetje ver.
Hoe bedoel je dat het ver gaat? Is het zo raar om te betalen voor een service die je (als het goed gaat) aan een relatie helpt? En het is nu ook weer niet zo dat het om enorme bedragen gaat. Voor een tientje in de maand kom je een heel eind.quote:Op maandag 14 oktober 2019 09:39 schreef boegschroef het volgende:
Ja... maar wel duidelijk genoeg zodat de ander het snapt... wat een gedoe...![]()
Ik snap dat ze geld willen verdienen, maar dit gaat wel een beetje ver.
dates moesten toch weer in het datingtopic.quote:Op maandag 14 oktober 2019 12:17 schreef Allures het volgende:
Dit is het juiste topic hoor![]()
Iedereen vaat de hele tijd offtopic, ik ook, maar dates kunnen gewoon hier (tenzij niet via een site/app verkregen)
Graag zelfs zou ik zeggen. Misschien gaan we dan weer een keer ontopic
Dit topic moet een schop onder zijn hol
Ja denk dat 1 topic gerelateerd aan dating beter werkt, was ook eerst zo maar toen kwamen er vragen over daten online en apps. Was het niet meer ontopic enzo.quote:Op maandag 14 oktober 2019 12:23 schreef Allures het volgende:
Oh echt? Dat heb ik dan gemist. My bad.
We hebben gisteren die van mascara klodder nog besproken?
Ja sorry maar dan word het ook nooit meer wat bier behalve zeuren...
Het is wel raar als je zelf een betaalde variant hebt je alleen maar kan chatten met andere betaalde leden. Of je laat iedereen betalen voor je site of je laat mensen betalen voor extra functies zoals zien wie je profiel heeft bezocht of geliked. Maar zo op Lexa werkt het gewoon niet als je niet betaald.quote:Op maandag 14 oktober 2019 12:15 schreef Jester65 het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat het ver gaat? Is het zo raar om te betalen voor een service die je (als het goed gaat) aan een relatie helpt? En het is nu ook weer niet zo dat het om enorme bedragen gaat. Voor een tientje in de maand kom je een heel eind.
Maakt ook dat de mensen die je tegenkomt, en die een betaald account hebben, serieus op zoek zijn.
Ik zal trouwens mijn date ervaringen even updaten, maar dat doe ik in het juiste topic.
Zo is dat! Ik vind de scheiding ook een beetje kunstmatig, maar blijkbaar is ooit bedacht dat het zo werkt.quote:Op maandag 14 oktober 2019 12:25 schreef Yasmin23 het volgende:
Nu moeten we zo naar dating topic om de dates van Jester te kunnen lezen
Alles kan echt wel gewoon in één topic, het datingtopic wordt nauwelijks gebruikt.quote:Op maandag 14 oktober 2019 12:23 schreef Allures het volgende:
Oh echt? Dat heb ik dan gemist. My bad.
We hebben gisteren die van mascara klodder nog besproken?
Ja sorry maar dan word het ook nooit meer wat bier behalve zeuren...
Tekenend voor de staat van deze topics.quote:Op maandag 14 oktober 2019 12:47 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Alles kan echt wel gewoon in één topic, het datingtopic wordt nauwelijks gebruikt.
quote:Op maandag 14 oktober 2019 12:48 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Tekenend voor de staat van deze topics.
Dat soort mensen kan je inderdaad beter niet aan beginnen.quote:Op maandag 14 oktober 2019 12:51 schreef Telefono het volgende:
Via paiq gister een tijdje gepraat met iemand. Ze had geen vriendinnen (kan gebeuren dacht ik), geen contact meer met zussen (oke, jammer voor je dacht ik nog maar begon het al wat verdacht te vinden) en omdat ze altijd online is, maar eens gevraagd wat voor werk zij doet. En inderdaad, ze werkt niet meer. Vanwege gezondheidsredenen vertelde ze.
Alles bij elkaar, maar een eind aan het gesprek gemaakt.
Klinkt als een gevalletje 'dont stick your dick in crazy'. Voor een scharrel/fwb mag ze best een beetje gek zijn, maar er zitten grenzen aanquote:Op maandag 14 oktober 2019 12:51 schreef Telefono het volgende:
Via paiq gister een tijdje gepraat met iemand. Ze had geen vriendinnen (kan gebeuren dacht ik), geen contact meer met zussen (oke, jammer voor je dacht ik nog maar begon het al wat verdacht te vinden) en omdat ze altijd online is, maar eens gevraagd wat voor werk zij doet. En inderdaad, ze werkt niet meer. Vanwege gezondheidsredenen vertelde ze.
Alles bij elkaar, maar een eind aan het gesprek gemaakt.
Gewoon doorschuiven naar ludo, die kan er wel een trucje op.quote:Op maandag 14 oktober 2019 15:48 schreef zoem het volgende:
[..]
Klinkt als een gevalletje 'dont stick your dick in crazy'. Voor een scharrel/fwb mag ze best een beetje gek zijn, maar er zitten grenzen aan
1 trucje maar? One trick pony's zijn saai in bedquote:Op maandag 14 oktober 2019 16:08 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
[..]
Gewoon doorschuiven naar ludo, die kan er wel een trucje op.
Paig is een beetje dood de laatste tijd, merk ik hier ook.quote:Op maandag 14 oktober 2019 16:11 schreef zoem het volgende:
[..]
1 trucje maar? One trick pony's zijn saai in bed
Mijn Paiq matches zijn aardig uitgedund. Van de 4 hebben 2 zich uitgeschreven. Van de overgebleven 2 is eentje niet mijn type en de ander zegt niets meer terug.
Emigreren?quote:Op maandag 14 oktober 2019 16:16 schreef Yasmin23 het volgende:
Ik heb gevraagd wat perfect match on paper donderdag doet. Nu wachten op reactie
Het lijkt overal wel een beetje terug te lopen heb ik het idee. Zat laatst nog een beetje te zoeken naar andere apps/sites, maar tenzij je stevig betaalt kom ik niet veel verder dan wat ik nu al gebruik.quote:Op maandag 14 oktober 2019 16:15 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Paig is een beetje dood de laatste tijd, merk ik hier ook.
Hoop dat we elkaar voor die stap eerst kunnen zienquote:Op maandag 14 oktober 2019 16:21 schreef zoem het volgende:
[..]
Emigreren?
[..]
Het lijkt overal wel een beetje terug te lopen heb ik het idee. Zat laatst nog een beetje te zoeken naar andere apps/sites, maar tenzij je stevig betaalt kom ik niet veel verder dan wat ik nu al gebruik.
Misschien eens naar buiten gaan en leuk doen in het echt?quote:Op maandag 14 oktober 2019 16:21 schreef zoem het volgende:
[..]
Emigreren?
[..]
Het lijkt overal wel een beetje terug te lopen heb ik het idee. Zat laatst nog een beetje te zoeken naar andere apps/sites, maar tenzij je stevig betaalt kom ik niet veel verder dan wat ik nu al gebruik.
Uhm we zitten op fok?quote:Op maandag 14 oktober 2019 16:36 schreef MCH het volgende:
[..]
Misschien eens naar buiten gaan en leuk doen in het echt?
Heb je bummble en hppn al geprobeerd?quote:Op maandag 14 oktober 2019 16:21 schreef zoem het volgende:
[..]
Emigreren?
[..]
Het lijkt overal wel een beetje terug te lopen heb ik het idee. Zat laatst nog een beetje te zoeken naar andere apps/sites, maar tenzij je stevig betaalt kom ik niet veel verder dan wat ik nu al gebruik.
Nouja.. soort van.quote:Op maandag 14 oktober 2019 17:21 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Vrijwillig? Anders ben je geen echte fokker
Ja eigenlijk is dat het beste. Daar kom ik ook het meest tot mn recht. Ben alleen geen café of festival persoon. Dus misschien toch eens gaan sporten ofzo.quote:Op maandag 14 oktober 2019 16:36 schreef MCH het volgende:
[..]
Misschien eens naar buiten gaan en leuk doen in het echt?
Yep. Tinder, Bumble, Badoo, Happn, Twoo en Paiq.quote:Op maandag 14 oktober 2019 17:23 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Heb je bummble en hppn al geprobeerd?
Maar je zit er nog niet zo lang op toch?quote:Op maandag 14 oktober 2019 17:45 schreef zoem het volgende:
[..]
Ja eigenlijk is dat het beste. Daar kom ik ook het meest tot mn recht. Ben alleen geen café of festival persoon. Dus misschien toch eens gaan sporten ofzo.
[..]
Yep. Tinder, Bumble, Badoo, Happn, Twoo en Paiq.
Mischien een paar maanden denk ik, maar heb sindskort overal mn profiel lopen verbeteren. Ff afwachten of dat zn vruchten afwerpt. Je moet een beetje handig worden met dat soort dingen heb ik het idee.quote:Op maandag 14 oktober 2019 17:47 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Maar je zit er nog niet zo lang op toch?
Wat denk je dan dat handigheid is?quote:Op maandag 14 oktober 2019 17:50 schreef zoem het volgende:
Ik had voor de grap eens een wegwerp email gegeven aan zo'n fake profiel op Twoo. Dan krijg je een in ietwat matig geschreven Nederlands een verhaal terug dat ze met me wil blijven "communiceren". Dus ik om foto's gevraagd om zogenaamd te bevestigen dat ze echt is. Ik kreeg allerlei foto's terug van een Oost-Europese dame, ook gewoon in huiselijke sfeer. Ik kan er wel mee lachen
[..]
Mischien een paar maanden denk ik, maar heb sindskort overal mn profiel lopen verbeteren. Ff afwachten of dat zn vruchten afwerpt. Je moet een beetje handig worden met dat soort dingen heb ik het idee.
Heb je een pua coach ingeschakeld om je profielen te verbeterenquote:Op maandag 14 oktober 2019 17:50 schreef zoem het volgende:
Ik had voor de grap eens een wegwerp email gegeven aan zo'n fake profiel op Twoo. Dan krijg je een in ietwat matig geschreven Nederlands een verhaal terug dat ze met me wil blijven "communiceren". Dus ik om foto's gevraagd om zogenaamd te bevestigen dat ze echt is. Ik kreeg allerlei foto's terug van een Oost-Europese dame, ook gewoon in huiselijke sfeer. Ik kan er wel mee lachen
[..]
Mischien een paar maanden denk ik, maar heb sindskort overal mn profiel lopen verbeteren. Ff afwachten of dat zn vruchten afwerpt. Je moet een beetje handig worden met dat soort dingen heb ik het idee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |