Heb jij een soort penisquote:Op zaterdag 12 oktober 2019 18:13 schreef SimonedeBeauvoir het volgende:
[..]
Nee helemaal niks, ik ben een fokker
Mijn auto is mijn penisquote:
Lekker zo’n Tesla eruit rijden bij het stoplicht skrrrrt hahaquote:
Skirt omhoog ;$quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 18:23 schreef SimonedeBeauvoir het volgende:
[..]
Lekker zo’n Tesla eruit rijden bij het stoplicht skrrrrt haha
Vrouwelijke baardgroei?quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 18:30 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Aber zit wel aardig vol testosteron
Ja Chevy is aidsquote:Op zaterdag 12 oktober 2019 18:38 schreef SimonedeBeauvoir het volgende:
Als je door de KLBSC zit te scrollen heb je steeds zo’n ongelofelijke kutuser met dat vinkje. Wat is dat kut.
Einde klacht.
Die bedoelde ik eigenlijk nietquote:
Gast, je komt hier over als Niels0 die zojuist een hersenbloeding heeft doorgemaakt. Wie probeer je nou voor de gek te houdenquote:Op zaterdag 12 oktober 2019 18:43 schreef UitStraling het volgende:
Heb gewoon ook helemaal niks met labiele beschadigde vrouwen, wel verneukeratief want soms zie je het niet in de ogen of het uiterlijk en dan heb je ze al verliefd geneukt, ben daar wel ietwat beter in geworden om af te kappen voordat beide gulpen open gaan, blijft een aandachtspuntje.
Huhquote:Op zaterdag 12 oktober 2019 18:46 schreef SimonedeBeauvoir het volgende:
[..]
Gast, je komt hier over als Niels0 die zojuist een hersenbloeding heeft doorgemaakt. Wie probeer je nou voor de gek te houden
Bedankt Hans.quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 18:38 schreef SimonedeBeauvoir het volgende:
Als je door de KLBSC zit te scrollen heb je steeds zo’n ongelofelijke kutuser met dat vinkje. Wat is dat kut.
Einde klacht.
Het is ook onvolwassen om als 50’er continu verhaaltjes te verzinnen op een forum, maar daar lijk jij ook maar niet mee te kunnen stoppen.quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 18:55 schreef UitStraling het volgende:
Beetje flauw en onvolwassen dat constant zomaar aanvallen van mods.
Wie ben jij?quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 18:56 schreef Mariocassius het volgende:
[..]
Het is ook onvolwassen om als 50’er continu verhaaltjes te verzinnen op een forum, maar daar lijk jij ook maar niet mee te kunnen stoppen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |