Het is ook altijd zo bloedirritant als iemand zelf (vaak met een kutreden) afzegt, beweert dit verschrikkelijk te vinden ("Ohh, ik vind het zo jammer!!!") en vervolgens 0 initiatief neemt voor een herkansing.quote:Op zaterdag 28 september 2019 14:10 schreef M1stral het volgende:
[..]
Ik denk dat het weinig moeite is te zeggen het ergens bij te laten.
Maar niet als je een voorstel doet eerst nog eens te meeten, heel enthousiast ja gaan roepen en dan vervolgens een week niks van je laten horen.
Ik had het dan ook alleen gelaten bij een concreet berichtje met voorstel en verder niet meer bestookt met berichten.
/care
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben nog steeds van mening dat bij iedereen wel een leuke partner past. Daar ben ik heilig van overtuigd.quote:Op zaterdag 28 september 2019 14:41 schreef Allures het volgende:
[..]
Maar zie ook mijn toevoeging. Nu word ik een beetje te filosofisch hoor En ik denk dat dit eigenlijk te ver gaat voor dit topic en misschien meer een eigen topic verdient maar je kunt toch niet alles aan jezelf veranderen?
Ja ik ben het met je eens dat je voor een deel zelf verantwoordelijk bent, om de beste versie van jezelf te zijn etc. Maar niet alles is zo te maken dat je alles 'oplost'
Maar is het statistisch misschien niet gewoon zo dat er, zowel bij mannen en vrouwen, gewoon wat mensen over gaan blijven? Ik weet het niet hoor. Vroeger dacht ik oprecht van niet. Op elk potje past een dekseltje etc. Maat misschien toch niet
Vroeger had je ook die ene oom of tante die altijd alleen bleef. Waarom zou de komst van tinder/happn etc dat opeens allemaal oplossen?
De ironie is dat ze bij speeddate events juist willen voorkomen dat het een vleeskeuring wordt.quote:Op zaterdag 28 september 2019 13:41 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Denk niet dat je kan verwachten dat men de diepte opzoekt, voorbij het uiterlijk wil kijken in een dating event wat maar 3 minuten duurt en waarbij er nog een wachtrij is met mogelijk andere kandidaten.
Ik heb het begrip incel nog eens opgezocht omdat het hier vrij vaak voorbij komt:quote:Op zaterdag 28 september 2019 14:37 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Dit is wel helemaal waar overigens.
Je datefalen of geen vrouwelijk aandacht hebben of verkrijgen ligt niet aan de ander, het datinggeweld of wat dan ook. Het ligt grotendeels bij jouzelf. En datgene wat bij jezelf speelt, projecteer je in termen van uitstraling. En dan geef je weer aderen de schuld. Dus: vicieuze cirkel zonder bij hunzelf te rade te gaan. Dat is exact het probleem met incels.
Ik vind dat het begrip er hier wel heel makkelijk wordt ingepompt en zou niet weten waarom je mensen in die categorie zou willen indelen.quote:Een incel is iemand die voor langere tijd geen seksuele handelingen met een ander verricht, maar dat wel zou willen – dit in tegenstelling tot vrijwillig celibaat, ascese of seksuele onthouding. Na een aantal bloedige aanslagen door diverse zelfbenoemde incels wordt het begrip 'incel' hoofdzakelijk geassocieerd met een subcultuur van misogyne mannen met een negatief zelf- en wereldbeeld. Ook zijn er incels die zichzelf juist wel hoog schatten, en juist daarom verontwaardigd zijn over potentiële sekspartners die geen belangstelling voor hen hebben.
Het is heel vaak gewoon een combinatie van factoren. @M1stral heeft even een domper gehad, niet zo gek toch dat hij daar even zijn mening over geeft. Of hij er dan meer aan had kunnen doen of niet, geen idee. Maar het is gewoon respectloos als je geen duidelijkheid geeft en iemand aan het lijntje houdt.quote:Incels geven ook het spel, het daten, vrouwen, feminisme etc. de schuld. Terwijl je het gewoon bij jezelf moet zoeken. Daarbij hoort falen en teleurstellingen gewoon bij. Dat het 'spel' niet eerlijk is, komt niet door vrouwen, maar aan jouzelf.
Dat ben ik wel met je eens. Ik denk alleen dat het goed zou zijn als mensen hier wat meer van elkaar kunnen leren in plaats van constant ruzie te maken.quote:En ja, sommige mensen hebben meer 'geluk' met alles dan anderen. Dat is het leven. De realiteit is dat niet iedereen het even goed heeft. Of dat nou financieel is of fysiek, maakt niet uit. Het is eenmaal een oneerlijke wereld. Hoe je er zelf mee omgaat ligt geheel bij jezelf.
Ik denk dat er altijd sprake is van onze vleeskeuringquote:Op zaterdag 28 september 2019 14:56 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
De ironie is dat ze bij speeddate events juist willen voorkomen dat het een vleeskeuring wordt.
Dat zeg ik ook niet. Ik word alleen een beetje moe van die incel-analyses de hele tijd.quote:Op zaterdag 28 september 2019 14:59 schreef Allures het volgende:
Ik snap even echt niet waar je het over hebt of wat je wil.... Niemand noemt M1stral toch een incel?
Idd, ik ben het kwijt hoorquote:Op zaterdag 28 september 2019 14:59 schreef Allures het volgende:
Ik snap even echt niet waar je het over hebt of wat je wil.... Niemand noemt M1stral toch een incel?
Zeker, alleen geven incels alles en iedereen de schuld in plaats van bij hunzelf te kijken en zelf te kijken hoe ze wel aantrekkelijker kunnen worden. Dus de hele dag anderen de schuld geven en de schuld bij anderen leggen, dat heeft niet zoveel meer te maken hoe hard het leven en het datinggeweld is. Maar dat is gewoon dat je jezelf hebt wijsgemaakt dat je geen shit kan.quote:Op zaterdag 28 september 2019 14:56 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Ik heb het begrip incel nog eens opgezocht omdat het hier vrij vaak voorbij komt:
[..]
Ik vind dat het begrip er hier wel heel makkelijk wordt ingepompt en zou niet weten waarom je mensen in die categorie zou willen indelen.
[..]
Het is heel vaak gewoon een combinatie van factoren. @:M1stral heeft even een domper gehad, niet zo gek toch dat hij daar even zijn mening over geeft. Of hij er dan meer aan had kunnen doen of niet, geen idee. Maar het is gewoon respectloos als je geen duidelijkheid geeft en iemand aan het lijntje houdt.
Het is inderdaad een vreselijk oneerlijk spel en dat komt echt niet alleen door de man, vrouw of het feminisme maar (punt 1) door pure pech dat je bijvoorbeeld niet zo aantrekkelijk geboren bent en (punt 2) de pech dat je in je leven te weinig sociale vaardigheden hebt opgedaan waardoor je nauwelijks vrouwen durft aan te spreken. Dat tweede punt heb je natuurlijk meer invloed op, maar het blijft ook stiekem wel gewoon een survival of the fittest.
[..]
Dat ben ik wel met je eens. Ik denk alleen dat het goed zou zijn als mensen hier wat meer van elkaar kunnen leren in plaats van constant ruzie te maken.
Als ik voor mijzelf spreek: Mijn datetechnieken heb ik ook aangepakt omdat ik eerst altijd in de friendzone belandde. Dus ik ging directer voor seks en zei vrij onomwonden gewoon meteen wat ik wilde.
Dat werkte een tijd maar nu wil ik weer een stapje verder zetten. Ik vind het interessant om dan bijvoorbeeld te leren hoe je hard to get speelt, hoe je ervoor zorgt dat je niet te desperate overkomt etc.
Het gaat erom dat je iemand leert kennen in 3 minuten tijd. Dat iemand die bijvoorbeeld niet super knap is, alsnog wel veel punten scoort omdat die misschien heel charmant en grappig is.quote:Op zaterdag 28 september 2019 14:57 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ik denk dat er altijd sprake is van onze vleeskeuringOf een aantrekkingskracht.
Ja gaat toch niet in zon korte tijd.quote:Op zaterdag 28 september 2019 15:03 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Het gaat erom dat je iemand leert kennen in 3 minuten tijd. Dat iemand die bijvoorbeeld niet super knap is, alsnog wel veel punten scoort omdat die misschien heel charmant en grappig is.
Dat zie je immers niet op Tinder.
Geen idee. Nog nooit gedaan eigenlijk.quote:Op zaterdag 28 september 2019 15:06 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja gaat toch niet in zon korte tijd.
Nee. Denk dat ik er geen voordeel uit haal in zon korte tijdquote:Op zaterdag 28 september 2019 15:07 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Geen idee. Nog nooit gedaan eigenlijk.
Jij wel eens ge-speeddate?
Blijkbaar werkt het wel, anders zou speeddaten veel minder populair zijn.quote:Op zaterdag 28 september 2019 15:06 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja gaat toch niet in zon korte tijd.
Ja de vraag is hoeveel succesvolle matches er ontstaan.quote:Op zaterdag 28 september 2019 15:09 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Blijkbaar werkt het wel, anders zou speeddaten veel minder populair zijn.
Dat weet ik niet. Heb zelf nooit eraan meegedaan.quote:Op zaterdag 28 september 2019 15:10 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja de vraag is hoeveel succesvolle matches er ontstaan.
Dat denk ik dus ook.quote:Op zaterdag 28 september 2019 15:12 schreef Allures het volgende:
Ze zeggen dat sollicitatiegesprekken in de eerste 30 seconden besloten worden dus waarom (speed)dates niet? Voor mij zou het zeker werken.
De blik die iemand je geeft, een lach etc. Voegt zoooo veel toe
En irl kun je veel beter flirten
k denk juist dat ik zelf in die paar minuten een hele andere indruk van mijzelf laat zien die niet zozeer overeenkomt met mijn persoonlijkheid.quote:Op zaterdag 28 september 2019 15:13 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Dat denk ik dus ook.
Ik denk dat speeddaten dus echt wel kan werken eerlijk gezegd. En in die drie minuten kan je echt wel alles zien hoor.
Uitstraling, tanden, lach etc.
Waarom?quote:Op zaterdag 28 september 2019 15:17 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
k denk juist dat ik zelf in die paar minuten een hele andere indruk van mijzelf laat zien die niet zozeer overeenkomt met mijn persoonlijkheid.
Ja denk dat ik juist heel gesloten overkom. Door de zenuwen waarschijnlijk. En eigenlijk ben ik best wel heel erg open maar kijk toch graag eerst wat voor vlees ik in de kuip heb. En dan krijgt de ander natuurlijk de indruk dat ik zo ben.quote:
Ik ook.quote:Op zaterdag 28 september 2019 15:17 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
k denk juist dat ik zelf in die paar minuten een hele andere indruk van mijzelf laat zien die niet zozeer overeenkomt met mijn persoonlijkheid.
Ja tuurlijk maar dat is denk ik wel een reden om in zon setting iemand daar dan niet op te selecteren omdat je eigenlijk vrij weinig van die persoon weet.quote:Op zaterdag 28 september 2019 15:26 schreef Allures het volgende:
Maar dat is dan toch ook onderdeel van jezelf? In vergelijkbare situaties zul je dan ook zo reageren. Vroeger een nieuwe klas of zo
Iedereen heeft laagjes en natuurlijk kun je die laagjes niet in 3 minuten allemaal laten zien
Heb een tijdje geleden hierover ook een artikeltje gelezen. Dat datingsapps procentueel veel meer kans op succes geven dan speeddaten.quote:Op zaterdag 28 september 2019 15:27 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja tuurlijk maar dat is denk ik wel een reden om in zon setting iemand daar dan niet op te selecteren omdat je eigenlijk vrij weinig van die persoon weet.
maar nu doe je alsof openheid meteen beter is dan terughoudendheid of dat mensen niet mee kunnen wegen dat iedereen wat zenuwachtig is/dat 3 minuten kort zijn. Dat is je eigen (waarde) oordeelquote:Op zaterdag 28 september 2019 15:27 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja tuurlijk maar dat is denk ik wel een reden om in zon setting iemand daar dan niet op te selecteren omdat je eigenlijk vrij weinig van die persoon weet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |