quote:Op zondag 5 april 2020 12:23 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ja![]()
Denk serieus dat ik er 1000+ uur in heb zitten.
nouja.. opzoeken is een groot woord ik heb een summary gelezen en een filmpje gezienquote:
De jeugd van tegenwoordig, alles maar via spoilers en lets play en dan gaan roepen dat het kut isquote:Op zondag 5 april 2020 19:11 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
nouja.. opzoeken is een groot woord ik heb een summary gelezen en een filmpje gezien
Had ik bij m'n replay ook. Heb m uitgespeeld rond 2004 denk ik en een heel middenstuk was weg vorig jaar. Soms zelfs geen 'oh ja'quote:Op zondag 5 april 2020 21:06 schreef Faxie het volgende:
Pff nou ik zit net over de 30 uur met FF9, en volgens mij ben ik nu net voorbij het punt waar ik vroeger afgehaakt was. In ieder geval... ik herken alles niet echt meer.
Ja ik weet het ook niet zeker hoor... want kan nog niet vliegen nu, maar volgens mij kon ik dat bij m'n vorige poging nog wel, maar kan het ook weer verwarren met de andere delenquote:Op zondag 5 april 2020 21:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Had ik bij m'n replay ook. Heb m uitgespeeld rond 2004 denk ik en een heel middenstuk was weg vorig jaar. Soms zelfs geen 'oh ja'
Het schijnt dat je deze game ook digitaal kunt aanschaffen. Doet echt af van de originele ervaring vind ik.quote:Op zaterdag 4 april 2020 22:26 schreef Faxie het volgende:
[..]
En ze hebben de graphics ook al veranderd
Ik had hem destijds voor PC ook digitaal 'aangeschaft' hoor.quote:Op maandag 6 april 2020 10:07 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Het schijnt dat je deze game ook digitaal kunt aanschaffen. Doet echt af van de originele ervaring vind ik.
Vooralsnog is hij alleen fysiek te krijgen.quote:Op maandag 6 april 2020 10:07 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Het schijnt dat je deze game ook digitaal kunt aanschaffen. Doet echt af van de originele ervaring vind ik.
Ja dat denk ik ookquote:
Ik reageer niet op Metacriticquote:
Nee wat jouw mening is! :pquote:
Die is hier te lezen: Final Fantasy VII Remakequote:Op maandag 6 april 2020 11:43 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Nee wat jouw mening is! :p
Ontopic : Nomura heeft schijnbaar van Kingdom Hearts 3 een potje gemaakt (niet gespeeld) en nu ook nog deze... 'remake'
Nomura aaaaaaaaaaaaa
Nette review!quote:Op maandag 6 april 2020 12:02 schreef Pheno het volgende:
[..]
Die is hier te lezen: Final Fantasy VII Remake
Klinkt goed. Ben persoonlijk wel wat teleurgesteld door de 40 uur aan gameplay dus pik hem wel een keer op voor een euro of 30 👍quote:Op maandag 6 april 2020 12:02 schreef Pheno het volgende:
[..]
Die is hier te lezen: Final Fantasy VII Remake
Mja, ik heb het vanochtend af moeten maken, dus vergeef me de spelfoutenquote:
In Zoom kan dat, maar dat gebruiken we niet. Maar goed ook, anders was ik veel te veel aan het gamen in werktijd. Wat niet handig is met een projectdeadlinequote:Op maandag 6 april 2020 12:39 schreef MMaRsu het volgende:
Gewoon een bewegend plaatje maken dat je voor je laptop zit, en die dan laten loopen terwijl je gaat schijten
(kan dat? Zou chill zijn haha)
quote:
Een 8 van ign en een aantal andere sites.quote:Op maandag 6 april 2020 17:49 schreef Faxie het volgende:
[..]
Het regent tienen, plus een paar erwachte zesjes want twist in verhaal en niet het volledige spel. Ja echt, zoiets maakt een spel opeens net voldoende
Zag tienen van de internationale takken.quote:Op maandag 6 april 2020 18:00 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Een 8 van ign en een aantal andere sites.
Je kan ook gewoon accepteren dat het niet the second coming of baby jesus himself is en dat er ook mensen zullen zijn die het niet tof vinden toch?
Als je de reviews zou lezen dat weet je dat dit niet hetzelfde is.quote:Op maandag 6 april 2020 18:03 schreef Faxie het volgende:
[..]
Zag tienen van de internationale takken.
Maar dit doet me een beetje denken aan een reviewer die de eerste Dead of Alive een onvoldoende gaf vanwege de stuiterende borsten.
Ik heb reviews gelezen, en vind het wel vergelijkbaar. Dit soort dingen zouden nooit een reden mogen zijn een cijfer zover naar beneden te halen. Andere reviews die het aanhalen geven nog steeds boven een 9.quote:Op maandag 6 april 2020 18:04 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Als je de reviews zou lezen dat weet je dat dit niet hetzelfde is.
Daarnaast is dit verhaal gewoon fundamentaal anders dan het originele ff7, met wat retcons en een bepaalde twist waar ik niet op in zal gaan, wat veel hardcore ff7 fans tegen de borst zal stuiten.
Tenminste, als ze de verwachting hadden dat dit spel een retelling zou zijn van het verhaal van ff7.
Kan me niet echt voorstellen dat het zo bijzonder zal zijn eigenlijk.quote:Op maandag 6 april 2020 18:17 schreef KennyPowers het volgende:
Nu wil ik de twist wel weten. Toch maar full price kopen dan.
Natuurlijk mag dat. Daarom is een review subjectief. Je moet er niet zoveel aan hechten wat iemand voor cijfer geeft, het gaat erom of jij het een leuk spel vindt.quote:Op maandag 6 april 2020 18:15 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ik heb reviews gelezen, en vind het wel vergelijkbaar. Dit soort dingen zouden nooit een reden mogen zijn een cijfer zover naar beneden te halen. Andere reviews die het aanhalen geven nog steeds boven een 9.
quote:Op maandag 6 april 2020 18:18 schreef Faxie het volgende:
[..]
Kan me niet echt voorstellen dat het zo bijzonder zal zijn eigenlijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.MEGASPOILERS INSIDE DO NOT READwelcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
Ja wat?quote:
Ja dus.quote:Op maandag 6 april 2020 18:23 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ja wat?
Als ze in zo'n vroeg stadium al een wijziging aanbrengen met zoveel impact uch uch...
Nee dusquote:Er is nog zo'n 50 uur aan verhaal over van het origineel wat ze moeten remaken.
Dat op zich zelf zegt ook vrij weinig zonder context, die ik hier niet zal plaatsen.quote:
Subjectief een net voldoende geven, ondanks dat een spel op basiselementen als graphics, geluid, gameplay etc torenhoog scoort. Dan spoor je als reviewer niet. Overigens is objectiviteit het doel, subjectiviteit het excuus.quote:Op maandag 6 april 2020 18:19 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Natuurlijk mag dat. Daarom is een review subjectief. Je moet er niet zoveel aan hechten wat iemand voor cijfer geeft, het gaat erom of jij het een leuk spel vindt.
Wss wel goed idee tenzij je moet praten.quote:Op maandag 6 april 2020 12:39 schreef MMaRsu het volgende:
Gewoon een bewegend plaatje maken dat je voor je laptop zit, en die dan laten loopen terwijl je gaat schijten
(kan dat? Zou chill zijn haha)
Maar als je de gameplay niet tof vindt?quote:Op maandag 6 april 2020 18:28 schreef Faxie het volgende:
[..]
Subjectief een net voldoende geven, ondanks dat een spel op basiselementen als graphics, geluid, gameplay etc torenhoog scoort. Dan spoor je als reviewer niet. Overigens is objectiviteit het doel, subjectiviteit het excuus.
Dan is het nog steeds van de pot gerukt om een cijfer zover te laten dalen. Er zijn zat spellen waarvan ik de gameplay persoonlijk niks vind, maar dan kan ik nog wel erkennen dat het fundamenteel prima in orde is.quote:Op maandag 6 april 2020 18:36 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Maar als je de gameplay niet tof vindt?
nice.quote:Op maandag 6 april 2020 18:31 schreef Kyran het volgende:
Chapter 7 nu.
Geen grote veranderingen t.o.v. origineel. Wel kleine toevoegingen.
Geluid, graphics, battle, characters gewoon een 10/10. Verhaal ook 10/10.ben benieuwd waar mensen zo over flippen.
nou nou rustig aan faxiequote:Op maandag 6 april 2020 18:42 schreef Faxie het volgende:
Waarom zou je dan nog uberhaupt waarde hechten aan reviews? Sjongejonge, en ik maar denken dat reviews bedoeld waren om een zo objectief mogelijk beeld te geven van iets
Fair enough pak de hooivorkenquote:
Ik zie vaak advertenties van Final Fantasy VII daar. Zou het toeval zijn dat ze niet lager willen gaan?quote:Op maandag 6 april 2020 18:03 schreef Faxie het volgende:
[..]
Zag tienen van de internationale takken.
Lijkt me raar. Een review is een mening, dus per definitie niet objectiefquote:Op maandag 6 april 2020 18:42 schreef Faxie het volgende:
Waarom zou je dan nog uberhaupt waarde hechten aan reviews? Sjongejonge, en ik maar denken dat reviews bedoeld waren om een zo objectief mogelijk beeld te geven van iets
Heb net twee chapters uitgespeeld en ik zie niet in waarom er van deze remake een potje is gemaakt. Ontzettend mooie en soepele game. Moet soms wel een beetje wennen aan het vechtsysteem, vind het moeilijk om overzicht te houden over mijn verschillende personages.quote:Op maandag 6 april 2020 11:43 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Nee wat jouw mening is! :p
Ontopic : Nomura heeft schijnbaar van Kingdom Hearts 3 een potje gemaakt (niet gespeeld) en nu ook nog deze... 'remake'
Nomura aaaaaaaaaaaaa
Het vergelijken met een game uit 1997 is een beetje raar. Natuurlijk kun je iets zeggen over de verandering van turnbased naar realtime of de veranderingen in het verhaal, maar hallo, we zijn 23 jaar verder. Games have evolved.quote:Op dinsdag 7 april 2020 09:14 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Heb net twee chapters uitgespeeld en ik zie niet in waarom er van deze remake een potje is gemaakt. Ontzettend mooie en soepele game. Moet soms wel een beetje wennen aan het vechtsysteem, vind het moeilijk om overzicht te houden over mijn verschillende personages.
Over de reviews: het is jammer om te zien dat mensen hun complete ervaring laten afhangen van de veranderingen. Snap ik ergens ook wel als dit een remake is van een van je favoriete games. Ik probeer het origineel zoveel mogelijk los te zien van deze remake. Ik ben misschien in een iets te vroeg stadium om een oordeel te geven over deze game, maar van wat ik tot nu toe heb gezien en gespeeld vind ik het echt een topper.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |