Klein, het merendeel was beroepscrimineel, 1 gast had al 15 jaar gezeten, en had na 2 maanden vrij te zijn geweest weer iemand vermoord, zo een geval lijkt me niet echt red baar, was niet bang voor hem ook al omdat ik hem met wat zaken hielp en hij dat erg waardeerde. Heb ook samen gezeten op de afdeling met de moordenaar van het Koetsiertje, zelden zo een aardige en slimme persoon ontmoet, het kan verkeren......quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:10 schreef Mr_Belvedere het volgende:
[..]
Hoe groot was die groep in jouw gevangenis? Had je daar last van of was je er bang voor?
Eng.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:11 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Ik zeg heel duidelijk dat ik koud was ten tijde van het delict en de eerste periode van mijn detentie, ik heb er dermate weinig herinnering aan dat het daarom lastig is om spijt te getuigen, daar heb ik voor de rechtbank ook geen geheim van gemaakt, ik heb letterlijk aangegeven dat ik wilde dat ik er spijt van kon hebben, maar dat ik dat niet kon doen.
Begin er dan niet over.quote:Op vrijdag 20 september 2019 22:37 schreef VraagWatJeWil het volgende:
Overigens zelf een hele romantische ervaring gehad, maar weet niet of ik dat moet vertellen.
In de gevangenis gaat om 8 uur je cel open, die blijft tot een uur of half 10 open, daartussen heb je je werk/opleiding/recreatie, alleen tussen 12 en 1 dicht omdat de bewaking dan wisselt. In huis van bewaring zit je 1 dagdeel op de arbeid/school, ander dagdeel heb je paar uurtjes sport, douchen, geestelijke bijstaand, en dan paar avonden recreatie. Je kunt dat wat rekken door je in te schrijven voor allerlei activiteiten zoals nog meer geestelijke bijstand of scholing.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:12 schreef CaVaBien het volgende:
[..]
Bedankt, klinkt heel anders dan wat ik mee kreeg van de series
Hoe zag je dagschema eruit?
En kon je je cel vrij in en uitlopen? Of ging de deur echt op slot?
Een bevriende bewaker en een mooie douche doet wonderenquote:Op vrijdag 20 september 2019 23:15 schreef Mr_Belvedere het volgende:
[..]
Begin er dan niet over.![]()
Romantiek lijkt mij erg ver te zoeken in een hok waar je niet uit mag.
Schaam je je voor wat je hebt gedaan?quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:18 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Een bevriende bewaker en een mooie douche doet wonderen
Waarom vind je dat eng? Ik zou het pas eng vinden als een verdachte zijn spijt zou faken.quote:
Geen idee, ging tijdens de rechtszaak al weer goed.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:19 schreef Marsani het volgende:
Gaat het nu weer goed met je slachtoffer? Heeft hij of zij er niets aan overgehouden?
Hm. Ok. Ik vind het op basis van de manier waarop je hier praat lastig te geloven dat je oprecht berouw hebt. Op mij komt het meer over als een soort van 'je straatje schoonvegen'.quote:Op vrijdag 20 september 2019 22:51 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Nu wel, destijds zat ik een toestand dat ik dat niet kon "opbrengen", gedurende mijn tijd in de gevangenis en de tijd erna ben ik dermate ontdooid dat dat wel kon, echter omdat het slachtoffer daar niets meer van hoefde/wilde te weten heb ik daar weinig mee gedaan.
Toen ik voor eerst met verlof mocht heb ik wel nog via de reclassering een brief laten bezorgen waarmee ik nogmaals mijn situatie heb uitgelegd, en ook duidelijk laten weten dat ik er voor zou zorgen dat ik niet in de buurt zou komen.
Voor wat ik gedaan heb met het slachtoffer? Ja zeer zeker, ik realiseerde me dit gelijk tijdens het verhoor al en wilde gelijk schoon schip maken, gelijk alles bekend en vertelt dat ik zo snel mogelijk naar een oplossing wilde.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:19 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Schaam je je voor wat je hebt gedaan?
Heb je ook gelijk in.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:20 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Waarom vind je dat eng? Ik zou het pas eng vinden als een verdachte zijn spijt zou faken.
Medische/Psychische hulp is erg slecht als je niet mondig bent, de reclassering doet helemaal niets, gelukkig was ik daar niet afhankelijk van.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:21 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Wat is je het meeste tegengevallen in de gevangenis? En wat is je mening over de reclassering?
Dat zegt hij of zij net. Niet kunnen herinneren,quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:22 schreef Moonah het volgende:
[..]
Hm. Ok. Ik vind het op basis van de manier waarop je hier praat lastig te geloven dat je oprecht berouw hebt. Op mij komt het meer over als een soort van 'je straatje schoonvegen'.
En jammer dat je niet ingaat op 'het je kunnen verplaatsen in het slachtoffer'.
Je kon het je toch niet herinneren?quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:22 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Voor wat ik gedaan heb met het slachtoffer? Ja zeer zeker, ik realiseerde me dit gelijk tijdens het verhoor al en wilde gelijk schoon schip maken, gelijk alles bekend en vertelt dat ik zo snel mogelijk naar een oplossing wilde.
Jammer dat je het zo ziet, ik zal het nog een keer proberen uit te leggen, door mijn psychische gesteldheid was ik in die eerste periode niet in staat om daar emotie in te leggen, de periode erna stond ik zover af wat ik gedaan had dat ik me niet kon voorstellen wat ik gedaan had, sorry meer kan ik er niet van maken.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:22 schreef Moonah het volgende:
[..]
Hm. Ok. Ik vind het op basis van de manier waarop je hier praat lastig te geloven dat je oprecht berouw hebt. Op mij komt het meer over als een soort van 'je straatje schoonvegen'.
En jammer dat je niet ingaat op 'het je kunnen verplaatsen in het slachtoffer'.
Ja hoor, met geld kun je aan alles komen in de bajes.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:22 schreef Rock92 het volgende:
Leuk topic
Kon je aan drugs komen? Mocht je in je laatste fase naar een kliniek? Is het delict dat je gepleegd hebt iets dat je achtervolgd? Als in oude bekende die over je roddelen? Wat is het extreemste waar een medegedetineerde voor vast zat?
Je kon toch niet zeggen dat het je speet omdat je meteen al niet wist wat je gedaan had want je zat moeilijk en in een donkere periode? Man als ik familie van het slachtoffer was zou ik echt de schurft aan je hebben.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:26 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Jammer dat je het zo ziet, ik zal het nog een keer proberen uit te leggen, door mijn psychische gesteldheid was ik in die eerste periode niet in staat om daar emotie in te leggen, de periode erna stond ik zover af wat ik gedaan had dat ik me niet kon voorstellen wat ik gedaan had, sorry meer kan ik er niet van maken.
En het achtervolgd je ook niet. Zou mijn leven lang er mee zitten. Echt eng.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:28 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Ja hoor, met geld kun je aan alles komen in de bajes.
Nee het achtervolgt me niet, en heb ook nooit iets met roddels te maken gehad.
Het meest extreme, meh een bejaardenverzorgster die een stuk of 8 bejaarden in slaap had geholpen en beweerde dat dat door God was opgedragen.
Ik zat toen in een soort van robot modus, natuurlijk wist ik dat ik wat ik had gedaan, en in een soort van overlevingsmodus heb ik alles vertelt, overigens heeft me dat veel nadelen opgeleverd tijdens mijn rechtszaak.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:25 schreef Marsani het volgende:
[..]
Je kon het je toch niet herinneren?
Ik kan me heel goed voorstellen als men hekel aan mijn heeft, alleen de dag dat ik vast zat realiseerde ik me wel dat het niet zo verder kon, daarom heb ik besloten om gelijk alles te vertellen, nam niet weg dat ik nog in dikke roes zat.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:29 schreef Marsani het volgende:
[..]
Je kon toch niet zeggen dat het je speet omdat je meteen al niet wist wat je gedaan had want je zat moeilijk en in een donkere periode? Man als ik familie van het slachtoffer was zou ik echt de schurft aan je hebben.
Je bent iets te veel op de man aan het spelen vind ik en je stelt geen vragen meer.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:29 schreef Marsani het volgende:
[..]
En het achtervolgd je ook niet. Zou mijn leven lang er mee zitten. Echt eng.
Heb je je advocaat zelf betaald of was het pro deo?quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:30 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Ik zat toen in een soort van robot modus, natuurlijk wist ik dat ik wat ik had gedaan, en in een soort van overlevingsmodus heb ik alles vertelt, overigens heeft me dat veel nadelen opgeleverd tijdens mijn rechtszaak.
Ik heb er een streep achter gezet, lijkt me voor iedereen beter.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:29 schreef Marsani het volgende:
[..]
En het achtervolgd je ook niet. Zou mijn leven lang er mee zitten. Echt eng.
Zat je in die tijd aan de verdovende middelen?quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:32 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Ik kan me heel goed voorstellen als men hekel aan mijn heeft, alleen de dag dat ik vast zat realiseerde ik me wel dat het niet zo verder kon, daarom heb ik besloten om gelijk alles te vertellen, nam niet weg dat ik nog in dikke roes zat.
Marsani, met alle respect.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:05 schreef Marsani het volgende:
[..]
Ja ik lees je, je was koud, je was donker en nu weer warm en licht. Doe concreet man of zeg dit niet. Snap je dan niet hoe dit overkomt nu?
Het meeste pro deo, klein stukje betaald.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:33 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Heb je je advocaat zelf betaald of was het pro deo?
Nee, ik gebruik geen drugs.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:33 schreef Marsani het volgende:
[..]
Zat je in die tijd aan de verdovende middelen?
Dank, ik wil zo open mogelijk zijn, ik hoop wat meer duidelijkheid hiermee te geven en in ieder geval eerlijk te zijn.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:34 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Marsani, met alle respect.
Ik denk dat jij het juist niet snapt. voor mij is het helder. Komt ook meer omdat ik ook een "koude" periode heb meegemaakt.
Het komt mij over dat je niet zo'n gevoel hebt meegemaakt. dan wordt het wel lastig uit te leggen in algemene termen, daarnaast lijkt mij dit eerlijk gezegd het topic niet voor.
Ok, sorry..quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:33 schreef Rock92 het volgende:
[..]
Je bent iets te veel op de man aan het spelen vind ik en je stelt geen vragen meer.
Nope, in kort, plan liep mis, geweld was niet beoogd, daar wil ik het graag bij laten.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:35 schreef Marsani het volgende:
Had het slachtoffer ook iets gedaan wat je reactie uitlokte? Of gewoon willekeurig? Of in opdracht?
Als je dit kan vertellen dan. Zo niet snap ik het.
Hier ben ik ook benieuwd naar. Heb je een mogelijkheid tot een volwaardig mbo/hbo diploma? Of is dat alleen als je voor een X aantal jaar berecht bent?quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:35 schreef Rock92 het volgende:
Heeft de scholing die je in de bajes hebt gevolgd, geleidt tot een baan?
Ja sorry, zelf een relatie gehad met iemand die moest zitten. Kwam bij mij als een donderslag bij heldere hemel. Werd ook van mijn bed gelicht en wist van niets. En ben er nu met terugwerkende kracht nog fel om.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:34 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Marsani, met alle respect.
Ik denk dat jij het juist niet snapt. voor mij is het helder. Komt ook meer omdat ik ook een "koude" periode heb meegemaakt.
Het komt mij over dat je niet zo'n gevoel hebt meegemaakt. dan wordt het wel lastig uit te leggen in algemene termen, daarnaast lijkt mij dit eerlijk gezegd het topic niet voor.
Ja, de dag dat ik uit de bak kwam startte ik direct en tot dag van vandaag ben ik nog steeds werkzaam in mijn branche en sta zelfs bekend als een expert op mijn vakgebiedquote:Op vrijdag 20 september 2019 23:35 schreef Rock92 het volgende:
Heeft de scholing die je in de bajes hebt gevolgd, geleidt tot een baan?
Volgens mij is er wel een beperkt budget, kortom je kunt niet zomaar hele dure cursussen volgen, ik heb zelf een aantal examens gedaan, maar geloof dat ik die zelf heb betaald.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:37 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Hier ben ik ook benieuwd naar. Heb je een mogelijkheid tot een volwaardig mbo/hbo diploma? Of is dat alleen als je voor een X aantal jaar berecht bent?
Ai, dat lijkt me behoorlijk heftig. Sterkte met het verwerken ervan.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:38 schreef Marsani het volgende:
[..]
Ja sorry, zelf een relatie gehad met iemand die moest zitten. Kwam bij mij als een donderslag bij heldere hemel. Werd ook van mijn bed gelicht en wist van niets. En ben er nu met terugwerkende kracht nog fel om.
Sorry ook voor jou TS. Ik hou me afzijdig.
Geen enkel probleem, kan me best je frustratie begrijpen, ik heb me juist aangemeld om alle vragen eerlijk te beantwoorden, ik doe dit anoniem dus hoef echt niet te liegen, ik snap dat het frustrerend is als ik niet oprecht overkom.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:38 schreef Marsani het volgende:
[..]
Ja sorry, zelf een relatie gehad met iemand die moest zitten. Kwam bij mij als een donderslag bij heldere hemel. Werd ook van mijn bed gelicht en wist van niets. En ben er nu met terugwerkende kracht nog fel om.
Sorry ook voor jou TS. Ik hou me afzijdig.
Ik vind het knap dat je na al die jaren dit onderwerp wil behandelen. Daar heb ik alleen maar respect voor.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:35 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Dank, ik wil zo open mogelijk zijn, ik hoop wat meer duidelijkheid hiermee te geven en in ieder geval eerlijk te zijn.
Is al verwerkt, is 25 jaar geleden. Ik lees weer mee, vind het en ontzettend interessante VWJW.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:39 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Ai, dat lijkt me behoorlijk heftig. Sterkte met het verwerken ervan.
Als je er nog met terugwerkende kracht zo fel over kan worden dat je onredelijk tegen TS gaat doen, dan vraag ik me af of je het wel (helemaal) verwerkt hebt..quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:43 schreef Marsani het volgende:
[..]
Is al verwerkt, is 25 jaar geleden. Ik lees weer mee, vind het en ontzettend interessante VWJW.
Nee het was heel simpel, een mede dader had in een dronken bui lopen brallen en iemand die dat gehoord had heeft het doorgegeven aan de politie. Slachtoffer was geen crimineel.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:41 schreef PrisTheShiz het volgende:
Hoe is de politie erachter gekomen dat jij de dader was? Heb je jezelf gemeld nav opsporing verzocht oid? Was het een heterdaadje? Ben je verlinkt? Of gewoon ouderwets goed recherchewerk?
Overigens vertel je dat het slachtoffer in de rechtszaal was, het was een transactie die fout ging... Was het een criminele transactie? Zoja, hoe kan het slachtoffer dan tegenover je staan? Of zat die ook vast?
Nog steeds contact met de mededader?quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:46 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Nee het was heel simpel, een mede dader had in een dronken bui lopen brallen en iemand die dat gehoord had heeft het doorgegeven aan de politie. Slachtoffer was geen crimineel.
Je komt wel oprecht over hoor, het kwam me te bekend voor. Ik vind het super dat je nu je leven op orde hebt al jarenlang.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:41 schreef VraagWatJeWil het volgende:
[..]
Geen enkel probleem, kan me best je frustratie begrijpen, ik heb me juist aangemeld om alle vragen eerlijk te beantwoorden, ik doe dit anoniem dus hoef echt niet te liegen, ik snap dat het frustrerend is als ik niet oprecht overkom.
Met name over mijn psychische gesteldheid, omdat een Pieter Baan rapport maar 1 jaar geldig is moest dat overnieuw, en voor Pieter Baan is ook behoorlijke wachttijd, ik was destijds 1 van langstzittende verdachten ooit, uiteindelijk duurde het 2.5 jaar voordat ik door mijn hoger beroep heen was.quote:Op vrijdag 20 september 2019 23:44 schreef ChipsZak. het volgende:
Je gaf ergens eerder in het topic aan dat het erg lang duurde voordat het proces begon (of uitspraak kwam?); hoe kwam dit? Aangezien je meteen had bekend.
En hoe onderga je zo’n tijd in voorarrest? Hoe voelt dat constante (af)wachten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |