Hij is nu iets meer dan 7 kilo, ik voed 's ochtends om 06:00 en dan ben ik half 7 's avonds weer thuis.quote:Op woensdag 18 september 2019 14:41 schreef Tink89 het volgende:
Hoe is je kleintje ook alweer ceviche? En hoe lang ben je weg?
Ik heb zelden 270 gekolfd in drie keer, maar prul dronk ook maar 2 x 125-150 als ik weg was. In totaal makkelijk zeven of acht voedingen, maar met een droomvoeding voor ik weg ga en meteen aanleggen als ik terug kom, red ik dat precies.
En ik kolf elektrisch wel echt meer dan met een handkolf. Heb je dat al geprobeerd?
Ik heb in de kraamweek een dubbele kolf geprobeerd maar ik vond dat zo onhandig! Het lekte er ook steeds aan een kant, kon ze niet tegelijk aanduwen zeg maarquote:Op woensdag 18 september 2019 14:49 schreef Ticootje het volgende:
Ik ben echt zo fan van mn nieuwe kolf. Ik heb de ardo dubbele kolf gekocht, super stil.
Ik kolf 1 voeding per 24 uur af, die geven we samen voordat we de nacht in gaan. Ik kolf dan 2x 100 en dan zien we gewoon wat ze drinken. Meestal zo rond de 60 cc wordt er wel gedronken, mocht er dan nog 1 een slok na willen dan is dat zo gegeven terwijl ze in de wieg al liggen.
Wat overblijft staat in de koelkast en ik heb nu ruim 1 voeding staan voor het geval dat ik ff weg ben en J thuis is en precies dan er 1 honger krijgt.
De nachtvoeding gaat gewoon aan de borst, net als alle andere.
Kostte hier ook wat oefening om het voor elkaar te krijgen, dat dubbelzijdig kolven maar het gaat steeds beter nu. Heb je al een kolfbh geprobeerd?quote:Op woensdag 18 september 2019 16:20 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Ik heb in de kraamweek een dubbele kolf geprobeerd maar ik vond dat zo onhandig! Het lekte er ook steeds aan een kant, kon ze niet tegelijk aanduwen zeg maar
Nee, thuis kolf ik niet supervaak en op werk gebruik ik een handkolf. Misschien moet ik dat maar eens omdraaien.quote:Op woensdag 18 september 2019 16:23 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Kostte hier ook wat oefening om het voor elkaar te krijgen, dat dubbelzijdig kolven maar het gaat steeds beter nu. Heb je al een kolfbh geprobeerd?
Volgens mij is een regeldag na 9 dagen supernormaalquote:Op woensdag 18 september 2019 20:21 schreef Whoopje het volgende:
Mijn dochter is nu 9 dagen oud en sinds gister leg ik haar volledig aan ipv het geven van borstmelk via een fles. Waar ze zich eerder niet meldde en echt wakker gemaakt moest worden voor een voeding meldt ze zich sinds gistermiddag overdag ineens om de 2 uur en vandaag zelfs om de 1,5 uur. ‘S nachts meldt ze zich niet. Ik merk dat het me een beetje onzeker maakt en dat ik me afvraag of dit ‘normaal’ is of dat ik evt niet genoeg heb of zoiets? Iemand hier die me een beetje gerust kan stellen?
🙈 de kraamhulp zei het nog maar niet bij stil gestaan dat dat het wel eens zou kunnen zijn. Net even wat beter ingelezen qua regeldagen en idd, daar lijkt het dus wel op.quote:Op woensdag 18 september 2019 20:23 schreef Jentin het volgende:
[..]
Volgens mij is een regeldag na 9 dagen supernormaal
Dit vandaag dus x2. De melkbar is gewoon vol continu open vandaag.quote:Op woensdag 18 september 2019 20:21 schreef Whoopje het volgende:
Mijn dochter is nu 9 dagen oud en sinds gister leg ik haar volledig aan ipv het geven van borstmelk via een fles. Waar ze zich eerder niet meldde en echt wakker gemaakt moest worden voor een voeding meldt ze zich sinds gistermiddag overdag ineens om de 2 uur en vandaag zelfs om de 1,5 uur. ‘S nachts meldt ze zich niet. Ik merk dat het me een beetje onzeker maakt en dat ik me afvraag of dit ‘normaal’ is of dat ik evt niet genoeg heb of zoiets? Iemand hier die me een beetje gerust kan stellen?
Hmm, ik draag alleen bhs zonder beugel en wel strakke/ aansluitende kleding maar alles is rekbaar. Met de draagdoek om voel ik druk op mn borsten. Ze worden ook vaak n beetje naar de zijkant geduwd. Ik heb instructies van verschillende filmpjes gekeken en zou eigenlijk niet weten hoe ik t anders moet knopen.quote:Op zaterdag 21 september 2019 13:11 schreef Morretje het volgende:
Oh, en een borstontsteking vanwege draagdoek is wel erg ruk. Weet je zeker dat er niks in je borst drukt aan knoopjes van een shirt of beugel van bh bijvoorbeeld? (Of handjes!) Draagdoek zou niet de oorzaak moeten zijn, mits goed geknoopt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |