En als moslim kom je wel snel aan de bakquote:Op zondag 15 september 2019 13:56 schreef Hippocratos het volgende:
[..]
Die plotselinge bekering van Van Klaveren was wel een raar en onsamenhangend verhaal, volgens mij deed ie het alleen om z'n naam te zuiveren en met een schone lei verder te gaan. (Oud-)PVV'ers komen namelijk nauwelijks aan de bak.
quote:Op zaterdag 14 september 2019 14:55 schreef Nerdslayer het volgende:
jullie zijn vieze racisten hijab of niqab is niet tegen vrouwen maar uit respect voor vrouwen. Daarnaast hebben we veel respect voor vrouwen
bovendien wie zijn jullie om te oordelen? jullie dochters en vrouwen lopen als halve hoeren als het zomer is
Ja, genoeg bedrijven die positieve discriminatie toepassen op dat gebied. En we hebben een overheid die het sterk stimuleert.quote:Op zondag 15 september 2019 15:00 schreef Hallojo het volgende:
[..]
En als moslim kom je wel snel aan de bakNee, dat zal het zijn
quote:Op zondag 15 september 2019 16:29 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Pssssst meisje, ey meisje!! Kom hier meisje!
Muslim privelege heet dat.quote:Op zondag 15 september 2019 16:30 schreef Hippocratos het volgende:
[..]
Ja, genoeg bedrijven die positieve discriminatie toepassen op dat gebied. En we hebben een overheid die het sterk stimuleert.
Degene met een fatsoenlijke opleiding wel ja.quote:Op zondag 15 september 2019 15:00 schreef Hallojo het volgende:
[..]
En als moslim kom je wel snel aan de bakNee, dat zal het zijn
Wat ze doen weet ik niet, maar vele hebben wel een dikke pauperbak onder hun reet hangen die ik nooit zou kunnen betalen, ook niet lease. En hoe komt het toch dat elke keer wanneer ik een dagje vrij neem en de stad in ga, dat het daar stikt van hele moslim families die lekker ergens zitten te lunchen? Is ook niet gratis allemaal.quote:Op zondag 15 september 2019 15:00 schreef Hallojo het volgende:
[..]
En als moslim kom je wel snel aan de bakNee, dat zal het zijn
Je gaat half naakt over straat met korte rok enzo dan vraag je toch om aandacht? je wilt sexy zijn je krijgt complimenten.quote:Op zondag 15 september 2019 16:29 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Pssssst meisje, ey meisje!! Kom hier meisje!
En halve hoeren nog wel... We mogen als het warm is ook gewoon lekker met de beentjes en armpjes bloot. Oh nee wacht.. Dan maak je het de mannen moeilijk![]()
Ja D66 is zoooo rechts.quote:Op zaterdag 14 september 2019 11:32 schreef speknek het volgende:
[..]
En toch hebben we al sinds 2002 alleen maar rechtse regeringen, rara politiepet.
Kut islam troll.quote:Op zaterdag 14 september 2019 14:55 schreef Nerdslayer het volgende:
jullie zijn vieze racisten hijab of niqab is niet tegen vrouwen maar uit respect voor vrouwen. Daarnaast hebben we veel respect voor vrouwen
bovendien wie zijn jullie om te oordelen? jullie dochters en vrouwen lopen als halve hoeren als het zomer is
de probleem is de blikje in de waterquote:Op maandag 16 september 2019 08:50 schreef Nerdslayer het volgende:
[..]
Je gaat half naakt over straat met korte rok enzo dan vraag je toch om aandacht? je wilt sexy zijn je krijgt complimenten.
wat is dan de probleem precies?
Omdat een ander zich niet gedraagt zoals het hoort, hoef jij dat ook niet te doen? Is dat het idee erachter? Flauw hoor.quote:Op maandag 16 september 2019 08:50 schreef Nerdslayer het volgende:
[..]
Je gaat half naakt over straat met korte rok enzo dan vraag je toch om aandacht? je wilt sexy zijn je krijgt complimenten.
wat is dan de probleem precies?
Joh even wachten en @Hexagon komt op z'n D66's weer vertellen de 'alt-right' precies zo erg zijn en veeeeeeel gevaarlijker en talrijker!quote:Op zaterdag 14 september 2019 15:08 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En zie hier het type "mens" dat hier wordt verdedigd, een totaal inferieure achterlijke kutmoraal uit een boekje dat overduidelijk geschreven is door mensen met een psychose.
Echt de tijd en moeite waard om voor dit soort types op te komen, hulde!
Ik zie ons volk niet meer als "we". Dat er een stel mongolen nu regeren en dat er een stel gutmenschen rond lopen maakt het nog niet "we" en "wij" als volk. Er is gewoon werk aan de winkel, maar no way dat ik dat soort idioten laat bepalen dat "wij" als volk het verdienen wat er nu gaande is. Defeatism noemen ze dat.quote:Op maandag 16 september 2019 08:56 schreef De_Onnoembare het volgende:
Joh, ik heb het opgegeven. Blijkbaar is de plaat voor hun kop ZO dik en leven ze in ZO'N beschermde bubbel dat ze het nooit toe gaan geven, ook niet als hun dochters bij concerten worden opgeblazen of doodgereden tijdens winkelen.
We verdienen dit gewoon, als stelletje slappe zakken die het Westen geworden is.
Ga vooral lekker janken over je 'witte' erfzonde en doe je helden uit het verleden in de ban terwijl in Turkije nog een brug naar een onthoofder vernoemd wordt.
Een volk dat zijn eigen levenslust heeft verloren en geleid wordt door verwijfde kinderloze 'leiders' verdient het gewoon ten onder te gaan.
Wat is er nog aan te doen dan? Zelfs de VVD die zogenaamd tegen massa-immigratie zou zijn breekt record na record en ondertekent in Brussel braaf ieder documentje. Ondertussen groeien we met 100.000 man per jaar waarvan 90% door immigratie, wordt NLs steeds meer verdrongen als voertaal, is halal vreten op vele locaties standaard aan het worden en dalen de geboortecijfers van de eigen bevolking in rap tempo, aangemoedigd door klimaathysterie en hedonisme. Ik ben nu al 3 x gevlucht uit wijken en steden omdat ik op een gegeven moment de enige NLs-sprekende was, maar het is nu WEER aan het plaatsvinden. Ieder leeg huis hier wordt nu opgevuld door een buitenlander.quote:Op maandag 16 september 2019 09:03 schreef TomStall het volgende:
[..]
Ik zie ons volk niet meer als "we". Dat er een stel mongolen nu regeren en dat er een stel gutmenschen rond lopen maakt het nog niet "we" en "wij" als volk. Er is gewoon werk aan de winkel, maar no way dat ik dat soort idioten laat bepalen dat "wij" als volk het verdienen wat er nu gaande is. Defeatism noemen ze dat.
gedraag zoals je wilt als je als kech erbij wilt lopen moet je dat lekker doen. maar kijk dan niet raar op als je dan de aandracht krijgt waar je om vraagtquote:Op maandag 16 september 2019 08:59 schreef The_answer_is_within_you het volgende:
[..]
Omdat een ander zich niet gedraagt zoals het hoort, hoef jij dat ook niet te doen? Is dat het idee erachter? Flauw hoor.
Erger nog, door aandacht te geven, hou je zelf het probleem in stand. Volgens mij, haat je gewoon graag.
Toen heb ik heerlijk meegedaan en je moeder en je zusje de grond in gewerktquote:Op maandag 16 september 2019 09:17 schreef Nerdslayer het volgende:
bovendien waar waren jullie toen dit kutland mee ging doen in de oorlogen van Amerika waarin moslims werden gebombardeerd en doodgeschoten?
Geniet van je post traumatische trauma als je gillend wakker wordt en maar 1 uitweg zietquote:Op maandag 16 september 2019 09:19 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Toen heb ik heerlijk meegedaan en je moeder en je zusje de grond in gewerkt
Ja dankzij types zoals TS.quote:Op zondag 15 september 2019 02:47 schreef 111210 het volgende:
[..]
Maar die 1% krijgt wel altijd alle aandacht. Zelfde met dat kleine clubje zwarte piet haters.
Ah, je valt uit je rol!quote:Op maandag 16 september 2019 09:22 schreef Nerdslayer het volgende:
[..]
Geniet van je post traumatische trauma als je gillend wakker wordt en maar 1 uitweg ziet
Nu niet te hard van stapel lopen, jij.quote:Op maandag 16 september 2019 09:17 schreef Nerdslayer het volgende:
bovendien waar waren jullie toen dit kutland mee ging doen in de oorlogen van Amerika waarin moslims werden gebombardeerd en doodgeschoten? Honderdduizenden burgerdoden, hele landen in puin omdat dit fascistische kutland samen met amerika oorlog aan het voeren is
dat er dan moslims naar jullie land komen is dan een logisch gevolg
en wie bouwde dit land weer op toen duitsland jullie in de reet hebben geneukt? Marokkanen en Turken ja
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |