Als je dat al doet alleen als je een auto met leren bekleding hebt...quote:Op zondag 8 september 2019 17:35 schreef Fok-it het volgende:
En in de auto, tsja. Volgens mij doen vrij weinig gezinnen met kinderen dat hoor. Die eten dat dan daar binnen op eerder
Iedereen heeft een andere definitie van tokkie denk ik. Daarbij zijn er natuurlijk altijd uitzonderingen die de regel bevestigen.quote:Op zondag 8 september 2019 17:41 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Vroeger vaak genoeg gedaan en ik ben verre van in een tokkie milieu opgegroeid
Lol. Dan wil ik erg graag je definitie bij deze horenquote:Op zondag 8 september 2019 17:42 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Iedereen heeft een andere definitie van tokkie denk ik. Daarbij zijn er natuurlijk altijd uitzonderingen die de regel bevestigen.
En waarom wilde hij dat graag? (in plaats van binnen te eten)quote:Op zondag 8 september 2019 17:41 schreef Leandra het volgende:
Volgens mij pas wel een keer met de 8-jarige door de McDrive geweest, vooral omdat hij dat graag wilde.
Toch denk ik dat verreweg de meesten mensen die het doen gewoon 1 of 2x per maand naar de Mac gaan.quote:Op zondag 8 september 2019 17:40 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Haha, precies dit soort volk dus. Fijn dat er toch mensen zijn die het begrijpen.
Dat an sich vind ik al niet normaal hoor. Ik vind de praktijken die McDonalds bezigt m.b.t.kindermarketing anno 2019 sowieso niet meer kunnen, maar dat is een andere discussie.quote:Op zondag 8 september 2019 17:43 schreef ToT het volgende:
[..]
Toch denk ik dat verreweg de meesten mensen die het doen gewoon 1 of 2x per maand naar de Mac gaan.
Wanneer heeft de Mc hun marketing NIET op kinderen gericht?quote:Op zondag 8 september 2019 17:46 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Dat an sich vind ik al niet normaal hoor. Ik vind de praktijken die McDonalds bezigt m.b.t.kindermarketing anno 2019 sowieso niet meer kunnen, maar dat is een andere discussie.
Dat is het hele idee he. Kinderen lokken met speelgoed en zoetigheid, om ze een levenlang 'verslaafd' te maken aan hun inferieure ongezonde voeding.quote:Op zondag 8 september 2019 17:47 schreef ToT het volgende:
[..]
Wanneer heeft de Mc hun marketing NIET op kinderen gericht?
En die burgers zijn nog niet eens halal ook!quote:Op zondag 8 september 2019 17:48 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Dat is het hele idee he. Kinderen lokken met speelgoed en zoetigheid, om ze een levenlang 'verslaafd' te maken aan hun inferieure ongezonde voeding.
En mensen die ziekenwagens tegenhouden door kruispunten te blokkeren?quote:Op zondag 8 september 2019 17:42 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Iedereen heeft een andere definitie van tokkie denk ik. Daarbij zijn er natuurlijk altijd uitzonderingen die de regel bevestigen.
Wat is daarmee?quote:Op zondag 8 september 2019 17:49 schreef Linkse_krijger het volgende:
[..]
En mensen die ziekenwagens tegenhouden door kruispunten te blokkeren?
Zou je je daar niet drukker om maken? Of vind je een kind dat een keer een happy mea eet een groter probleem dan iemand die doodgaat, omdat mensen 'feest' moeten vieren ter ere van neef en een nicht die elkaar het jawoord geven?quote:
Ik vond het helemaal niets. Ging er alleen af en toe naar toe met kinderfeestjes van klasgenootjes. Ik at alleen de frietjes, en zelfs de frietsaus vond ik niet lekker.quote:Op zondag 8 september 2019 17:51 schreef Fok-it het volgende:
Hoe beleefde jij als kind je tripjes naar de Mac TS? Of zat jij op je 8ste bij Beluga ofzo elke zaterdag?
Dat gezeik over eten tegenwoordig is echt heel vermoeiend.quote:Op zondag 8 september 2019 17:33 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Ik wist niet dat er mensen waren die thuis dat opeten, omdat het dan al koud is zoals Leandra al aangaf. De klacht heeft expliciet betrekking op de kinderen die het in de auto moeten opeten.
Zie eerder dit topic. Is zoveel research over. Google it.quote:Op zondag 8 september 2019 17:59 schreef Repentless het volgende:
Wat maakt het nou een fuck uit waar je je eten opeet?
Bij ons is het zo dat als mijn man niet mee-eet (wat vrij zeldzaam is: ongeveer eens per maand), onze zoon en ik ergens wat gaan eten, en we mogen om en om bepalen waar.quote:Op zondag 8 september 2019 17:55 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Ik vond het helemaal niets. Ging er alleen af en toe naar toe met kinderfeestjes van klasgenootjes. Ik at alleen de frietjes, en zelfs de frietsaus vond ik niet lekker.
En dan die gare ballenbak.Nee, ik was altijd blij als ik uitgenodigd werd op kinderfeestjes waar we bijvoorbeeld naar een pannenkoekhuis gingen.
Dat moet schokkend voor je geweest zijnquote:Op zondag 8 september 2019 17:36 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Dan hebben we elkaar verkeerd begrepen, het gaat niet om het thuis opeten, maar eten in de auto.
[..]
Ik heb het vandaag met eigen ogen gezien!
Ja, daarom heb ik ook gelijk toen ik thuis kwam een topic geopend.quote:Op zondag 8 september 2019 18:02 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat moet schokkend voor je geweest zijn
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |