Ik vind het anders nog steeds fijn om door een fysieke winkel te lopen, met name voor kleding. Zie je toch meteen het model, juiste kleur, etc. En in 1 oogopslag zie ik of er wat tussenzit, online moet je toch weer enkele pagina's door.quote:Op zondag 1 september 2019 09:00 schreef MakkieR het volgende:
Ik denk dat binnensteden steeds meer geschikt zal worden voor horeca, entertainment, sport en spel. Winkels hebben hun beste tijd wel gehad. Dus ik denk aan dancings, restaurants, casino's, sportaccommodaties ( fitness, dansen, kickboksen etc.) bioscopen, theater, bowlingcentra etc.
Was in utrecht ook zo, leek meer op een omgebouwd magazijn dan een winkel met uitstraling.quote:Op zaterdag 31 augustus 2019 22:08 schreef Morrigan het volgende:
[..]
In Amsterdam ziet het er vooral heel armoedig uit. Heeft totaal geen sfeer. Alsof ze niet de moeite hebben genomen om maar iets aan die winkel te doen.
Klopt jaquote:Op zaterdag 31 augustus 2019 11:34 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik meen dat ze in Enschede een huurcontract voor 20 jaar hebben afgesloten in hun huidige pand.
Bij online bestellen blijkt het materiaal vaak zo tegen te vallen.quote:Op zondag 1 september 2019 09:09 schreef June. het volgende:
[..]
Ik vind het anders nog steeds fijn om door een fysieke winkel te lopen, met name voor kleding. Zie je toch meteen het model, juiste kleur, etc. En in 1 oogopslag zie ik of er wat tussenzit, online moet je toch weer enkele pagina's door.
Kunnen ze de pop-up store van de pauper Mediakamente die Grenze weer opbouwen.quote:Op zondag 1 september 2019 09:52 schreef Isane het volgende:
[..]
Klopt jabest groot pand om op te vullen weer
In Enschede zie jij natuurlijk nooit een hond op straat, als je dit vergelijkt met de Randstad. Dus als daar iedere dag 6 mensen de Hudson's bezoeken, dan vindt de wethouder dat het prima loopt.quote:Op zondag 1 september 2019 16:09 schreef BlackNero het volgende:
De gemeente Enschede zat er in ieder geval bovenop.![]()
''Eerenberg is verrast door het bericht dat Hudson’s Bay de Nederlandse winkels gaat sluiten. „Ik had geen signalen dat dit er aan zat te komen”, reageert hij. „Integendeel, ik had het beeld dat de Enschedese vestiging juist goed draaide. Dit is enorm balen.”![]()
https://www.tubantia.nl/e(...)Vgqzsfa6EvKhplFEmux4
Enschede wordt elk weekend weer ingenomen door de Duitsers op een veel kleiner oppervlak. Als er een Duitse feestdag is kunnen er zomaar tussen de 35 en 40 duizend Duitse toeristen komen. Dus ik denk dat je wat overdrijft.quote:Op zondag 1 september 2019 17:37 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
In Enschede zie jij natuurlijk nooit een hond op straat, als je dit vergelijkt met de Randstad. Dus als daar iedere dag 6 mensen de Hudson's bezoeken, dan vindt de wethouder dat het prima loopt.
De merknaam en het klantenband van V&D is overgenomen door Roland Kahn(Coolcat) en Jacob Scheffers. Ik denk dat die eerste geen zin heeft om nog aan fysieke retail te doen en wel het volle pond voor de naam wil.quote:Op zondag 1 september 2019 17:54 schreef Nia het volgende:
Zou het Duitse warenhuis Galeria Kaufhof de plaats in kunnen nemen van Hudson's Bay? In Duitsland staat op de voorgevels Galeria Kaufhof, België heeft Galeria Inno. In Nederland zou de V&D kunnen herleven als Galeria V&D.
Dit. Voor veel Duitsers in de grensstreek is Enschede de dichtstbijzijnde "grote stad". Die gooien hun auto in de P&R (of nemen de rechtstreekse trein) en gaan shoppen.quote:Op zondag 1 september 2019 17:45 schreef BlackNero het volgende:
[..]
Enschede wordt elk weekend weer ingenomen door de Duitsers op een veel kleiner oppervlak. Als er een Duitse feestdag is kunnen er zomaar tussen de 35 en 40 duizend Duitse toeristen komen. Dus ik denk dat je wat overdrijft.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |