FOK!forum / Gaming / [Football Manager] Het FOK! als speler topic #23 Prijzen!
Citizen.Erasedvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:15
[modbreak]INZENDEN KAN NIET MEER![/modbreak]

Welkom in het grote Fok! als speler topic. In dit topic transformeren we onszelf in een speler aangemaakt in het beroemde spel Football Manager.

Word jij de nieuwe Messi of CR7? Of blijf je het eeuwige talent?

SPOILER: Hoe het allemaal begon
[ afbeelding ] Op dinsdag 29 januari 2013 21:01 schreef TheFastOne het volgende:

Het was een gure Deense avond, Sejt was voelde zich niet lekker, maar wilde toch iets goeds doen voor de mensheid. Hij kwam op het lumineuze idee om het leven van zijn geliefde Fok!kers een impuls te geven. 20 Januari, 21:06:52 is dan ook een tijdstip wat het leven van velen drastisch heeft veranderd.

Bogdan Drazic was zijn eigen creatie. Vele aanvallers liggen nog huilend in hun bed. Garrus, Petr en scar waren ook al vlug aanwezig en waren ook voorbestemd de prachtige wegen van het FM-landschap te bewandelen.

Menig uurtje spendeerde Sejt op zijn zolderkamertje(zoals een echt Fok!ker betaamt) om zijn creatie te perfectioneren. De hulp van Djurres kwam als geroepen en zo ontstond het beruchte forum waar de vorderingen van een ieder werden gepost. Massacreur bleek niet bepaald een charmeur op het voetbalveld, terwijl Thad al blij was wanneer hij een plukje gras zag. Jeboi had aanvankelijk nog flink wat werk te doen in het krachthonk, maar nadat hij hier enigszins in geslaagd was bleek hij een ware vleugelflitser te zijn. Machientje werd een heuse voetbalreiziger, met als hoogtepunt misschien wel zijn transfer naar de Europese topclub FC Porto. Thad trainde nog steeds. Hij werd ongelooflijk sterk, maar speeltijd was nog niet in zicht.

Iedereen houdt zielsveel van de bal, maar er was één ding dat ze allemaal gemeen hadden:

1UwGa

De helden gaan echter over een aantal jaar al met pensioen, en een nieuwe generatie staat al klaar om hen te vervangen. Jeboi Lindgrinaldinaldinho, Rasmus Kjrgaard, Lee Min-Hyung en Sjaak de Sloper zijn al vanaf jongs af aan aan het trainen om professioneel voetballer te worden. Allemaal hebben ze 1 ding gemeen: Hun liefde voor Sejt O+
I8Sn9wo.png

In Football Manager wordt een aparte database aangemaakt met de aangemelde users als speler. Zodra alle spelers ingeladen zijn, gaat de host als werkloze manager aan de slag en post regelmatig nieuws over alle spelers. Soms per twee weken, soms per maand (in-game, uiteraard). Elk half jaar, op 1 juni en 1 december, wordt een shortlist update van onze spelers getoond, met informatie over goals, assists, tackles en meer. Met andere woorden: ben je op weg om een wereldster te worden?

In de FM Editor word je aangemaakt als speler met een aantal vooraf bepaalde eigenschappen. Denk aan de club die je zelf kan kiezen, een aantal eigenschappen (attributes) en andere details. Zie de rest van deze OP voor de regels en verdelingen.

cQ00VaG.png

Elk jaar wordt er een update gegeven van de eigenschappen van elke speler. Al deze screens kan je vinden op ons speciale Fok! als speler forum. Iedereen krijgt gelijke kansen in dit spel. Elke speler krijgt een vaste waarde in het begin en het potentieel kan je zelf kiezen door middel van scenarios.

Tussendoor mag je kleinere updates aanvragen, mits met mate. De spelleider moet het spel wel kunnen laten lopen en niet alleen screens posten.

Tijdens het inschrijven moet je 1 van de volgende scenario's en een bijbehorende club kiezen om mee te beginnen.

Scenario 1: Je bent net 15 jaar geworden met een CA op 80 en PA op 185. Je mag per categorie 40 punten besteden.
Scenario 2: Je bent net 15 jaar geworden met een CA op 80 en PA tussen 170 en 200 gegenereerd door een RNG*. Je mag per categorie 40 punten besteden.

* RNG = Random Number Generator

Dit is vergelijkbaar met de grotere talenten in Europa. Hoe je je als talent ontwikkelt, is echter volledig afhankelijk van je keuze aan het begin. Kom je aan spelen toe en ontwikkel je je het beste?

Een club kiezen staat grotendeels vrij, zolang de gekozen club in één van de gegeven competities uitkomt. Zie een overzicht verderop in de OP.

Bekijk de volgende lijst van Preferred Moves:

https://test.addictedtofm(...)and-how-to-use-them/

Zrg00uz.png

Stuur een PM met je ingevulde speler naar Drizzt

7PkyHwL.png

Na ongeveer 20 seizoenen worden alle carrières bekeken. Wie heeft de hoogste waarde? Wie speelt bij een wereldclub en wie heeft er een hoofdprijs gewonnen? Wie van ons is een wereldster geworden? En bij sommige rondes, welk team heeft de meeste prijzen gepakt?

kU2MYB2.png

1. Ik speel nooit FM. Mag ik meedoen?
Jazeker. Iedereen is welkom. Vul de gegevens in met een reply en vraag eventueel als iets niet duidelijk is.

2. Ik heb de deadline gemist! Kan ik nog meedoen?
Helaas, de database wordt aangemaakt aan het begin van het spel. Je zult moeten wachten op de volgende keer dat iemand een game aanmaakt.

3. Moet ik mijn eigen naam invullen?
Nee. Voor mijn part speel je als Kees Koekenbakker. Als je jezelf maar kunt herkennen!

4. Waar staat PA en CA voor?
PA staat voor Potential Ability (wat je kan halen) en CA staat voor Current Ability (wat je nu bent).

5. Hoe werkt de PA (Potential Ability) in FM?
Deze site (http://games-footballmana(...)tential-ability.html) geeft een goede uitleg.

6. Waarom mag ik niet in andere competities starten?
We hebben een selectie gemaakt van begincompetities die gelijkwaardig zijn ter bescherming van jezelf. Iedereen zal nu redelijk snel een basisplaats kunnen afdwingen.

7. Waar meten we mee aan het einde?
Een voetballer kan niet op 1 eigenschap of resultaat beoordeeld worden, dus zullen we naar het totaalplaatje moeten kijken.

8. Deze OP is saai!
Als je een expert bent in Paint / Photoshop zie ik graag wat illustraties tegemoet! Daarnaast is alle feedback welkom.

9. Mijn speler heeft ineens mindere attributes! Hoe kan dit?
Ook al vult de host je opgegeven waardes voor attributes in, dan nog kan het zo zijn, dat Football Manager het wat aanpast. Dit naar aanleiding van je CA en/of PA. Dit is niet te voorkomen; het gebeurt echter voor iedereen en wordt daardoor niet als oneerlijk gezien.

UXrPUWO.png

Voorbeeld van een inschrijving:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Voornaam: Frans
Achternaam: Okker
Geboorteplaats en -land: Amsterdam, Nederland
Nationaliteit: Nederlands
Eventuele 2e nationaliteit: Zweeds
Ik kies scenario: 2
Club: Roda JC
Primaire positie: AMC
Secundaire positie: ST
Links- of rechtsvoetig: Rechts
Lengte: 178
Gewicht: 68
Eventueel familielid (plus familierol): Zoon van Henke Larsson
Techniek: 15 finishing, 15 first touch, 10 passing
Mentaal: 14 composure, 16 off the ball, 10 agression
Fysiek: 15 acceleration, 15 natural fitness
Verborgen vaardigheden: 17 consistency, 13 important matches
Persoonlijkheid: 10 Adaptability, 10 Ambition, 10 Controversy, 20 Loyalty, 15 Pressure, 15 Professionalism, 10 Sportsmanship, Temperament 10
2 Preferred moves: Likes to beat offside trap, shoots with power

Verdeel 40 punten over de technische en mentale vaardigheden met een minimale waarde van 10 voor een enkele vaardigheid, 30 in fysieke vaardigheden en 30 in verborgen eigenschappen. Degene die geen waarde van je ontvangen zullen automatisch worden berekend naar aanleiding van een aantal factoren door FM.
Als je tweevoetig bent, mag je maar 35 punten besteden in techniek.

Meer info over player attributes

Beter overzicht van player attributes

[modbreak]Ergens 20 punten in stoppen heeft geen nut, FM zal het omlaagbrengen naar 15, waardoor je dus dure punten kwijt bent![/modbreak]

Forum voor de spelers is alvast aangemaakt: http://fokfmalsspeler.proboards.com/, daar komen screenshots van de spelers en, rond ons 30e, de jaarlijkse statistieken te staan. Shortlists en gewone screenshots plaats ik uiteraard hier.

Maak een speler uit Hong Kong, Maleisië of Singapore, en kies vervolgens waar je gaat spelen; Forest Green, Mansfield Town of Notts County. Hieronder de lijst van al ingeschreven spelers:

SPOILER
Hong Kong:
GK (1x): napoleonfour
VL (1x): KennyPowers
VC (2x): Alf89, MC-Morgan
VR (1x): Karrel_Laaglawaai
ML (1x): Maxi-mus
MC (2x): Powerloungen, Dalenbart
MR (1x): MaxC
ST: (2x): Asschen_sukar, Kaneelstokje

Singapore:
GK (1x): Leonos
VL (1x): SiebeJ
VC (2x): Nick-GizMo, Doublepain
VR (1x): Citizen.Erased
ML (1x): Lindgren.
MC (2x): Lange_Lans, Richard_Batsbak
MR (1x): PierreTT
ST: (2x): Drizzt_DoUrden, Ciscus

Maleisië:
GK (1x): Scrummie2.0
VL (1x): Aguero
VC (2x): fetX, Karina
VR (1x): Durmada
ML (1x): Zenit-
MC (2x): JR-Style-93, GGMM
MR (1x): Xminator
ST: (2x): superniger, DeHovenier

Forest Green:
GK (1x): Leonos
VL (1x): KennyPowers
VC (2x): Alf89, MC-Morgan
VR (1x): Karrel_Laaglawaai
ML (1x): Maxi-mus
MC (2x): PowerLoungen, Dalenbart
MR (1x): MaxC
ST: (2x): superniger, Kaneelstokje

Mansfield Town:
GK (1x): napoleonfour
VL (1x): SiebeJ
VC (2x): Doublepain, Nick_GizMo
VR (1x): Durmada
ML (1x): Lindgren.
MC (2x): Lange_Lans, Richard_Batsbak
MR (1x): PierreTT
ST: (2x): Drizzt_DoUrden, DeHovenier

Notts County:
GK (1x): Scrummie2.0
VL (1x): Aguero
VC (2x): fetX, Karina
VR (1x): Citizen.Erazed
ML (1x): Zenit-
MC (2x): JR-Style-93, GGMM
MR (1x): Xminator
ST: (2x): Ciscus, Asschen_sukar
DeHoveniervrijdag 30 augustus 2019 @ 20:16
fipo
PierreTTvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:31
Ah kak, nu kan ik de posts van Drizzt moeilijker vinden
DeHoveniervrijdag 30 augustus 2019 @ 20:39
Te-Lang gaat lekker _O_
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:43
kZD4hH.png

IQ9Tfd.png

78LCAr.png
Ciscusvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:45
Singapore gaat een keer hwt wk winnen hoor
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:46
Maleisië - Singapore is een feit :7

v2VhiA.png

nrpom4.png
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:47
Op naar 18 december voor de finale. Streampje doen? 8-)
DeHoveniervrijdag 30 augustus 2019 @ 20:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 20:47 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Op naar 18 december voor de finale. Streampje doen? 8-)
Ik ga kijken _O_
SiebeJvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 20:47 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Op naar 18 december voor de finale. Streampje doen? 8-)
:Y
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:49
KameDh.png

SWZVU9.png

LFEHXA.png
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:50
kzstFo.png

WPsDkN.png

P4xctM.png
Ciscusvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:51
Yess
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:51
De finale tussen Singapore en Maleisië in de Zuid-Aziatische Nations Cup start om 21:00 op https://www.twitch.tv/drizzt_dourden !


[ Bericht 0% gewijzigd door Drizzt_DoUrden op 30-08-2019 21:05:12 ]
DeHoveniervrijdag 30 augustus 2019 @ 20:52
wtf waarom zit ik op de bank
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:52
Zou mooi zijn als men een twitch account heeft, dan kan er meegepraat worden :9
Ciscusvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:53
Linkje?

Laat maar :)

[ Bericht 89% gewijzigd door Ciscus op 30-08-2019 20:53:27 (Oops) ]
#ANONIEMvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:56
quote:
Ik ben een echte Ramos _O_
#ANONIEMvrijdag 30 augustus 2019 @ 20:56
quote:
Fuck nu ben ik geschorst
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:01
1-0 Maleisië in de 4e minuut, doelpunt Aabrikoos, assist Fokboy!
#ANONIEMvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:02
Link doet het niet.
Kaneelstokjevrijdag 30 augustus 2019 @ 21:03
Ik heb Hong Kong opgegeven. Hopelijk pak ik wat prijzen met Bayern ;(
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:04
1-1 Singapore in de 35e, doelpunt Dunser, assist Bennett Jr _O_
Durmadavrijdag 30 augustus 2019 @ 21:04
Die pagina is in een ander kasteel?
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:02 schreef Leonos het volgende:
Link doet het niet.
Uitroepteken weghalen ;)
SiebeJvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:02 schreef Leonos het volgende:
Link doet het niet.
Uitroepteken weghalen.?
MC-Mvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:06
Wat een goal jongens. Zegt het voort.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:07
2-1 Maleisië in de 54e, doelpunt Cumlord, assist Aabrikoos.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:08
3-1 Maleisië in de 58e, eigen doelpunt Kech :')
MC-Mvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:08
Drizzt wordt ziedend mensen! Komt dat zien!
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:11
4-1 Maleisië in de 74e, doelpunt van ene Ramli, assist Te-Lang.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:12
4-2 Singapore in de 77e, doelpunt Dunser, assist Bich.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:13
4-3 Singapore in de 83e, hattrick Dunser _O_ , assist Tan Tan.

HET KAN NOG, MENSEN!
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:15
5-3 Maleisië in de 87e, penalty Doom.
PierreTTvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:16
Man man man
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:18
iNZ4Ez.png
DeHoveniervrijdag 30 augustus 2019 @ 21:19
quote:
TOETERTJES *O*
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:19
ER IS NOG EEN RETURN JAAAAAA
MC-Mvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:20
Host het bos in. Mooi man.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:21
K8jFqM.png

Kfvfkw.png

yACUzk.png

O2NAVE.png

nCeLcJ.png

wXnmXR.png
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:20 schreef MC-Morgan het volgende:
Host het bos in. Mooi man.
Had het echt niet verwacht _O- Finale is finale, jatog.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:23
ClQSPv.png
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:24
De return, live!

jqUlfO.png

BPRcSy.png
DeHoveniervrijdag 30 augustus 2019 @ 21:24
HUP MALEISIEJE *O*
DeHoveniervrijdag 30 augustus 2019 @ 21:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:24 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
De return, live!

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Fokboy doet toch wel mee :?
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:28
Op slag van rust rood voor Singapore, stand 0-0 (5-3 Maleisië) -O-
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:30
68e minuut tweede rode kaart Singapore, voor Fuk -O-

DE SCHEIDS IS OMGEKOCHT!
Kaneelstokjevrijdag 30 augustus 2019 @ 21:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:30 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
68e minuut tweede rode kaart Singapore, voor Fuk -O-

DE SCHEIDS IS OMGEKOCHT!
Gewoon scum saven toch.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:33
En Kech doet het weer kut, levert zo in bij de tegenstander :') 1-0 Maleisië in de 86e, doelpunt Aabrikoos.
#ANONIEMvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:34
#NOTMYTOURNAMENT
DeHoveniervrijdag 30 augustus 2019 @ 21:35
_O_
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:36
zQ26uv.png

RyAFO3.png

AJsOLb.png

Ve5P6a.png

ICcj6M.png

q2QkSV.png
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:40
EAcSkK.png

MWtOEe.png

AaLXo1.png

0QJ03Y.png

ARY5kF.png
fetXvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:41
Kanarie, het is tijd voor een stap!
PierreTTvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:42
2x rood, en toch pas scoren in de 86e minuut? :') Singapore heeft duidelijk meer kwaliteit
Durmadavrijdag 30 augustus 2019 @ 21:46
Boeng speelt weer eens goed. Elke club ligt te slapen.
Kaneelstokjevrijdag 30 augustus 2019 @ 21:47
quote:
Henk de Vries bij de bond?
Wat?
KennyPowersvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:47 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Henk de Vries bij de bond?
Wat?
Dat is drizzt zijn naam
De werkloze manager bedoel ik
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:47 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Henk de Vries bij de bond?
Wat?
Nederlandse manager, dan zit je automatisch bij de KNVB.

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:54 schreef KennyPowers het volgende:

[..]

Dat is drizzt zijn naam
De werkloze manager bedoel ik
:Y
Kaneelstokjevrijdag 30 augustus 2019 @ 21:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:54 schreef KennyPowers het volgende:

[..]

Dat is drizzt zijn naam
De werkloze manager bedoel ik
Weet dat het niet zijn echte naam is, zag hem wel eens voorbij komen op facebook geloof ik.

quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Nederlandse manager, dan zit je automatisch bij de KNVB.
[..]

:Y
Ah, gewoon lekker reizen op kosten van de belastingbetaler.
MC-Mvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:58 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Weet dat het niet zijn echte naam is, zag hem wel eens voorbij komen op facebook geloof ik.
Oehh spannend.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 21:59
c2G1j0.png

wukxJI.png

bZORDs.png

vYjvmO.png

eVZBD4.png

ofWOT4.png

pOvOLF.png

Wq8c9J.png

dtlFt2.png

CM9fi8.png

BR7OeE.png
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:58 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Weet dat het niet zijn echte naam is, zag hem wel eens voorbij komen op facebook geloof ik.
:o
Kaneelstokjevrijdag 30 augustus 2019 @ 22:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 22:00 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

:o
Maatjes toch met die kale Ajacied?
DeHoveniervrijdag 30 augustus 2019 @ 22:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 22:01 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Maatjes toch met die kale Ajacied?
Kale of Kokkie?
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 22:01 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Maatjes toch met die kale Ajacied?
Dat zal m'n oude facebook wel geweest zijn, want heb ff geen idee over wie je het hebt _O-

edit: heb die facebook in 2016 gewist, dus vandaar.
Kaneelstokjevrijdag 30 augustus 2019 @ 22:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 22:04 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Dat zal m'n oude facebook wel geweest zijn, want heb ff geen idee over wie je het hebt _O-

edit: heb die facebook in 2016 gewist, dus vandaar.
Ben er ook al sinds 2015 ofzo niet meer geweest.
Bedenk me dat ik 2 mensen door elkaar haal. Je was/bent maatjes met guitarist toch. Daarom zag ik je verschijnen.
MC-Mvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 22:04 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Dat zal m'n oude facebook wel geweest zijn, want heb ff geen idee over wie je het hebt _O-

edit: heb die facebook in 2016 gewist, dus vandaar.
We zijn nu echt reuze benieuwd geworden.
napoleonfourvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:15
Ook echt spelen bij groningen :')
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 22:07 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ben er ook al sinds 2015 ofzo niet meer geweest.
Bedenk me dat ik 2 mensen door elkaar haal. Je was/bent maatjes met guitarist toch. Daarom zag ik je verschijnen.
:Y
Citizen.Erasedvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:30 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
68e minuut tweede rode kaart Singapore, voor Fuk -O-

DE SCHEIDS IS OMGEKOCHT!
:(
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:25
Proost, boys. B:)B
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:27
8sx0D9.png

WW0Vx2.png

lrUODw.png

UkpfqG.png

NVH2dn.png
MC-Mvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:32
Weer geblesseerd en de laagste waarde.
Oh wat een strontpot.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:36
qwcvdc.png

AM9TwS.png

byihwa.png

Daar hebben we het tuig weer _O_

VsJa7O.png

j4iehG.png
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:37
-O-

Fuqbmx.png

rpXrFb.png

Vedette :')
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:39
Op naar 2 februari.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:43
Nog maar weer eens een Cup :')

PwELgi.png
fetXvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:43
Superhost ben je Drizzt _O_
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 22:43 schreef fetX het volgende:
Superhost ben je Drizzt _O_
O+
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 22:59
P1STUv.png

UM8OGV.png

CER5LW.png

pS7kAv.png

kz8IRO.png
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:01
ZJ4zf6.png

6ackyl.png

izZBBx.png

RrzXhp.png
JR-Style-93vrijdag 30 augustus 2019 @ 23:09
McCallister komt alleen maar in het nieuws dat hij slecht speelt :')

Wat een KUTspeler.
Kaneelstokjevrijdag 30 augustus 2019 @ 23:11
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 23:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
McCallister komt alleen maar in het nieuws dat hij slecht speelt :')

Wat een KUTspeler.
Ik heb de nieuwe Simba gemaakt.
Zit vast bij Bayern O-19
JR-Style-93vrijdag 30 augustus 2019 @ 23:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 23:11 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ik heb de nieuwe Simba gemaakt.
Zit vast bij Bayern O-19
Simba werd uiteindelijk wel een pittige god, maar die jaren in de jeugd waren wel saai ja.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:18
ojrXIK.png

vloJzS.png

FR7KX7.png

FS38re.png
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 23:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
McCallister komt alleen maar in het nieuws dat hij slecht speelt :')

Wat een KUTspeler.
Scrummiegod is weer helemaal zichzelf: verhuurd aan Lierse _O_

?u=https%3A%2F%2Fmedia.giphy.com%2Fmedia%2FqMqjZkmMi8wFO%2Fgiphy.gif&f=1
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:30
Ik stond net even een peukje te roken en had ineens een eventueel idee voor een volgende ronde:
- ik creëer 3 clubs in 1 land en wissel die om met 3 clubs uit de (laagste) divisie
- spelers kunnen overal vandaan komen (GROOT STERK NEGER uit Afrika ditdat)
- we beginnen als 18-jarigen zodat we meteen kunnen spelen (dus geen Non-EU -18 gezeik)
- spelers zitten 15-18 jaar bij hun club (worden dus 33-36) en taaien dan af (leave club at end of contract).

Lijkt dat wat? Zoiets hebben we eerder met Sejt gedaan, al was het toen, zoals nu, dat je uit 3 nationaliteiten kon kiezen.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:33
xOQhRG.png

kgoAmF.png

JL1Y9z.png

x7tAZH.png

UTzoMX.png

EOzShK.png

TneEJ3.png
Ciscusvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 23:30 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[modbreak]Ik stond net even een peukje te roken en had ineens een eventueel idee voor een volgende ronde:
- ik creëer 3 clubs in 1 land en wissel die om met 3 clubs uit de (laagste) divisie
- spelers kunnen overal vandaan komen (GROOT STERK NEGER uit Afrika ditdat)
- we beginnen als 18-jarigen zodat we meteen kunnen spelen (dus geen Non-EU -18 gezeik)
- spelers zitten 15-18 jaar bij hun club (worden dus 33-36) en taaien dan af (leave club at end of contract).

Lijkt dat wat? Zoiets hebben we eerder met Sejt gedaan, al was het toen, zoals nu, dat je uit 3 nationaliteiten kon kiezen.[/modbreak]
Zeker, al zou ik een contract van 10 jaar leuker vinden, en dan kijken wat er gebeurt op hun 28e.
napoleonfourvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 23:30 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[modbreak]Ik stond net even een peukje te roken en had ineens een eventueel idee voor een volgende ronde:
- ik creëer 3 clubs in 1 land en wissel die om met 3 clubs uit de (laagste) divisie
- spelers kunnen overal vandaan komen (GROOT STERK NEGER uit Afrika ditdat)
- we beginnen als 18-jarigen zodat we meteen kunnen spelen (dus geen Non-EU -18 gezeik)
- spelers zitten 15-18 jaar bij hun club (worden dus 33-36) en taaien dan af (leave club at end of contract).

Lijkt dat wat? Zoiets hebben we eerder met Sejt gedaan, al was het toen, zoals nu, dat je uit 3 nationaliteiten kon kiezen.[/modbreak]
dus geen transfers?
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 23:33 schreef Ciscus het volgende:

[..]

Zeker, al zou ik een contract van 10 jaar leuker vinden, en dan kijken wat er gebeurt op hun 28e.
Kan ook :)

quote:
14s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 23:33 schreef napoleonfour het volgende:

[..]

dus geen transfers?
Correct, meer een kans om je team naar grootsheid te brengen.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:38
Op naar 1 mei.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:39
Mochten we bijv. in de 2. Bundesliga beginnen, dan pas ik de CA natuurlijk aan, want volgens mij ligt die daar tussen de 100 en 120.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:41
s33CNt.png

nKKYGd.png

ymwj0Q.png

mFiKnI.png

JoHlx2.png
PierreTTvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:42
Dat idee doet me denken aan mijn RTL Sterrenteam toen op dat eiland _O-
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:43
36vQFr.png

XYLY3j.png

NudqI7.png

nldNtD.png
PierreTTvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:43
Tielemans bij Groningen?
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 23:43 schreef PierreTT het volgende:
Tielemans bij Groningen?
Ik ga zo even voor je kijken.
#ANONIEMvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:47
quote:
Wauw
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:48
gr7Xpd.png

5t5oma.png

@Leonos, wat doet die vent van je toch allemaal? :D

u77SqZ.png

6rcBaQ.png

Hèhhh, tweede, puur op gemiddelde dus ;(

cNRO4S.png

mjGXRw.png
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:49
Op naar 1 juni en de shortlist + eindstanden.
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:52
zby0Qp.png

wUBPwH.png

DoO5Z4.png
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:54
Singapore zet stappen naar WK-kwalificatie *O*

32crbT.png

fIruWj.png
Drizzt_DoUrdenvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:55
De shortlist per 1 juni 2017:

gtLxPp.png

EW0OXg.png
#ANONIEMvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 23:54 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Singapore zet stappen naar WK-kwalificatie *O*

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Zuid Korea is nog wel een maatje te groot, maar geef het 2/3 jaar
fetXvrijdag 30 augustus 2019 @ 23:56
4e keer een langdurige blessure :')
DeHoveniervrijdag 30 augustus 2019 @ 23:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 23:56 schreef fetX het volgende:
4e keer een langdurige blessure :')
auw
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:01
7xjpZR.png

Ajwv7w.png

tronZ0.png

IxAzAJ.png

Forest Green *O*

VsMZy9.png

uqleQE.png

V9quYf.png

H3avjV.png

Hh77XN.png

08SoW4.png

Yo04Fn.png
#ANONIEMzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 23:56 schreef fetX het volgende:
4e keer een langdurige blessure :')
RIP
KennyPowerszaterdag 31 augustus 2019 @ 00:12
Norwich 2e :')
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 00:12 schreef KennyPowers het volgende:
Norwich 2e :')
Is toch schitterend joh _O_
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:15
Mapima Boeng heeft z'n transfer eindelijk te pakken, maar wordt wel een seizoen terugverhuurd aan Mansfield:

Ieh9bj.png

m5kEXe.png

8Xqt2a.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:18
bHfYE6.png

j00EEj.png

T643DH.png

OBiXpU.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:20
Kanarie verlaat het nest:

ZYCXjD.png

BNM6MI.png

aMi2AR.png

WypY6k.png

b1BGRr.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:22
Beetje jammer voor Gump :')

BwEIln.png

HDqM4g.png

eM6uCP.png

qMqCG0.png

lDV4KG.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:22
En dan nu... de spelerscreenies! Hou het forum in de gaten :7
#ANONIEMzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:22
jaaaaa
#ANONIEMzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:32
384.
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:37
BAM! In 12 minuten tijd 33 screenies gepost :7
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:41
Imeryth groeit minder hard dan Asgardsson, maar ik ben toch best tevreden:

4jEEfn.png
PierreTTzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:42
Britney staat onder bod? Kan je zien welke club dat is?
DeHovenierzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:42
quote:
1s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 00:42 schreef PierreTT het volgende:
Britney staat onder bod? Kan je zien welke club dat is?
Lierse
KennyPowerszaterdag 31 augustus 2019 @ 00:46
Ben nu ook een halve CB.

Inverted wingbacks worden niet begrepen door de AI. :{w
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:50
JUICHEN TOETERTJES *O* SCHALKE GODEN _O_

UZkDZl.png

f6E4pG.png

BXVRrp.png

APCAkJ.png

2HBFXF.png
DeHovenierzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:51
3713bb0349.png
Het gaat de goede kant op :)
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:53
quote:
1s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 00:42 schreef PierreTT het volgende:
Britney staat onder bod? Kan je zien welke club dat is?
8u2y55.png

hCRfoa.png

aF4q1P.png
Ciscuszaterdag 31 augustus 2019 @ 00:54
+21, heb 403 nu. Mag wel eens wat beter gaan presenteren dan. Kan heus wel wat die Tan Tan Tan Tan.
Ciscuszaterdag 31 augustus 2019 @ 00:56
quote:
17s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 00:50 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
JUICHEN TOETERTJES *O* SCHALKE GODEN _O_

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Duurste transfer tot nu toe? Lekker clubje om beter te worden wel he
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:57
Ook Fuk wil weer fish 'n chips vreten:

UQK0mK.png

4iiNp1.png

pa6EXE.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 00:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 00:56 schreef Ciscus het volgende:

[..]

Duurste transfer tot nu toe? Lekker clubje om beter te worden wel he
Eén van onze boys ging voor 24M naar FC Porto, dus ik ben de 2e duurste :P
Ciscuszaterdag 31 augustus 2019 @ 01:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 00:58 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Eén van onze boys ging voor 24M naar FC Porto, dus ik ben de 2e duurste :P
En dat is nog maar Europese subtop allemaal. We gaan nogel hele grote transfers zien
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 01:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 01:02 schreef Ciscus het volgende:

[..]

En dat is nog maar Europese subtop allemaal. We gaan nogel hele grote transfers zien
Tot nu toe vind ik deze ronde leuker dan de eerste. Van kleine clubs naar middelmaat, naar Europese subtop (uitzonderingen daargelaten), en dan pas doorstoten naar de top. Vorige ronde zat de helft na twee seizoenen al bij topclubs.
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 01:06
Hoppa, er gaan er nog twee naar de (sub)top van Europa _O_

9aObZ3.png

pLOxN2.png

ZO2ij8.png

8vMLmC.png

DLa6kK.png

fefo2f.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 01:07
v9TOhD.png

jWqo6j.png
Ciscuszaterdag 31 augustus 2019 @ 01:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 01:03 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Tot nu toe vind ik deze ronde leuker dan de eerste. Van kleine clubs naar middelmaat, naar Europese subtop (uitzonderingen daargelaten), en dan pas doorstoten naar de top. Vorige ronde zat de helft na twee seizoenen al bij topclubs.
Ik ook, het is wat logischer. Zou deze knakkers zelf niet kopen met al die caps.
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 01:18
HP66g2.png

il3a8F.png

GNlXES.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 01:19
En nu sluit ik af, ik ga wat anders doen :P Morgen gaan we weer verder!
DeHovenierzaterdag 31 augustus 2019 @ 01:47
quote:
14s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 01:19 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
En nu sluit ik af, ik ga wat anders doen :P Morgen gaan we weer verder!
Lekker lang doorgegaan _O_
supernigerzaterdag 31 augustus 2019 @ 02:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 21:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
En Kech doet het weer kut, levert zo in bij de tegenstander :') 1-0 Maleisië in de 86e, doelpunt Aabrikoos.
AABRIKOOSED
Citizen.Erasedzaterdag 31 augustus 2019 @ 05:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 00:57 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ook Fuk wil weer fish 'n chips vreten:

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
_O_

Goeie tussenstap.
Kaneelstokjezaterdag 31 augustus 2019 @ 07:02
quote:
14s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 01:19 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
En nu sluit ik af, ik ga wat anders doen :P Morgen gaan we weer verder!
Misschien is het een idee Drizzt, om bij de spelersscreenies bij carrieremijlpalen iedere keer naar onder te scrollen. Nu zien we ieder jaar nog steeds onze eerste prestaties ipv onze laatste.
Kaneelstokjezaterdag 31 augustus 2019 @ 07:13
Nu 394 punten.
Loop 2 jaar achter op Lejeune.
Asschen_sukarzaterdag 31 augustus 2019 @ 08:29
Drizzt, ik heb een dagje simuleren gemist. Heb je een overzicht van Fatso wat hij afgelopen seizoen gespeeld heeft?

M1oDu9A.png

6.5 miljoen waard en Norwich 2e gemaakt _O_ _O_ _O_ _O_

[ Bericht 42% gewijzigd door Asschen_sukar op 31-08-2019 08:40:18 ]
Durmadazaterdag 31 augustus 2019 @ 08:54
Transfer naar Man City, keurig. :)
fetXzaterdag 31 augustus 2019 @ 09:05
Championship genot. 392. Redelijk.
PierreTTzaterdag 31 augustus 2019 @ 10:58
Kom op 390 nu. Gestaag naar boven ^O^ 393 met keepersbeoordeling :D
Ciscuszaterdag 31 augustus 2019 @ 11:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 08:29 schreef Asschen_sukar het volgende:
Drizzt, ik heb een dagje simuleren gemist. Heb je een overzicht van Fatso wat hij afgelopen seizoen gespeeld heeft?

[ afbeelding ]

6.5 miljoen waard en Norwich 2e gemaakt _O_ _O_ _O_ _O_
Met deze stats en leeftijd vind ik 6,5 miljoen nog best laag. Zal ook met de club te maken hebben. Doet nationaliteit eigenlijk iets met de transferwaarde? Oftewel; is een spanjaard duurder dan een jamaicaan?
Asschen_sukarzaterdag 31 augustus 2019 @ 11:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 11:31 schreef Ciscus het volgende:

[..]

Met deze stats en leeftijd vind ik 6,5 miljoen nog best laag. Zal ook met de club te maken hebben. Doet nationaliteit eigenlijk iets met de transferwaarde? Oftewel; is een spanjaard duurder dan een jamaicaan?
Zal vast ook komen dat hij bij Steau balt.

Suiker is het in ieder geval nooit waard geweest :P
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 11:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 08:29 schreef Asschen_sukar het volgende:
Drizzt, ik heb een dagje simuleren gemist. Heb je een overzicht van Fatso wat hij afgelopen seizoen gespeeld heeft?

[ afbeelding ]

6.5 miljoen waard en Norwich 2e gemaakt _O_ _O_ _O_ _O_
1ifvD1.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 11:36
Doom terug in Europa :)

meG8iz.png

CiVeU8.png

RnDvB7.png
SiebeJzaterdag 31 augustus 2019 @ 11:42
Is Bennett Jr inmiddels al een vaste waarde in het eerste van Inter?
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 11:48
8vYzzl.png

7dCnET.png

7ImC8e.png

DquhpT.png
#ANONIEMzaterdag 31 augustus 2019 @ 11:49
Ik ga zeilen, check morgen weer :W
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 11:52
6kzx1k.png

HPJIe2.png

6ibAXZ.png

mB3dBO.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 11:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 11:42 schreef SiebeJ het volgende:
Is Bennett Jr inmiddels al een vaste waarde in het eerste van Inter?
Elftalstatus: eerste elftal. Weet verder nog niks, want het is momenteel 7 augustus, dus er is nog niet veel gespeeld ;)
Durmadazaterdag 31 augustus 2019 @ 12:02
Ben ik al een legende bij Mansfield?
#ANONIEMzaterdag 31 augustus 2019 @ 12:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 12:02 schreef Durmada het volgende:
Ben ik al een legende bij Mansfield?
Anders ik wel
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 12:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 12:02 schreef Durmada het volgende:
Ben ik al een legende bij Mansfield?
quote:
99s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 12:03 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Anders ik wel
Alleen Boeng wordt genoemd:

gPNn8e.png
Durmadazaterdag 31 augustus 2019 @ 12:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 12:05 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]


[..]

Alleen Boeng wordt genoemd:

[ afbeelding ]
Terecht :)
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 12:10
Sow, koekoek! :o

or2kwL.png

k6InSD.png

9muFxW.png

0x7I9m.png

o7Lv4e.png

xFcSDS.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 12:11
F1GLN2.png

FbCQ0U.png

CqlOk5.png

OJMOcu.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 12:15
Ov9cQY.png

fudqjp.png

IfnK0E.png

ewadh3.png

M9KuEk.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 12:40
gBFc80.png

M03ZS3.png

Hc09hv.png

gfnt1X.png

HP9Hk7.png
Durmadazaterdag 31 augustus 2019 @ 12:43
quote:
Sam Sammi is ook een hypocriet, niet meer serieus te nemen.
Asschen_sukarzaterdag 31 augustus 2019 @ 12:50
Aan Fatso zal het niet liggen dat Hong Kong geen kampioen wordt. Held!
#ANONIEMzaterdag 31 augustus 2019 @ 12:50
Eindelijk in het eerste _O_
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 12:52
cjIB8O.png

sdJUPr.png

0RlvSq.png

MADKkV.png

quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 12:50 schreef Asschen_sukar het volgende:
Aan Fatso zal het niet liggen dat Hong Kong geen kampioen wordt. Held!
uFTImj.png

:{
#ANONIEMzaterdag 31 augustus 2019 @ 13:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 12:05 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]


[..]

Alleen Boeng wordt genoemd:

[ afbeelding ]
Walgelijk

Terwijl ik zo loyaal ben, kon al bij madrid spelen :r
Durmadazaterdag 31 augustus 2019 @ 13:11
quote:
99s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 13:09 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Walgelijk

Terwijl ik zo loyaal ben, kon al bij madrid spelen :r
Ik ben gecontracteerd door City en zelfs nu wil ik nog wedstrijdjes ballen voor Mansfield, dat is écht loyaal.
Kaneelstokjezaterdag 31 augustus 2019 @ 13:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 12:50 schreef Asschen_sukar het volgende:
Aan Fatso zal het niet liggen dat Hong Kong geen kampioen wordt. Held!
Lul, zeg dat nou niet.
Het probleem ligt sowieso niet voorin bij Hong Kong. We scoren veel.
KennyPowerszaterdag 31 augustus 2019 @ 13:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 12:43 schreef Durmada het volgende:

[..]

Sam Sammi is ook een hypocriet, niet meer serieus te nemen.
_O-
Asschen_sukarzaterdag 31 augustus 2019 @ 13:26
quote:
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 13:18 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Lul, zeg dat nou niet.
Het probleem ligt sowieso niet voorin bij Hong Kong. We scoren veel.
-O-
KennyPowerszaterdag 31 augustus 2019 @ 13:39
Liverpool werd 9e
Southampton 11e
:')
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 13:56
MieuJ6.png

JJeyN4.png

sExXtb.png

fYgQ2o.png

98aS53.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 13:59
eoNIav.png

38Ig3z.png

8ruPtb.png

mERKHn.png

nueaKW.png
Ciscuszaterdag 31 augustus 2019 @ 14:01
quote:
Kun je lekker een wonderkind genoemd worden, je heet wel Ping Ping
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 14:02
ujuVHh.png

4oBqnn.png

tMRgUd.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 14:08
78bbIe.png

lSMxjg.png

ZFvQFl.png

nNNj9C.png

0EZbAb.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 14:13
tbYFz8.png

T5zoz0.png

15sXGS.png

ilniHQ.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 14:15
Totaal niet aan de EL en CL gedacht _O-

adAwXb.png

GkSJDd.png

F7HbLq.png

z3IyMj.png

pS69XQ.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 14:20
Q7aDKP.png

ygdymw.png

wuspzl.png

dAP0Jx.png

8kGJ8i.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 14:26
bphOIV.png

4hOEBg.png

qxGxye.png

Liojvb.png

3ocqji.png
#ANONIEMzaterdag 31 augustus 2019 @ 14:50
Drizzt, kan je een screenie maken van Ed waarop goals conceded enzo staat?
Citizen.Erasedzaterdag 31 augustus 2019 @ 15:04
Speelt Fuk wel bij Liverpool?
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 15:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 14:50 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Drizzt, kan je een screenie maken van Ed waarop goals conceded enzo staat?
XLocYK.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 15:11
quote:
11s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 15:04 schreef Citizen.Erased het volgende:
Speelt Fuk wel bij Liverpool?
Beetje:

aH4jFq.png
Lange_Lanszaterdag 31 augustus 2019 @ 15:12
quote:
Sluitpost? Ben ik aan het keepen geslagen? :')
Ciscuszaterdag 31 augustus 2019 @ 15:13
Mag ik een screen van de persoonlijke informatie van Tan Tan (favoriet personeel enzo)
Durmadazaterdag 31 augustus 2019 @ 15:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 15:12 schreef Lange_Lans het volgende:

[..]

Sluitpost? Ben ik aan het keepen geslagen? :')
Verrassende carrièremove.
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 15:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 15:13 schreef Ciscus het volgende:
Mag ik een screen van de persoonlijke informatie van Tan Tan (favoriet personeel enzo)
lFQRx2.png
Ciscuszaterdag 31 augustus 2019 @ 15:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 15:12 schreef Lange_Lans het volgende:

[..]

Sluitpost? Ben ik aan het keepen geslagen? :')
Hahaha
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 15:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 15:12 schreef Lange_Lans het volgende:

[..]

Sluitpost? Ben ik aan het keepen geslagen? :')
Ik denk dat de keeper blessa was en jij de rest van de wedstrijd op doel stond :P

edit: heb het even gecheckt, en de keeper is idd naar de kant gehaald. Geen invallende keeper gevonden. Raadsel opgelost :9
Ciscuszaterdag 31 augustus 2019 @ 15:16
quote:
Tenks
#ANONIEMzaterdag 31 augustus 2019 @ 15:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 14:50 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Drizzt, kan je een screenie maken van Ed waarop goals conceded enzo staat?
Tnx!
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 16:04
7I2yzi.png

AFRv5x.png

FSpNLC.png

wO3NXw.png

6nytPc.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 17:46
PxlLvP.png

N5tgCr.png

iXkrxC.png

QsBV5T.png
supernigerzaterdag 31 augustus 2019 @ 17:54
quote:
Hong Kong heeft een probleem.

Mag ik een carrière screen van Aabrikoos? Gespeelde wedstrijden per seizoen.
Durmadazaterdag 31 augustus 2019 @ 18:32
quote:
1s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 17:54 schreef superniger het volgende:

[..]

Hong Kong heeft een probleem.

Mag ik een carrière screen van Aabrikoos? Gespeelde wedstrijden per seizoen.
Mag ik hetzelfde voor Boeng?
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 18:50
quote:
1s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 17:54 schreef superniger het volgende:

[..]

Hong Kong heeft een probleem.

Mag ik een carrière screen van Aabrikoos? Gespeelde wedstrijden per seizoen.
749dCl.png

quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 18:32 schreef Durmada het volgende:

[..]

Mag ik hetzelfde voor Boeng?
ihfj74.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 19:03
03SXdn.png

EHdqmQ.png

GKNILx.png

WWlYBD.png

lgxXqI.png

etmNcQ.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 19:04
De shortlist per 1 december 2017:

nbIDZp.png

YzyV1G.png
KennyPowerszaterdag 31 augustus 2019 @ 19:05
Globaal

Maar mijn idee (scorende back) werkt voor geen meter.

[ Bericht 82% gewijzigd door KennyPowers op 31-08-2019 19:12:40 ]
DeHovenierzaterdag 31 augustus 2019 @ 19:35
quote:
4s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 19:04 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
De shortlist per 1 december 2017:

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Waar is Hi Ha?
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 19:37
-O-

3sMqQA.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 19:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 19:35 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Waar is Hi Ha?
Oh, niet genoeg naar beneden gescrolld :')

OHKaXA.png
PowerLoungenzaterdag 31 augustus 2019 @ 19:47
Chelski is en blijft een parodie op een club
Kaneelstokjezaterdag 31 augustus 2019 @ 20:40
quote:
Sow
#ANONIEMzaterdag 31 augustus 2019 @ 22:33
Sow, thuis gkeomen. noiks gebeurd
Zenit-zaterdag 31 augustus 2019 @ 22:43
quote:
Verdomme Zaadheer, je raakt alleen maar lang geblesseerd :'(
#ANONIEMzaterdag 31 augustus 2019 @ 22:48
1 keer 90 minuten. Dit schiet niet op. Keeper zijn is natuurlijk een ervaringsvak, maar dan moet je wel ervaring op kunnen doen.
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:05
quote:
4s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 22:33 schreef Leonos het volgende:
Sow, thuis gkeomen. noiks gebeurd
Zat voetbal te kijken ;) Lekker gezeild?
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:07
u3WdYm.png

iIYWkz.png

5E1Rjx.png

QPwAG5.png

ALz0z0.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:08
64Dg6O.png

0X3ZAx.png

QRGIOk.png

yAy62b.png

hgqPaB.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:10
lN43oU.png

TiJE3V.png

htZiw8.png

NmXmfq.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:14
YsnBx0.png

dYrcE8.png

9l8sby.png

5Z4wws.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:14
Is @Doublepain er?
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:15
THfxFN.png

FMWdUy.png

QAloFz.png

cbocpk.png

jSMKy0.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:16
7XnccI.png

UcT6uX.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:18
13UtXa.png

0QIHxZ.png

KbIQbp.png

AfsMUQ.png

i8wYsN.png
Dalenbartzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:25
quote:
Speel ik ook nog in het eerste elftal van Hong Kong?
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:29
9KFtks.png

voKMrq.png

LbnYEM.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:29
quote:
1s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 23:25 schreef Dalenbart het volgende:

[..]

Speel ik ook nog in het eerste elftal van Hong Kong?
Je zit momenteel bij de -22 :{
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:31
IeRAh1.png

K40Hvy.png

qqtY3l.png

nJm8oW.png

gmC5ll.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:33
qJOMP2.png

xbMiB8.png

yxT2gp.png

rGsMij.png

48E490.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:33
PAMFeM.png

8ZH1ED.png

idgFdo.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:38
FgYZaR.png

zgMz5l.png
Drizzt_DoUrdenzaterdag 31 augustus 2019 @ 23:48
Zozo, Sammi Sam is de eerste speler met een globale reputatie _O_
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 00:07
IEMIni.png

f2u47p.png

Fi1oY0.png

7N8sSZ.png

Car6v4.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 00:09
GoVEzD.png

apcWqD.png

TEyMCK.png

BbEhbn.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 00:23
4Nyf84.png

ik5Pkc.png

jM3tKu.png

4FndHd.png

Allemaal door naar de volgende ronde _O_

VdRM56.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 00:32
Singaporegoden op het WK dit jaar _O_

4gO3uV.png

xiHfVN.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 00:57
LDgYyr.png

OIOzLc.png

uLvntx.png

IpPE5q.png

OB0d8h.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 00:59
j7vs0B.png

DP9ew3.png

kZmFGi.png

5YNdUN.png

n6I9Bl.png
Ciscuszondag 1 september 2019 @ 01:00
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 00:32 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Singaporegoden op het WK dit jaar _O_

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Lekker poultje wel. Ga je daar nog wat van streamen tzt?
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 01:00
itEJDo.png

J3QMue.png

U8jTUu.png

TBBlys.png

kaGtGo.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 01:08
ZwS4pd.png

CPyDea.png

3wtM3O.png

y71Fb5.png

XZp3cN.png

z2OzIV.png

Nav het laatste bericht ging ik even in de League One kiekn, Mansfield doet het genottelijk! Op naar de Championship! _O_

YqOcMr.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 01:37
VGP5dG.png

NTuASF.png

R9JOhO.png

lFOSb7.png

UEolaO.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 01:39
mUNMiP.png

fc91me.png

JdTP9J.png

gWkVf7.png

VAKmY3.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 01:41
LLX5w1.png

ofTPjm.png

nFfof9.png

7OouBa.png

OE0Knw.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 01:42
pKRtlh.png

NzRITu.png

I9F7Pu.png

15d62j.png
DeHovenierzondag 1 september 2019 @ 01:43
Te-Lang gaat lekker _O_
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 01:51
Elke week zeuren dat 'ie weg wil, maar 2 maandjes voor het einde van z'n contract toch bijtekenen :')

HYzJtD.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 01:57
fDl21u.png

bktofW.png

0gX7p4.png

QU3Oe6.png

fWKqtx.png

ycEh72.png

3KTXiV.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 01:58
De shortlist per 1 juni 2018:

RBRt9K.png

bJanYa.png
DeHovenierzondag 1 september 2019 @ 02:00
_O_
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 02:02
kaV621.png

Schalke *O*

S0QyMx.png

OIKv0v.png

Mansfield O+

viqQSm.png

IVsNEd.png

Olympiakos ^O^

zjYy5c.png

Chievo _O_

CmNhEO.png

Pescara _O_

xHEHId.png

FC Twente _O_

uMjKlv.png

Sporting ^O^

qGj3Ix.png

Steaua valt tegen (zit die ene knakker daar überhaupt nog :') ):

AslqWE.png

sJrY6j.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 02:04
En speciaal voor Ping Ping, een tegenvallertje:

jzFVzB.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 02:09
LltyKT.png

mHJJML.png

A3iDDX.png

qXK3mc.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 02:11
veycci.png

yXyi3p.png

AgTzqJ.png

hCvwMq.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 02:14
hr8w8t.png

69Hli1.png

uaxjoB.png

xkiJRs.png

ubxgVR.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 02:18
5TNiMj.png

gI43uO.png

gRi01N.png

Lgiu1n.png

olX1IZ.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 02:20
Fmkk58.png

lKne25.png

JWS7SB.png

YeRv3M.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 02:29
Helaas laatste in de poule, maar Singapore was er iig bij, itt Hong Kong en Maleisië :6

bGhtq4.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 02:31
Heb er nu eigenlijk geen zin in, maar ga er toch even voor zitten om de spelerscreenies te posten. Is toch maar 10-12 min werk. Eerst een peukje roken en dan KNALLEN.

[ Bericht 2% gewijzigd door Drizzt_DoUrden op 01-09-2019 02:39:22 ]
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 02:40
2LV34M.png

lKpJUF.png

m2Wfit.png
supernigerzondag 1 september 2019 @ 02:52
Lol.
Forest Green helemaal leeg gekocht.
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 02:52
Hoppa, in 12 minuten gedaan. Check het forum 8-)
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 02:55
+4 :') Schalke was geen goede stap voor Imeryth...

YZyAPz.png
DeHovenierzondag 1 september 2019 @ 03:02
+19 14.gif

78463dbbee.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 03:05
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2019 02:52 schreef superniger het volgende:
Lol.
Forest Green helemaal leeg gekocht.
Idd, stuk voor stuk helden daar _O_

Heb de League Two uit de lijst gegooid, want daar speelt toch geen van onze clubs meer. Mansfield naar de CH, Forest en Notts nog in de League One.
DeHovenierzondag 1 september 2019 @ 03:06
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 03:05 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Idd, stuk voor stuk helden daar _O_

Heb de League Two uit de lijst gegooid, want daar speelt toch geen van onze clubs meer. Mansfield naar de CH, Forest en Notts nog in de League One.
Mansfield naar de CHampions League? _O_
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 03:07
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 03:06 schreef DeHovenier het volgende:

[..]

Mansfield naar de CHampions League? _O_
Moet je ff terugkijken, Mansfield won de League One _O_
Kaneelstokjezondag 1 september 2019 @ 05:29
Wonderkind, 40k per week, en verhuurt waar ik niet scoor.
Hmmm. Gemengde gevoelens.
Dalenbartzondag 1 september 2019 @ 07:40
Kan je screen maken bij welke clubs ik in de belangstelling sta?
Kaneelstokjezondag 1 september 2019 @ 07:47
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 03:02 schreef DeHovenier het volgende:
+19 14.gif

[ afbeelding ]
14 kilo aangekomen, fatty.
Asschen_sukarzondag 1 september 2019 @ 07:58
@Drizzt_DoUrden die knakker zit nu bij Norwich ipv Steaua

+4 maar dit seizoen. Zit ie nu al aan z'n top -O-
JR-Style-93zondag 1 september 2019 @ 08:19
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 01:51 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Elke week zeuren dat 'ie weg wil, maar 2 maandjes voor het einde van z'n contract toch bijtekenen :')

[ afbeelding ]
Verdubbeling van zijn salaris eruit gesleept.

Was zeker ook weinig interesse gezien hij zo kut speelt.
#ANONIEMzondag 1 september 2019 @ 11:00
Sow ik ga lekker zeg _O_
KennyPowerszondag 1 september 2019 @ 11:04
Ik ben alleen fysiek goed. Kut premjur liek.
Zenit-zondag 1 september 2019 @ 11:05
Wat een geweldig seizoen voor Cumlord, +1 _O_
Kaneelstokjezondag 1 september 2019 @ 11:26
quote:
8s.gif Op zondag 1 september 2019 11:05 schreef Zenit- het volgende:
Wat een geweldig seizoen voor Cumlord, +1 _O_
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 07:58 schreef Asschen_sukar het volgende:
@:Drizzt_DoUrden die knakker zit nu bij Norwich ipv Steaua

+4 maar dit seizoen. Zit ie nu al aan z'n top -O-
Ook Tianan Men vertraagt, met een plus 9. Nu een score van 405 in totaal.
Een erg matig seizoen achter de rug.
Misschien komen we in de buurt van onze PA, waar we een lage score hadden.
Aguerozondag 1 september 2019 @ 11:29
Hmm, +9 na vorig seizoen +5
Zenit-zondag 1 september 2019 @ 11:41
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 11:26 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

[..]

Ook Tianan Men vertraagt, met een plus 9. Nu een score van 405 in totaal.
Een erg matig seizoen achter de rug.
Misschien komen we in de buurt van onze PA, waar we een lage score hadden.
Ik zit op 378 :') wel al 2 langdurige blessures gehad dus dat kan het ook zijn
Kaneelstokjezondag 1 september 2019 @ 11:42
quote:
3s.gif Op zondag 1 september 2019 11:41 schreef Zenit- het volgende:

[..]

Ik zit op 378 :') wel al 2 langdurige blessures gehad dus dat kan het ook zijn
Ja, dat kan het ook zijn. Of je persoonlijkheid, doorzettingsvermogen etc.
Misschien matige trainingsfaciliteiten, wie weet. Gaat zo veel in die berekening.

Ik ben iig wel zeer benieuwd naar het einde, als we de PA en alle CA's te horen krijgen.
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 11:52
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 07:40 schreef Dalenbart het volgende:
Kan je screen maken bij welke clubs ik in de belangstelling sta?
D4en4u.png
#ANONIEMzondag 1 september 2019 @ 11:56
+10 dit jaar

zit nu op 382

Elk jaar schiet ik wel met +10 of +11 omhoog, geen idee of dat goed is @Drizzy
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 12:00
quote:
99s.gif Op zondag 1 september 2019 11:56 schreef Doublepain het volgende:
+10 dit jaar

zit nu op 382

Elk jaar schiet ik wel met +10 of +11 omhoog, geen idee of dat goed is @:Drizzy
Niks mis mee.
Dalenbartzondag 1 september 2019 @ 12:05
quote:
Aan de ene kant heel eervol dat Barca en beide clubs uit Madrid interesse hebben. Hoop alleen dat ik daar wel genoeg aan spelen kom gezien ik nu ook nog geen vaste kracht ben
Citizen.Erasedzondag 1 september 2019 @ 12:15
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 11:42 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ja, dat kan het ook zijn. Of je persoonlijkheid, doorzettingsvermogen etc.
Misschien matige trainingsfaciliteiten, wie weet. Gaat zo veel in die berekening.

Ik ben iig wel zeer benieuwd naar het einde, als we de PA en alle CA's te horen krijgen.
Gespeelde wedstrijden etc. Kan echt behoorlijk verschillen inderdaad.
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 12:17
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2019 12:15 schreef Citizen.Erased het volgende:

[..]

Gespeelde wedstrijden etc. Kan echt behoorlijk verschillen inderdaad.
Hmhm, mijn Imeryth heeft amper gespeeld en was twee of drie keer blessa, dan ga je amper vooruit.
Zenit-zondag 1 september 2019 @ 12:18
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 12:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Hmhm, mijn Imeryth heeft amper gespeeld en was twee of drie keer blessa, dan ga je amper vooruit.
Same :'(
Kaneelstokjezondag 1 september 2019 @ 12:19
quote:
1s.gif Op zondag 1 september 2019 12:15 schreef Citizen.Erased het volgende:

[..]

Gespeelde wedstrijden etc. Kan echt behoorlijk verschillen inderdaad.
Ik weet dat het in vroegere spellen zo was dat je vaak een speler beter bij Ajax in het tweede kon laten, dan uitlenen aan bijvoorbeeld RKC.
Van wedstrijden met de jeugd en het tweede (toen nog niet in de Juup), werd je niet beter, maar de faciliteiten bij Ajax waren zoveel beter, dat wedstrijden spelen bij een kutclub niet beter was.

Maar goed, dat was vroeger. Hou het al jaren niet meer bij. Zou het op zich graag wel weer eens spelen, maar dan moet ik eerst van mezelf iets afmaken.
KennyPowerszondag 1 september 2019 @ 12:22
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 12:19 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ik weet dat het in vroegere spellen zo was dat je vaak een speler beter bij Ajax in het tweede kon laten, dan uitlenen aan bijvoorbeeld RKC.
Van wedstrijden met de jeugd en het tweede (toen nog niet in de Juup), werd je niet beter, maar de faciliteiten bij Ajax waren zoveel beter, dat wedstrijden spelen bij een kutclub niet beter was.

Maar goed, dat was vroeger. Hou het al jaren niet meer bij. Zou het op zich graag wel weer eens spelen, maar dan moet ik eerst van mezelf iets afmaken.
Wat moet je afmaken? /offtopic
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 12:30
Joepie, naar Rusland :{

0Uacyi.png

cnSTHw.png

P77grd.png

5AT1My.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 12:32
STddjR.png

8IACX0.png

S3JWrV.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 12:47
zqHwaM.png

J3kMwU.png

uRRLyl.png

aiZqMW.png
KennyPowerszondag 1 september 2019 @ 12:49
quote:
Madrid afwijzen voor Barca :')
schop hem kapot bij de volgende interland @Doublepain
fetXzondag 1 september 2019 @ 12:50
Kanarie gaat niet meer zo lekker :D
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 12:57
EuU7sH.png

LAIjhA.png

4V8Ta0.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 12:59
6Ua6f4.png

5DXstb.png

UpvHA7.png
#ANONIEMzondag 1 september 2019 @ 12:59
quote:
0s.gif Op zondag 1 september 2019 12:49 schreef KennyPowers het volgende:

[..]

Madrid afwijzen voor Barca :')
schop hem kapot bij de volgende interland @:doublepain
Komt goed, met 16 kracht moet er wel wat te breken zijn
Kaneelstokjezondag 1 september 2019 @ 13:03
Hopelijk een verhuur of verkoop dit jaar voor mij.
Ik wil niet bij Bayern Amateurs spelen :'(
Lange_Lanszondag 1 september 2019 @ 13:05
Toch 411 al. Speelt helaas nergens. ;(
Maar eens bij Grunn proberen om aan de bak te komen.
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 13:35
LZko5D.png

X3ItTN.png

GBDxCV.png

ThDc4Q.png

U7RYLf.png
Dalenbartzondag 1 september 2019 @ 14:02
quote:
99s.gif Op zondag 1 september 2019 12:59 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Komt goed, met 16 kracht moet er wel wat te breken zijn
Jaloers ik hoor het al..
Gelukkig kan ik je aan in onze volgende pot met ook kracht 16 en natuurlijke conditie op 17 hou ik het langer vol
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 14:51
aQRkyh.png

BB8NHU.png

Gf3ErX.png

264KWQ.png

-O-

WXCxtt.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 15:07
ztB620.png

5OExHe.png

qlZgIs.png

xIX6dX.png

Pyz2Gl.png
#ANONIEMzondag 1 september 2019 @ 15:51
Nieuw contract genot :)
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 15:55
HT3nzJ.png

B4FZhj.png

Sj0dfS.png

JgJhw8.png
Drizzt_DoUrdenzondag 1 september 2019 @ 15:55
Even dichtgooien :)