Ze is gewoon zo ultiem sexy. Die ogen, uitstraling, stijlquote:Op zaterdag 31 augustus 2019 16:27 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Wat vind jij dan zo mooi aan haar? Imo oogt ze heel generiek, 13 in een dozijn hockeylook. Daarbij lijkt ze me niet echt aardig en gehaaid, dat helpt niet bij hoe ik haar zie en als je met een lusty eye kijkt telt dat dan minder.
Ik ken wel meer mannen die het (gewoon) een lekker wijf vinden, maar de moooooiste? Why? Wat zie ik niet?
Jaloers is zo'n treurig outdated argument. Ik ben een pillsbury dough girl, maar kan me dat beseffen en tóch andere vrouwen ontzettend mooi en/of opwindend vinden. Nikkie zou ik niet dronken mee willen worden en vind ik, ondanks dat ik wel zie dat ze prima looks heeft gewoon 0 aantrekkelijk.
Gewei geil dus.quote:Op zaterdag 31 augustus 2019 19:28 schreef J.Caesar het volgende:
[..]
Ze is gewoon zo ultiem sexy. Die ogen, uitstraling, stijl
Tokkies was misschien niet het goede woord maar een tikje ordinair is het in mijn ogen wel. Gouden naamkettingen, om maar wat te noemen. Maar goed, het is ook niet zo vreemd met de ene die uit een kampersfamilie komt en de andere wiens moeder het woord "zonnebankbruin" naar een geheel nieuw niveau tilt.quote:Op woensdag 28 augustus 2019 22:18 schreef Fokkie83 het volgende:
[..]
Tokkkiegehalte?
Ik vind hun echt geen tokkies.
Monique was vrij snel zwanger maar ze heeft ook vruchtbaarheidsproblemen ( Ze kan niet op een natuurlijke manier zwanger worden ) , plus ze was / is al wat ouder.
Logisch dat ze dan geen jaren heeft gewacht toch?
In de soap zag je ook wel duidelijk dat Monique veel " volwassener " was.
Ik vind het ook niet ordinair.quote:Op zondag 1 september 2019 00:06 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Tokkies was misschien niet het goede woord maar een tikje ordinair is het in mijn ogen wel. Gouden naamkettingen, om maar wat te noemen. Maar goed, het is ook niet zo vreemd met de ene die uit een kampersfamilie komt en de andere wiens moeder het woord "zonnebankbruin" naar een geheel nieuw niveau tilt.
https://www.telegraaf.nl/(...)plessen-op-instagramquote:Het lijkt erop dat de geruchten over een affaire tussen André Hazes en Nikkie Plessen de zanger niet in de koude kleren is gaan zitten. Hij heeft zijn goede vriendin ontvolgd op Instagram.
De redactie van Flair kwam erachter dat het online over en uit is tussen de twee. De geruchten over een mogelijke fling tussen hen gaan al langere tijd. Ze zouden al meerdere keren zoenend gezien zijn in Amsterdam.
Nou...nee...ik zou niet heel graag net haar willen ruilen. Continu een façade ophouden en je anders voordoen dan je bent, maar dan slechter dan dat Sylvie dat doet. Nikkie is het gewoon met alles net niet...behalve dan voddenbaal, dat dan weer wel.quote:Op zaterdag 31 augustus 2019 15:40 schreef J.Caesar het volgende:
Volgens mij zijn alle vrouwen hier jaloers op Nikkie.
By far de mooiste vrouw uit Nederland! By far!
Denk toch dat Doutzen dat isquote:Op zaterdag 31 augustus 2019 15:40 schreef J.Caesar het volgende:
Volgens mij zijn alle vrouwen hier jaloers op Nikkie.
By far de mooiste vrouw uit Nederland! By far!
Je kent haar?quote:Op donderdag 5 september 2019 20:35 schreef totebel het volgende:
[..]
Nou...nee...ik zou niet heel graag net haar willen ruilen. Continu een façade ophouden en je anders voordoen dan je bent, maar dan slechter dan dat Sylvie dat doet. Nikkie is het gewoon met alles net niet...behalve dan voddenbaal, dat dan weer wel.
En die stem...alsof er een paar nagels over een schoolbord gaan
Misschien, maar als man kijk ik dan wel hetzelfde naar Nikki. Ordinair en inderdaad, viezig.quote:Op zaterdag 31 augustus 2019 18:17 schreef Sunshine1982 het volgende:
Nikki zal misschien een aardige meid zijn, maar ik vind haar uitstraling gewoon niet aantrekkelijk. Ik vind haar geen vriendelijke uitstraling hebben. Maar ik snap dat vrouwen anders naar haar kijken dan mannen.
Een aantal keren zoenend met Nikkie Plessen? Ik dacht 1 x een kus op de mond tijdens uitgaan...quote:Op vrijdag 6 september 2019 11:30 schreef quirina het volgende:
https://www.ditjesendatje(...)uze-vrouw-in-spanje/
Volgens mij wordt het nu steeds erger gemaakt. Ik las vandaag een Belgisch artikel waarin stond dat Monique haar woonwagen afgebrand is..quote:Op vrijdag 6 september 2019 16:18 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Een aantal keren zoenend met Nikkie Plessen? Ik dacht 1 x een kus op de mond tijdens uitgaan...
Je kunt hier ook een stukje totale BS neerzetten en volgende week staat het als feit in een van de bladen, dat hebben ze dan van een "anonieme bron, in de directe kring van de betrokkenen".quote:Op vrijdag 6 september 2019 18:40 schreef Fokkie83 het volgende:
[..]
Volgens mij wordt het nu steeds erger gemaakt. Ik las vandaag een Belgisch artikel waarin stond dat Monique haar woonwagen afgebrand is..
Sta ik ook niet raar van te kijken en Nikki vind ik vreselijk.quote:Op vrijdag 6 september 2019 18:58 schreef TheVulture het volgende:
Ik denk nog steeds dat onze Dre eerder met Django loopt te experimenteren dan dat ie Nikki Plessen loopt af te lebberen
Is mij al een keer geluktquote:Op vrijdag 6 september 2019 19:53 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je kunt hier ook een stukje totale BS neerzetten en volgende week staat het als feit in een van de bladen, dat hebben ze dan van een "anonieme bron, in de directe kring van de betrokkenen".
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |