buitenlandse interviewquote:Op woensdag 28 augustus 2019 18:48 schreef Soury het volgende:
Oh en even voor de leugenaars hier wat JESSIE betreft. Hij heeft nooit gezegd dat hij naast haar wilde staan met het buitenlandse interview. Ik heb het filmpje gezien en Shelly zegt het zelfHij antwoordde ja ik wil lachen
Ik denk het haast niet, hij lijkt me er een die de baas de les gaat lezen en boos wordt als de baas niet naar hem luistert.quote:Op woensdag 28 augustus 2019 18:49 schreef zodeju het volgende:
[..]
Zal die jongen ooit voor een baas kunnen werken?? Heb zo ook het idee dat hij dat nooit gedaan heeft of maar voor een paar weken.
Denk het nummer zelf, ze hebben nu alleen de muziek, moet nog ingezongen wordenquote:Op woensdag 28 augustus 2019 18:51 schreef MacDeMarco het volgende:
Gerrit zegt dat ze het morgen gaan opnemen.
videoclip voor de single?
quote:Op woensdag 28 augustus 2019 18:50 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik denk het haast niet, hij lijkt me er een die de baas de les gaat lezen en boos wordt als de baas niet naar hem luistert.
En daarom heeft hij tijd om voor een tweede keer Utopia in te gaanquote:Op woensdag 28 augustus 2019 18:52 schreef zodeju het volgende:
[..]En baas hem weer heel gauw zat is.....
Leuk hoor , mooie lachquote:Op woensdag 28 augustus 2019 18:58 schreef cobain1994 het volgende:
Onderweg naar Oranje..
[ afbeelding ]
Ff ander jurkje aanquote:
Dit is gewoon Nederland sjappie. Die lui hebben gewoon de vrijheid. En ja zie ook liever wat anders.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |