Dat mocht toch niet meer, voor een deel eigenaar zijn?quote:Volgens Cris Pagliaro van Periodista Deportivo is de transfer van Marcos Senesi naar Feyenoord een stap dichterbij gekomen en lijkt de transfer bijna rond te zijn, zo schrijft hij op Twitter en op Mundoazulgrana.
Feyenoord zal 7 miljoen euro betalen en krijgt dan 75 procent van de transferrechten van de verdediger. Volgens Mundoazulgrana zal de transfer de komende uren officieel worden.
Misschien spreken ze alleen een doorverkoop percentage van de transfersom af?quote:Op donderdag 22 augustus 2019 18:22 schreef Scrummie2.0 het volgende:
[..]
Dat mocht toch niet meer, voor een deel eigenaar zijn?
Met Lozano ja, dat bleek uiteindelijk iets minder dan 10 procent. 25 procent is wel stevig. Ajax heeft ook iets soortgelijks met Neres, het percentage weet ik zo niet. Edit; 20 procent blijkbaar.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 18:24 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Misschien spreken ze alleen een doorverkoop percentage van de transfersom af?
PSV heeft toch ook zoiets gedaan met sommige van hun Zuid-Amerikaanse aankopen?
Dat is het ook ja, het verschil is dat anders Feyenoord maar 75% van de rechten kon verkopen en dat de kopende club dan ook nog in onderhandeling moet met zijn oude club om de 25% apart te kopen. Maar dat is dus niet zo waar Feyenoord gewoon zelf de transfersom kan vragen en dan maar 25% hoeft af te staan.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 18:24 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Misschien spreken ze alleen een doorverkoop percentage van de transfersom af?
PSV heeft toch ook zoiets gedaan met sommige van hun Zuid-Amerikaanse aankopen?
Ja zo kun je altijd wel bronnen vinden die het ene beweren en die weer het andere beweren.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 19:12 schreef Maver24 het volgende:
Niet te vroeg juichen. Er moet nog wat gebeuren.
https://twitter.com/Ignac(...)584530142998528?s=19
Hoe kom je bij die 9,5?quote:Op donderdag 22 augustus 2019 19:16 schreef H.FR het volgende:
Kost dus eigenlijk iets van 9,5. Duurste aankoop ooit. Hopelijk is hij zo goed als men zegt.
Zijn statistieken zijn vergelijkbaar met die Martinez van Ajax.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 15:08 schreef Craptacular het volgende:
[..]
True, meer dat ik er van op kijk dat Feyenoord dat even uitgeeft aan een verdediger. Daar zijn dus de miljoenen van Vilhena. Van wat youtube laat zien is het een beste verdediger.
Weet ik, maar klinkt zo lekker. Achteraf heeft hij het echt goed gedaan, beste speler in België geworden ook.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 16:35 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Mja, toen niet. Was niet in te passen door de andere aanwezige spelers, was niet per se te slecht voor Feyenoord.
Als zelfs Krabbendam het weet.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 19:06 schreef Tomatenboer het volgende:
Krabbendam meldt het inmiddels ook, dus dan is het waar.
Als 7mln 75pct is kom je daar afgerond op terecht.quote:
Van jaren elke zomer een voorspelbare Van Geel transferperiode naar totale gekte.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 19:25 schreef kapiteintje het volgende:
Gaan we nu ook al spelers voor een gedeelte kopen?
Nogal ja.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 19:31 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Van jaren elke zomer een voorspelbare Van Geel transferperiode naar totale gekte.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |