Wat gaat Bas hard!quote:Op zondag 25 augustus 2019 09:53 schreef douche-eendje het volgende:
Stippel, de laatste dag met je kraam al. Ik vond het ook heel jammer dat die van mij weg ging. Voor ooit een volgende vraag ik haar terug
. Hoe gaat het met je?
WOS, wat een leukerd! Mijn zoon is morgen 11 weken.
Ceviche, hier ook vloeibare BV-poep. Bas poept inmiddels 1x per dag, soms 2x per dag in plaats van bij iedere voeding. Ik had het laatst ook met MeneerEend over het ontlastingspatroon van baby's, we kwamen onder andere dit artikel tegen: https://www.eurolac.net/o-shit/
Misschien dat je daar wat aan hebt?![]()
Miss Energy, gefeliciteerd met je dreumes!
Hier gaat het met Bas heerlijk. Drinkt nog altijd veel en vaak, waar we vorige week een paar dagen met 8 voedingen en 5 uur slaap kregen, zitten we nu weer middenin een regelmeerdaagse en is hij ook duidelijk een spurt aan het maken. We mogen momenteel blij zijn met 3 uur slaap tussen 2 voedingen. Zowel cognitief als op groei, want hij begint steeds meer spekkies te krijgen
. Het omrollen van buik naar rug is gebleven, maar hij kan wel echt heel boos worden als het hem niet lukt. Speeltjes zijn steeds interessanter, maar het favoriete speelgoed naast papa en mama is toch echt wel een lepel om daarmee op je rammelaar te meppen
. Ook moet alles uitgebreid bekeken worden, in de tuin liggen naar bomen en wolken maar ook in de box naar zijn mobiel kijken is een hit. En dat laatste snap ik ook wel, want ik word er zelf ook rustig van. We hebben er een met gekleurde vilten balletjes, gewoon even aan de ring de touwtjes op laten draaien en hij draait een tijd lang rustig rond.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ontlurk even. Jouw verhaal met Koert herken ik namelijk heel erg. Bij mijn oudste hebben we ook dagen zitten wachten op poep en ging de vlag uit als die er eindelijk kwam. De poep was gewoon goed van structuur. Ook wij hebben lactulose geprobeerd, maar dat werkt niet bij normale structuur poep. Achteraf hoorde ik dat babies gewoon moeten leren poepen (het schijnt dat je een bepaald soort techniek moet toepassen die je niet in de buik leert) en dat de ene baby het eerder door heeft dan de andere. Deze kennis verklaarde bij mij in ieder geval heel veel.quote:Op zondag 25 augustus 2019 09:44 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Oh, ik wist niet dat obstipatie ook kan met vloeibare ontlasting. Goed om te weten
De lactulose zou het zachter en vloeibaarder moeten maken zodat het er makkelijker uitkomt maar heeft dat dan wel zin? Want het is al vloeibaar (wel dikker dan eerder maar toch). Vorige keer poepte hij binnen een half uur nadat we het gaven (dus dat kon toen nog niet gewerkt hebben) en nu hebben we het 3,5 dag gegeven (wat dan weer aan de lange kant is, zou binnen 1-2 dagen moeten werken).
Ik ben van plan met vast te beginnen als Koert er interesse in gaat tonen. En anders met een maand of 5 eens kijken of een fruithapje bevalt.
@:Peejter wat een nachthopelijk gaat het vandaag/vannacht beter.
@:MissEnergy gefeliciteerd!
Bedankt voor je postquote:Op zondag 25 augustus 2019 15:55 schreef Adrian4 het volgende:
[..]
Ik ontlurk even. Jouw verhaal met Koert herken ik namelijk heel erg. Bij mijn oudste hebben we ook dagen zitten wachten op poep en ging de vlag uit als die er eindelijk kwam. De poep was gewoon goed van structuur. Ook wij hebben lactulose geprobeerd, maar dat werkt niet bij normale structuur poep. Achteraf hoorde ik dat babies gewoon moeten leren poepen (het schijnt dat je een bepaald soort techniek moet toepassen die je niet in de buik leert) en dat de ene baby het eerder door heeft dan de andere. Deze kennis verklaarde bij mij in ieder geval heel veel.
Het kan dadelijk op eens beter gaan (als ie die techniek door heeft) en dan kan het ook weer moeilijker gaan bij introductie van vast voedsel.
Was ik van die cosleeper, en is al een ledikant! Probleem was niet dat ‘ie niet meer paste, maar dat hij steeds ons bed oprolt. Geen probleem op zich als ik er als barricade naast lig, maar als ‘ie met dutjes alleen ligt is het niet een hele fijne gedachte. Uiteindelijk opgelost door het hekje omhoog te zetten. Vind het wel minder gezellig zoquote:Op zondag 25 augustus 2019 14:14 schreef Sisu het volgende:
W_o_s,
Het is een hangmat voor baby’s. Ik heb de yayita baby hangmat. Kan echt niet zonder dat ding. Hij slaapt er zo lekker in.
Ik weet niet meer wie het vroeg over de cosleeper, maar ik ga er nu even vanuit dat je zo’n chicco hebt. Is een groter ledikantje een oplossing?
En anders gewoon bij je in bed nemen?(Lees dan even alle trucs en tips door van McKenna. Veilig samenslapen. )
Onze Ru groeit hard, kletst de hele dag. Geeft swerelds grootste tandeloze lach, maar echt spelen met speeltjes; nee.
Zn handjes gaan wel graag zn mond in. En hij vind het leuk om zn rompertje vast te houden, aan de baard van Mn man te trekken of gewoon naar de blaadjes in de bomen te kijken. We liggen hier geregeld allemaal met elkaar op de grond. ‘Wat zal de baby zien?’
Mn dochter van 4 roept dan heel enthousiast wat zij allemaal ziet. Echte dingen en vooral veel fantasie
Leven is goed hier. Morgen weer naar het cb voor zn vaccinaties. (Bah).
Vanuit de Reiki gedachte is het wel begrijpelijk dat het niet op baby's helpt, omdat die nog geen blokkades hebben en het dus sowieso al door hen heen vloeit.quote:Op zondag 25 augustus 2019 16:49 schreef Adrian4 het volgende:
Ik heb van alles geprobeerd. Zelfs reiki. Maar niets werkte. Proberen kan altijd. Ik denk dat het mij alleen erg geholpen zou hebben als ik wist dat het van zelf over ging en dat er niks ergs aan de hand was
quote:Op zondag 25 augustus 2019 15:19 schreef Framblij89 het volgende:
Ahh jongens ff tussendoor hoor.. ben hier zo stuk om gegaan. We waren vergeten frum haar luier uit te doenkim kardashian is hier niks bij.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
zo cute.
Ah zo. Ik snap het. Ja, kan me voorstellen dat je dat zo ervaart. En bij jullie in bed nemen lijkt je niks?quote:Op zondag 25 augustus 2019 19:53 schreef krijgerrtje het volgende:
[..]
Was ik van die cosleeper, en is al een ledikant! Probleem was niet dat ‘ie niet meer paste, maar dat hij steeds ons bed oprolt. Geen probleem op zich als ik er als barricade naast lig, maar als ‘ie met dutjes alleen ligt is het niet een hele fijne gedachte. Uiteindelijk opgelost door het hekje omhoog te zetten. Vind het wel minder gezellig zo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |