Johnny met de losse handjes.quote:Op maandag 19 augustus 2019 18:42 schreef Hyperdude het volgende:
Vroeger belde je een ex-boxer met drankprobleem.
Er is al een landelijk kraakverbod, maar Amsterdam kiest er keer op keer voor om niet met spoed te ontruimen. Daarom blijft We Are Here telkens van het ene pand naar het andere pand trekken. Ze blijven een paar maanden zitten totdat de rechter besluit dat ze moeten vertrekken......daar gaan ze standaard tegen in beroep en pas op het laatste moment gaan ze weg. Altijd de eigenaar van het pand met tienduizenden euro's schade achterlatend. Zij hebben gederfde inkomsten, schade, opruimkosten en juridische kosten terwijl We Are Here op kosten van de Staat kan blijven procederen.quote:Op maandag 19 augustus 2019 18:37 schreef vannelle het volgende:
Tijd voor een nieuwe wetsterm: Inbraak met langdurige aanwezigheid.
WTF, dit kán toch gewoon niet?
Hij is ondernemer....geen GL dus. Al helemaal niet in Amsterdam.quote:Op maandag 19 augustus 2019 18:45 schreef Twiitch het volgende:
Voordat ik een mening ga vormen wil ik eerst weten wat de heer Ozcan heeft gestemd bij de laatste gemeenteraadsverkiezingen.
Oh, het kan praktisch heel makkelijk. Probleem is dat die We Are Here groep echt wel weet dat ze rechten hebben. Voor je het weet heb je zo'n mediageile sjw-advocaat aan je broekquote:Op maandag 19 augustus 2019 18:50 schreef kaasplankje het volgende:
De meeste krakers zijn junkie en wegen 60kg. Lijkt me geen probleem dit pand met wat hulp te ontruimen.
Dit is echt, echt, maar dan ook echt bizar. Je bent al tijden bezig met het kraken en slopen van andermans bezit, en zodra iemand iets onschuldigs wilt doen zoals het binnengaan van ZIJN pand, word je woest en wil je de politie (je weet wel, de handhavende macht van de regeltjes die jij constant overtreedt) erbij halen? Ongekende hypocrisie. Maar ja, zolang de gemeente hierin mee gaat kan dit blijven voortduren.quote:Een aantal van de krakers komt op Ozcan afgestormd en zegt dat hij het pand onmiddellijk moet verlaten: 'Anders bellen we de politie.'
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je moet hen bestrijden met hun eigen methodes. Laat ze maar bewijzen dat Ozcan erachter zit.quote:Op maandag 19 augustus 2019 18:58 schreef Hoogslaper het volgende:
[..]
Oh, het kan praktisch heel makkelijk. Probleem is dat die We Are Here groep echt wel weet dat ze rechten hebben. Voor je het weet heb je zo'n mediageile sjw-advocaat aan je broek
Al een half jaar leeg? Hij liet het opknappen door een aannemer. Dat duurt even. Dan staat het dus ook niet leeg.quote:Op maandag 19 augustus 2019 18:44 schreef MevrouwPuff het volgende:
Het is heel vervelend voor die man.
Het stond ook al een half jaar leeg in een stad waar soft met kraken omgegaan wordt.
Wel heel toevallig dat hij het juist weer wilde gaan betrekken.
Het zou mooi zijn als gemeentes handhaven buiten de eigen bed bad brood initiatieven.
Jij ook nietquote:
Maar dan opeens hebben de heren geen papieren meer dus kan je ze niet naar het land van herkomst sturen.quote:Op maandag 19 augustus 2019 19:01 schreef karr-1 het volgende:
Ik snap gewoonweg niet dat dat tuig nog steeds los rond loopt. Het is niet de eerste keer he dat ze dit doen. Gewoon oppakken en opsluiten tot aan de verwijdering uit het land.
En We Are Here gaat altijd op kosten van de Staat in beroep. Meestal duurt het een paar maanden voordat de politie effectief op wil treden.quote:Op maandag 19 augustus 2019 19:04 schreef Straatcommando. het volgende:
Gemiddeld moet een eigenaar voor een ontruimingsprodedure zes weken wachten.
Dit is dus een groot probleem. Deze mensen moeten bij wijze van spreken dezelfde dag nog het uit het pand gezet worden en daarna in vreemdelingendetentie.
Hee broerquote:
Leg mij eens uit wat voor 'rechten' deze klapjosti's nog hebben dan, behalve het voltrekken van hun eigen uitzetting?quote:Op maandag 19 augustus 2019 18:58 schreef Hoogslaper het volgende:
[..]
Oh, het kan praktisch heel makkelijk. Probleem is dat die We Are Here groep echt wel weet dat ze rechten hebben. Voor je het weet heb je zo'n mediageile sjw-advocaat aan je broek
Dat is jammer, maar dat is een implementatieprobleem.quote:Op maandag 19 augustus 2019 19:04 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Maar dan opeens hebben de heren geen papieren meer dus kan je ze niet naar het land van herkomst sturen.
Illegaal zijn is niet strafbaar, helaas. Kijk maar naar hun oude voorman, huis gekregen met alles erbijquote:Op maandag 19 augustus 2019 19:17 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Leg mij eens uit wat voor 'rechten' deze klapjosti's nog hebben dan, behalve het voltrekken van hun eigen uitzetting?
Ze doen niks strafbaars door illegaal te zijn (even inbraak, vernieling en huisvredebreuk daar gelatenquote:Op maandag 19 augustus 2019 19:18 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Illegaal zijn is niet strafbaar, helaas.
Kijk nu maar uit wat je zegt. Jouw voorstel komt precies overeen met wat Hans Janmaat in de jaren '80 al zei: "illegalen moeten met een boot buiten de territoriale wateren worden gebracht". Wegens dit soort uitspraken is hij toen verschillende keren door de rechter veroordeeld.quote:Op maandag 19 augustus 2019 19:19 schreef VEM2012 het volgende:
Het wordt tijd dat een rechter Amsterdam gaat veroordelen voor de geleden schade omdat ze zo laks omgaan met kraken. Is het zo afgelopen met dit soort ellende.
En misschien moet je zo’n groep maar eens gewoon oplaaien en vervolgens met een boot terugvaren naar Afrika. Vlak voor de kust in rubberbootjes droppen en ze zoeken het daar maar uit. Deze ellende bestaat bij de gratie van soft blijven doen.
Er is nog wel een verschil tussen iemand op open zee het uit laten zoeken en via een truuk Afrikaanse landen opzadelen met deze idioten die niet terugkunnen omdat Afrikaanse landen ze gewoon niet accepteren.quote:Op maandag 19 augustus 2019 19:23 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Kijk nu maar uit wat je zegt. Jouw voorstel komt precies overeen met wat Hans Janmaat in de jaren '80 al zei: "illegalen moeten met een boot buiten de territoriale wateren worden gebracht". Wegens dit soort uitspraken is hij toen verschillende keren door de rechter veroordeeld.
Nu zo'n 35 jaar later zijn de problemen echter niet minder geworden, integendeel. Door het stelselmatig toestaan van illegaliteit is er zo langzamerhand een grote groep illegalen in Amsterdam (en ook daarbuiten) die dankbaar gebruik maakt van deze opzettelijke lacune in de Nederlandse wetgeving.
Nou inderdaad. Ozcan wordt zo in de handen van de PVV gedreven.quote:Op maandag 19 augustus 2019 19:23 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Kijk nu maar uit wat je zegt. Jouw voorstel komt precies overeen met wat Hans Janmaat in de jaren '80 al zei: "illegalen moeten met een boot buiten de territoriale wateren worden gebracht". Wegens dit soort uitspraken is hij toen verschillende keren door de rechter veroordeeld.
Nu zo'n 35 jaar later zijn de problemen echter niet minder geworden, integendeel. Door het stelselmatig toestaan van illegaliteit is er zo langzamerhand een grote groep illegalen in Amsterdam (en ook daarbuiten) die dankbaar gebruik maakt van deze opzettelijke lacune in de Nederlandse wetgeving.
Sorry, je hebt formeel wel gelijk, maar toch vind ik deze redenering lachwekkend.quote:Op maandag 19 augustus 2019 19:29 schreef VEM2012 het volgende:
Er is nog wel een verschil tussen iemand op open zee het uit laten zoeken en via een truuk Afrikaanse landen opzadelen met deze idioten die niet terugkunnen omdat Afrikaanse landen ze gewoon niet accepteren.
Iemand die eens uit emotie van zich af bijt wordt zwaarder aangepakt en heeft meer te verliezen dan dat tuig. Dat is het probleem in Nederland.quote:Op maandag 19 augustus 2019 19:29 schreef asco het volgende:
Wat leven er in NL toch veel brave burgers. In zo'n beetje elk ander land werden zulke lieden kapot danwel half kapot geslagen.
Luchtvaartmaatschappij mag iemand niet meenemen die niet de vereiste papieren heeft.quote:Op maandag 19 augustus 2019 19:31 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
[..]
Sorry, je hebt formeel wel gelijk, maar toch vind ik deze redenering lachwekkend.
Ze kunnen niet terug omdat Afrikaanse landen ze niet accepteren.
Waarom gaan ze dan niet terug op dezelfde manier zoals ze zijn gekomen? Gewoon stiekem en illegaal.
Wat ongelooflijk lang...quote:Op maandag 19 augustus 2019 19:04 schreef Straatcommando. het volgende:
Gemiddeld moet een eigenaar voor een ontruimingsprodedure zes weken wachten.
Dit is dus een groot probleem. Deze mensen moeten bij wijze van spreken dezelfde dag nog het uit het pand gezet worden en daarna in vreemdelingendetentie.
quote:Op maandag 19 augustus 2019 18:58 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Je zou haast gaan hopen dat ze eens per ongeluk bij een Nicholas van Hoogstraten-achtige pandjesbaas kraken. Die liet zijn handlangers zelfs granaten naar ongewenste bewoners gooien.
quote:Op maandag 19 augustus 2019 18:50 schreef kaasplankje het volgende:
De meeste krakers zijn junkie en wegen 60kg. Lijkt me geen probleem dit pand met wat hulp te ontruimen.
Xenofobentopic waarin weinig verhuld opgeroepen wordt tot/verlekkerd gehoopt wordt op geweld gespot!quote:Op maandag 19 augustus 2019 19:09 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Hier laat het bevoegd gezag het gewoon afweten. Je kunt het beste ook niet de politie bellen maar een knokploeg samenstellen en met bivakmutsen boerka's en honkbalknuppels terugkomen en iedereen tot pulp slaan.
Toen het nog legaal was? Het stichten van 'huiselijke vrede' en melding maken van een kraak, denk ik.quote:Op maandag 19 augustus 2019 19:44 schreef kasper het volgende:
Wat is eigenlijk het verschil tussen inbreken in een leegstaand pand en kraken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |