Ik heb dat ook inderdaad, ontspannen met je vriend(in) op vakantie, dingen mee maken waar je je nog jaren lang om kan lachten of huilen. Maar ik ga ook op vakantie om dat ik het lekker vind: weg van alles, ff iets anders dan je eigen huis.
Wat is een mens zonder vakantie?
Maar sommige mensen vinden dingen belangrijker als een leuk leven. Ieder voor zich ik kies voor de herineringen ipv de spulletjes.
Je leeft maar een keer
geef mij maar auto
quote:Hoezo kinderachtig zeg, iedereen weet heus wel hoeveel vrouwen ik heb gehad, dat hoef ik ze echt niet te gaan vertellen hoor. waarom zou ik dat uberhaupt doen, ik heb die toch voor mezelf neit voor me vrienden .. niet dan
Op donderdag 9 januari 2003 16:26 schreef sir_dalord het volgende:
nouja, aan een herinnering heb je weinig als je het maar met weinig mensen kan delen... Ik hoef niet het gezeik van 1 van mijn vrienden aan te horen hoe hij weer een aantal vrouwtjes heeft gescoord
geef mij maar auto
maar goed, buiten dat is die hele ervaring .. die 2 weekjes in de zomer .. het enige wat me het hele jaar op de been houdt ...
HEIL VAKANTIE
quote:Lol al die gezellig uren die je samen hebt doorgebracht, samen biertjes gedronken, samen gefeest en gepraat vriendschappen en liefde gedeeld, al die keren dat je 's avonds bezopen thuis kwam en daar ongelofelijk hebt gelachen, hoe je samen met je motor 's ochtends brak opstond en zo super gaar naar het zwembad sjockte waar de rest van je motor je op zat te wachten, om eens keihard te lache wat je gister hebt gedaan. Of waar ene veld met 40 man roep TTIIMM!!!! het hele zwembad naar je kijk en jij er lachend heen sjokt en iets braks roept.
Op donderdag 9 januari 2003 16:28 schreef Remizon het volgende:
Alsof ,je aan een motor geen herineringen zou hebben
heb je dat nou ook met een motor?
quote:
Op donderdag 9 januari 2003 16:34 schreef GWD het volgende:[..]
Lol al die gezellig uren die je samen hebt doorgebracht, samen biertjes gedronken, samen gefeest en gepraat vriendschappen en liefde gedeeld, al die keren dat je 's avonds bezopen thuis kwam en daar ongelofelijk hebt gelachen, hoe je samen met je motor 's ochtends brak opstond en zo super gaar naar het zwembad sjockte waar de rest van je motor je op zat te wachten, om eens keihard te lache wat je gister hebt gedaan. Of waar ene veld met 40 man roep TTIIMM!!!! het hele zwembad naar je kijk en jij er lachend heen sjokt en iets braks roept.
daarna jump je in het zwembad, waarna er nog 10 man volgt er komen nog meer mensen bij waarmee je 's avonds gezellig uitgaat en dit ritueel herhaald. en die geweldige sex die je met je motor hebt 's avonds om ;s ochtends op te staan en hem vaarwel te kussen en weg te gaan en te blijven.heb je dat nou ook met een motor?
Het is nog leuker om met een groep vrienden op de motor op vakantie te gaan, maar dan moet je wel zulke vrienden hebben
quote:Heb jij sex met je vrienden?
Op donderdag 9 januari 2003 16:34 schreef GWD het volgende:[..]
Lol al die gezellig uren die je samen hebt doorgebracht, samen biertjes gedronken, samen gefeest en gepraat vriendschappen en liefde gedeeld, al die keren dat je 's avonds bezopen thuis kwam en daar ongelofelijk hebt gelachen, hoe je samen met je motorvrienden 's ochtends brak opstond en zo super gaar naar het zwembad sjockte waar de rest van je motorvrienden je op zat te wachten, om eens keihard te lache wat je gister hebt gedaan. Of waar ene veld met 40 man roep TTIIMM!!!! het hele zwembad naar je kijk en jij er lachend heen sjokt en iets braks roept.
daarna jump je in het zwembad, waarna er nog 10 man volgt er komen nog meer mensen bij waarmee je 's avonds gezellig uitgaat en dit ritueel herhaald. en die geweldige sex die je met je motorvrienden hebt 's avonds om ;s ochtends op te staan en hemze vaarwel te kussen en weg te gaan en te blijven.heb je dat nou ook met een motorje vrienden?
gaan ze gewoon maanden de zelfde grappige verhalen vertellen, waar je niet over mee kunt praten, terwijl het allemaal supergrappig klinkt
Smaken verschillen
quote:
Op donderdag 9 januari 2003 16:43 schreef Sinaasappel het volgende:
Ook leuk........ komen je vrienden weer van vakantie waar jij niet mee wasgaan ze gewoon maanden de zelfde grappige verhalen vertellen, waar je niet over mee kunt praten, terwijl het allemaal supergrappig klinkt
Smaken verschillen
quote:
Op donderdag 9 januari 2003 16:17 schreef GWD het volgende:
zo'n 3000 gulden minimaal
quote:Djeez! Van 3000 gulden kan ik makkelijk een maand met vakantie!
Op donderdag 9 januari 2003 16:30 schreef GWD het volgende:
die 2 weekjes in de zomer
[Dit bericht is gewijzigd door Moonah op 09-01-2003 17:25]
Kgebruik eigenlijk vakanties alleen maar om 'es uit te rusten en een beetje kleur te krijgen. En als dat niet nodig is, hoef ik ook niet zonodig op vakantie.
[Dit bericht is gewijzigd door Tijn op 09-01-2003 17:37]
quote:Vind ik wel een beetje zonde. Dan moet je dus 50 weken lang teren op de herinneringen van 2 weken. Dat is wel een beetje een verspilling van dure leef-tijd.
Op donderdag 9 januari 2003 16:30 schreef GWD het volgende:
maar goed, buiten dat is die hele ervaring .. die 2 weekjes in de zomer .. het enige wat me het hele jaar op de been houdt ...
Herinneringen zijn natuurlijk leuk maar ik vind ze niet belangrijker dan het leven zelf. Ik weet dat het als een uitgeleefde cliche klinkt maar ik heb liever elke dag grote lol in het leven dan dat ik er een paar weekjes voor uittrek en dat ik het daarmee moet doen. Ik zou op mijn sterfbed ook liever terugkijken op de kwaliteit van mijn totale leven in plaats van een paar momenten die er toevallig uitspringen. Dat is echt te weinig.
Eigenlijk moet je zoveel fantastische herinneringen overhouden dat je van narigheid leuke dingen begint te vergeten.
Ook op vakantie is het dolle pret. De beste tijd van je leven maak je daar mee.
Maar de herinneringen daar hecht ik nooit zoveel waarde aan Ook als ik een videoband terug zie krijg ik geen goed gevoel erbij omdat het toch over en voorbij is. En het gaat zo snel voorbij.
Maar toch blijft het leuk om te gaan
Geld investeren in een product daar heb je vaak langer plezier van.
Weer of geen weer blijf dan liever in eigen land of inderdaad ik koop wat leuks
quote:Maar het ligt er natuurlijk ook heeeel sterk aan met wat voor idioten je omgaat
Op donderdag 9 januari 2003 16:45 schreef GWD het volgende:[..]
tenminste mensen die met hun dronken kop in een zwembad gaan springen zijn natuurlijk zo:
en in mijn geval, ga ik met zulke idioten om, en wil ik niets missen
herinneringen geven je hoop/ moed en meer
dus ik zeg maak er wat van, voordat je een fulltime job hebt en je zelf van kant wilt maken vanwege de slur
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |